Dermaroller- izler -lekeler-skarlar-selülitlerr babay, kolajen üretimi

tabi deride kanallar acılıyor direk alta ındıgı ıcın de etkılıdır mutlaka
ama şöyle kök hücreli vs mezo solusyonlarından olacak

kök hücreli ve mezo solüsyon derken herhalde dr. kontrolünde oluşturulanlardan bahsediyorsunuz yani, hazırda kozmetik dermokozmetik vs. diye satılan bişi dil bu bahsettikleriniz

merhaba arkadaşlar
bu sistemi nerdeyse 1 yıl önce keşfetmiştim
ama kullanmayı düşünmedim korktum
başka bir tedavi için araştırma yapıyordum
çatlak için bunu kullnan var mı aranızda
angelina jolie bile estetik yaptırmamak için bunu kullanmış yüzüne

çatlak için yapan varsa lütfen yazsın

evet gördüm onu da teşekkürler.bol bol araştırdım bu saate kadar.yabancı bi forumda düzenli kullananları da okudum.çok iyi sonuçlar alanlar var çatlaklar için.
ciddi ciddi düşünmeye başladım.
ama uzun süreli kullanan birisinle de konuşmak istiyorum.

mesela jayjay yapıyormuş okudum bu forumda.ama o yüzüne yapıyor sanırım

bir de emla diye kremden bahsediyorlardı.o ne kremidir.

evet gördüm onu da teşekkürler.bol bol araştırdım bu saate kadar.yabancı bi forumda düzenli kullananları da okudum.çok iyi sonuçlar alanlar var çatlaklar için.
ciddi ciddi düşünmeye başladım.
ama uzun süreli kullanan birisinle de konuşmak istiyorum.

mesela jayjay yapıyormuş okudum bu forumda.ama o yüzüne yapıyor sanırım

bir de emla diye kremden bahsediyorlardı.o ne kremidir.
uyuşturucu bir krem acıyı azaltmak için ;ama bence drek yapılmalı emlasız

sağol daylight.kimisi ihtiyaç duymamış kullanmaya kimi de kullanmış.artık acı seviyelerine göre ...
bir de yabancı forumlarda retinol a ve vitamin c kremleri kullanmışlar.onu kullanan var mı?
daylight sen yapıyor musun dermaroller?

emla ya 0.5mm den itibaren ihtiyac hissediliyor tabi kisisine göre 0.2 ve 0.3 ler zaten haftada birkac kez kullaniliyor

sağol daylight.kimisi ihtiyaç duymamış kullanmaya kimi de kullanmış.artık acı seviyelerine göre ...
Bir de yabancı forumlarda retinol a ve vitamin c kremleri kullanmışlar.onu kullanan var mı?
Daylight sen yapıyor musun dermaroller?

yakın takipteyim ben de almak istiyorum sevgili jayjaya da msj attım nerden almış diye onun yanıt yazmasını bekliyorum

kızlar gitti gidiyordan baktım.birisi satıyordu.titanyum iğneli demir iğneli falan yazmış.ben de dedim fiyatlar nedir.verdiği cevabı aktarıyorum

""titanyum iğneli olan 99 tl.dr roller 175 tl.dts roller 185 tl.meso roller 80 tl.mi-roll roller 130 tl.yani fiyatlar marka ve kalitesine göre değişiyor. ""

şimdi moonshine76 ve jayjay bu konuda baya deneyimli gibisiniz.
hani moonshine demişsin ya 0,2 ve 0,3ler haftada bir kaç kere kullanılıyor.
benim araştırdıgım yerlerde 0,5liklerle yapanlar çogunluktaydı ve ayda bir kere yapıyorlardı.kolajen üretimi 1 ayda tamamlanıyor gibi bişeyler okudum.

eğer daha fazla bilgin varsa bizimle paylaşırmısın lütfeeeen

Son düzenleme:
şimdi moonshine76 ve jayjay bu konuda baya deneyimli gibisiniz.
hani moonshine demişsin ya 0,2 ve 0,3ler haftada bir kaç kere kullanılıyor.
benim araştırdıgım yerlerde 0,5liklerle yapanlar çogunluktaydı ve ayda bir kere yapıyorlardı.kolajen üretimi 1 ayda tamamlanıyor gibi bişeyler okudum.

eğer daha fazla bilgin varsa bizimle paylaşırmısın lütfeeeen

zaten tıbben söylenen cilt 21GÜNDE BİR kendini yeniler regl dönemi sonrası 7gün kür şeklinde yapmak daha mantıklı geliyor ypoksa sürekli kullanımda sürekli çizilen cilt yüzeyi bu kez de erken kırışıklıklara davetiye çıkartır patiküllü peelingleri bile haftada 3ten fazla tavsiye etmiyorlar cilt yüzeyinin çizilmesini engellemek için ggden hangi başlıktan buldun tekrar yaz lütfen bir bakayım

daylight saol bilgiler için.

ben gitti gidiyordan derma roller diye ayrı yazınca sonuclara ulaştım
ürün adı" DERMA MNS ROLLER 0.5 mm" diye geçiyor.
satıcı nicki de
ultra_seller38

sen ne dersin?titanyum uç en iyisidir diye düşünmüştüm ben ama dr. roller daha pahalı çıktı

markasi dermaroller mi yani orjinal cok pahaliymis.
Evet asil terapi 0.5 ve üzeri ama benim söyledigim 0.2 ve 0.3 ler haftada bir kac kez uygulanabiliyor diger ana terapinin yaninda cünki bu ufaklar sadece üstteki ölü deri tabakasina kadar girebiliyor hem kremlerin derinlemesine girmesi icin hemde ölü deri tabakasini yok ediyor peeling gibi.

hımm anladım.ok
ben bir eczanede gördüm dermaroller hani başı yeşil gibi olan.o 300 tl yazıyordu
bunu sormadım orjinal mi diye

kişiyle konuştum hepsinin sapı plastikmiş çat der kırarım diye metal saplı sordum sadece kore malı olan da metal varmış o da 100tlymiş kararsız kaldım

kişiyle konuştum hepsinin sapı plastikmiş çat der kırarım diye metal saplı sordum sadece kore malı olan da metal varmış o da 100tlymiş kararsız kaldım

ayol nasil kiracaksin, yoksa birilerine iskencemi yapmayimi planliyorsun kaydirigubbakcemile3
kirilmaz öyle kolay kolay, hem öyle asiri bastirmayacaksinki.

ya ben plastik metal geçtim aklımı hep steril mi değil mi diye kurcalıyor
bir de alınca mesela alkole mi batırmalı onu nası emin olucaz.
delik deşik edicek cildi
ya mikrop falan kapmayalım taaa uzakdogudan gelen mallardan
en başında da bu yüzden vazgçmiştim bu işten.tırstım bişe kaparım falan diye

ayol nasil kiracaksin, yoksa birilerine iskencemi yapmayimi planliyorsun kaydirigubbakcemile3
kirilmaz öyle kolay kolay, hem öyle asiri bastirmayacaksinki.

ay siz beni ayna karşısında bir görseniz gazabımdan korkar kaçarsınız yıkama jelini bilee kat kat sürüp min 15dk bekletip köpürtüp durularımlaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

X