Dermaroller- izler -lekeler-skarlar-selülitlerr babay, kolajen üretimi

ablana çok sevindim.
nerde bu hemşire?
ama eve gidip kanı alıp nasıl ayrıştırır?hijyeni nasıl sağlar?

Himm belki de ablam kadin in evine gidiyordu cunku ablam anlatiryordu bir makinasi varmis kadinin, kan alip tupe koyup o makinada ayristiriyormus kani. sonra da igne ile yuzune minik minik enjekte ediyormus. Bu kadin Izmir de zaten ablam da Izmir de oturuyor. Ablam pintidir:) asla para harcamaz fazla hem bu kadar ucuza hem de bu kadar guzel sonuc ,bende sasirdim.
Ben igneden cok korkarim,gecen sene gittigimde bana da yaptirtmak istemisti ama ben igneden korkuyorum.

Himm belki de ablam kadin in evine gidiyordu cunku ablam anlatiryordu bir makinasi varmis kadinin, kan alip tupe koyup o makinada ayristiriyormus kani. sonra da igne ile yuzune minik minik enjekte ediyormus. Bu kadin Izmir de zaten ablam da Izmir de oturuyor. Ablam pintidir:) asla para harcamaz fazla hem bu kadar ucuza hem de bu kadar guzel sonuc ,bende sasirdim.
Ben igneden cok korkarim,gecen sene gittigimde bana da yaptirtmak istemisti ama ben igneden korkuyorum.

ablana helal olsun valla o paraya o sonuç:))) şans biraz da bu işler..
iğneden korkuyorsun nasıl ameliyat olacaksın :KK52:..ovv hele diş yaptırırkenki iğneler çok sinir bozucu:KK50:

ablana helal olsun valla o paraya o sonuç:))) şans biraz da bu işler..
iğneden korkuyorsun nasıl ameliyat olacaksın :KK52:..ovv hele diş yaptırırkenki iğneler çok sinir bozucu:KK50:

Sorma:) sogutucu sprey sikiyorum igne yapilan yere ,sonra igne giriyor ve ben bayiliyorum:))) dislerimi her zaman ignesiz yaptirdim, hatta kanal tedavsini bile ignesiz yaptirdim ben... evet sans meselesi,ablam hem pinti hem sansli

Sorma:) sogutucu sprey sikiyorum igne yapilan yere ,sonra igne giriyor ve ben bayiliyorum:))) dislerimi her zaman ignesiz yaptirdim, hatta kanal tedavsini bile ignesiz yaptirdim ben... evet sans meselesi,ablam hem pinti hem sansli

ben de ne bileyim dişi düşünme onun işi kolay diyorum..dediğin işlemleri iğnesiz yaptırman olanaklı değil canım:KK50: bu konuyu tekrar düşün istersen:18:

ben de ne bileyim dişi düşünme onun işi kolay diyorum..dediğin işlemleri iğnesiz yaptırman olanaklı değil canım:KK50: bu konuyu tekrar düşün istersen:18:

kanal tedavisinden daha mi zor? iki disimi de porselen kaplattim ,bunalrin hepsini ignesiz yaptirdim. aciya dayaniyorum, igneye dayanamiyorum.cocukluktan kalma bir korku iste ama cok mecbur kalinca pasa pasa igne de oluyorum:))

kanal tedavisinden daha mi zor? iki disimi de porselen kaplattim ,bunalrin hepsini ignesiz yaptirdim. aciya dayaniyorum, igneye dayanamiyorum.cocukluktan kalma bir korku iste ama cok mecbur kalinca pasa pasa igne de oluyorum:))

tatlım lamine için dişlerinin kesilmesi gerekecek.yani dayanılacak bir şey değil..üstelik birden fazla yere iğne yapması gerekecek..6 dişe 6 iğne yapılmıştı.yapıştırılırken de iğne gerekir dişler aşırı hassas oluyor kesilince.soğuk yapıştırıcı değdiğinde dayanılmaz bir his oluyor..yani ben korkmam iğneden ama sonrasında 4 saat süren uyuşukluktan yılmıştım..

tatlım lamine için dişlerinin kesilmesi gerekecek.yani dayanılacak bir şey değil..üstelik birden fazla yere iğne yapması gerekecek..6 dişe 6 iğne yapılmıştı.yapıştırılırken de iğne gerekir dişler aşırı hassas oluyor kesilince.soğuk yapıştırıcı değdiğinde dayanılmaz bir his oluyor..yani ben korkmam iğneden ama sonrasında 4 saat süren uyuşukluktan yılmıştım..

Oyle mi ? bende igne yaptiririm o halde, guzellik icin cekilen hersey mubahtir:)))

Saç için olan dermaroller vücutta başka bir yerde kullanılmaz. Saç dermarollerı olarak geçiyor adı.
göz altı dermarollerı a da öyle. 0.50 mm ama görünüşü yapısı farklı. özellikle yüz dermarollerı diye geçiyor.
dermaroller başka kişilerle paylaşılmaz. kan yoluyla bulaşan hastalıklar bulaşabilir.
antiseptik spreyi de alın. kullanmadan önce ve sonra sıkıp dezenfekte ediliyor.

Arkadaşlar, ben çok mutluyum dermarollerımdan. :KK76:
Satıcıya az önce bir teşekkür mesajı attım.
yüzüm 3 yaş gençleşti. göz altına uygulayan morluğu geçiriyor. ancak gözde sulanma da oluyor.
2 gün göz altınız daha normal. ancak sonra eski haline dönüyor.
Yüzün diğer kısımlarında yüzde gençleşme, pürüzsüzleşme var.

Ancak vücut dermarollerından çok daha memnunum.
Diz arkası çatlaklarım geçti. Göğüs çatlaklarım düzeldi. :KK52:
Önceden belirgin çukur gibi fay hattı gibi boşluklar vardı. şimdi birisi dikkatle baksa anlamaz.
Ellerse ancak pürüzlü gelir.
Tam pürüzsüz değil ama buna da şükür. bugün göğüs sıkılaştırıcı, toparlayıcı krem sipariş ettim.
Eski formuna dönecekler inş.

Vücudumdaki diğer çatlaklar da düzeliyor. silikleşiyor.
Bembeyaz geniş olanlarda şimdilik bir fark yok. 3-5 ay sonra onlar da gider inş.
Yakında sıkılaştırıcı kreme de başlıcam.

Çok da fazla zamanım kalmadı. Nasip olursa 2015 yaz gibi sevdiğimle evleneceğim.
Bu ürün olmasa halim bitikti.
Deneyin şansınızı hanımlar. Krem falan boş ilerler. Hiç yoksa ciltteki boşluklarınız dolar.

Selilüt konusunuysa tam bilmiyorum. Bir düzelme var ama kilo da verdim.
Ondan mı bundan mı bilemem.

Yaptıktan sonra da üzerine krem sürülecek. Şöyle iyi özellikli bir krem olursa daha iyi olur.
Ben evdekilerle yetindim. hem bitki yağları. hem de kozmetik sürdüm.
Bnm göz altlarımm mosmorr kapaklarındada var ve kılcal damarlarmda var ondan kaynaklı zaten sence dermaroller etki eder mii ya yazdıklarınla umut kaynagm oldunnn resmennn 20 yasındaymm ve yaslı gösteriyrm bnde nisanlancm yakında cok rahatszm bu konuda kapatıcı kullanmaktn bıktımm

Bnm göz altlarımm mosmorr kapaklarındada var ve kılcal damarlarmda var ondan kaynaklı zaten sence dermaroller etki eder mii ya yazdıklarınla umut kaynagm oldunnn resmennn 20 yasındaymm ve yaslı gösteriyrm bnde nisanlancm yakında cok rahatszm bu konuda kapatıcı kullanmaktn bıktımm

Dermaroller tek başına etki etmiyor. Dermaroller ciltte delikler açıyor. Kan akışını hızlandırıyor.
Sürülen kremin daha etkili olmasını sağlıyor.
Ben vücut dermarollerından memnunum. Yüz dermarollerı göz altı morluklarımı geçirmedi.
Yalan olmasın oradaki morluklar gözdeki kan akışı azlığından.
Yüz dermarollerı 2 gün kadar fayda ediyor göz altına. Sonra yine aynı. Cilt parlaklaşıyor.
Vücut için olandan tekrar aldım. Ancak yüz için olandan almayacağım.
Sağlam bir kese peeling de aynı işi görür. Yüzü canlandırır onlar da.

Dermaroller tek başına etki etmiyor. Dermaroller ciltte delikler açıyor. Kan akışını hızlandırıyor.
Sürülen kremin daha etkili olmasını sağlıyor.
Ben vücut dermarollerından memnunum. Yüz dermarollerı göz altı morluklarımı geçirmedi.
Yalan olmasın oradaki morluklar gözdeki kan akışı azlığından.
Yüz dermarollerı 2 gün kadar fayda ediyor göz altına. Sonra yine aynı. Cilt parlaklaşıyor.
Vücut için olandan tekrar aldım. Ancak yüz için olandan almayacağım.
Sağlam bir kese peeling de aynı işi görür. Yüzü canlandırır onlar da.
kullandıgın markası nedir

4 sene kadar önce 6 seans olarak uzmanına yaptırmıştım.
beklentim çok çok yüksekti..umduğum gibi olmadı ama sonradan öğrediğime göre % 100 lük bir düzelme sağlamıyormuş.
yinede yüzümde belli oranda bir düzelme oldu..tekrar yaptırmak istiyorum ama kendim evde uygulayabilir miyim?
evde kendi yapan ark'lar gerekli kanamaya ulaşabiliyor mı? ev uygulaması ile profesyonel uygulama arasında fark var mıdır?
dermaroller sonrası evde krem ne kullanıyorsunuz?

Saç için olan dermaroller vücutta başka bir yerde kullanılmaz. Saç dermarollerı olarak geçiyor adı.
göz altı dermarollerı a da öyle. 0.50 mm ama görünüşü yapısı farklı. özellikle yüz dermarollerı diye geçiyor.
dermaroller başka kişilerle paylaşılmaz. kan yoluyla bulaşan hastalıklar bulaşabilir.
antiseptik spreyi de alın. kullanmadan önce ve sonra sıkıp dezenfekte ediliyor.

Arkadaşlar, ben çok mutluyum dermarollerımdan. :KK76:
Satıcıya az önce bir teşekkür mesajı attım.
yüzüm 3 yaş gençleşti. göz altına uygulayan morluğu geçiriyor. ancak gözde sulanma da oluyor.
2 gün göz altınız daha normal. ancak sonra eski haline dönüyor.
Yüzün diğer kısımlarında yüzde gençleşme, pürüzsüzleşme var.

Ancak vücut dermarollerından çok daha memnunum.
Diz arkası çatlaklarım geçti. Göğüs çatlaklarım düzeldi. :KK52:
Önceden belirgin çukur gibi fay hattı gibi boşluklar vardı. şimdi birisi dikkatle baksa anlamaz.
Ellerse ancak pürüzlü gelir.
Tam pürüzsüz değil ama buna da şükür. bugün göğüs sıkılaştırıcı, toparlayıcı krem sipariş ettim.
Eski formuna dönecekler inş.

Vücudumdaki diğer çatlaklar da düzeliyor. silikleşiyor.
Bembeyaz geniş olanlarda şimdilik bir fark yok. 3-5 ay sonra onlar da gider inş.
Yakında sıkılaştırıcı kreme de başlıcam.

Çok da fazla zamanım kalmadı. Nasip olursa 2015 yaz gibi sevdiğimle evleneceğim.
Bu ürün olmasa halim bitikti.
Deneyin şansınızı hanımlar. Krem falan boş ilerler. Hiç yoksa ciltteki boşluklarınız dolar.

Selilüt konusunuysa tam bilmiyorum. Bir düzelme var ama kilo da verdim.
Ondan mı bundan mı bilemem.

Yaptıktan sonra da üzerine krem sürülecek. Şöyle iyi özellikli bir krem olursa daha iyi olur.
Ben evdekilerle yetindim. hem bitki yağları. hem de kozmetik sürdüm.

aldığınız site ismini paylaşır mısınız..malum taklit ürün çok.

arkadaşlar hyaluronic asit siparişi vermiştim Amazondan.bugun iptal edildi diye mesaj geldi.Turkiye'ye gondermiyorlarmış..
başka nerden bualbilirim bilgisi olan var mı?
Ben aynı uygulamayı yapıyorum evde önce dermaroller sonra hyaluronic asit hatta ikinci kere geçip bir de E vitamini sürüyorum. Benim ablam eczacı hyaluronic asit serumu var ondan almıştım. Roller ve diğer ürünleride ondan aldım. Güvenilir yani :)

mezoterapide hyaluronic asit ve vitaminler kullanmışlardı o yüzden aldım.saftı bir de, paraben filan içermiyordu..arkadaşlar genelde serum, krem kullanıyorlar sanırım.büyüme faktörlü bir krem de edineceğim.benev'inki pahalı vichy'de buldum onu alacağım..neye ihtiyacın varsa ona yönelik serum kullanabiliyorsun..aklımDa emla kaldı hep anestezi kremi olarak..ne kadar iyidir doğaldır bilmiyorum.
canım benim cildimde çorunlu göz altı morluklarım için ne önerirsin

ya birde burun ameliyatı olanlarda kesi izi nekadar surede geçti benim 3 ay oldu besbelirgin duruyo nezaman geçer :KK43:

X