Eski sevgilisini unutamayanlar ?

c0Ld_hell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2010
57
0
ewed.. ben qibi eski sewqiLisni unutamayanLar..

ne kadar cıkdınz ? nDen unutamadnz ? ayrıLk üstünden ne kadr qecdi ?
baskasyLa mı beraber ? onu kazanmaq için ne yapdnız weya napıyorsnuz ?

buyrun yazaLm buraya :KK43:

:gitme:

Genelde konuya yorumum yoksa yazmam ama bu sefer çok göze batıcı olmuş, illa yazacağım.

Türkçe'de q ve w harfleri yoktur. Lütfen, lütfen, lütfen dikkat edelim.
q ve w'ye basmak ne kadar vakit alırsa v,k ve g'ye basmakta aynı sürede vakit alır.
Hiç değilse başlıklarda kullanmayalım bu harfleri..
:eek:lmaz:

edit: başlık yönetimce düzeltilmiş ama bu mesaj kalsın yerinde.
belki konu sahibi daha dikkatli olur bir dahakine..

Son düzenleme:
unuttum boyunu posunu huyunu suyunu bu aşkın sonunuzemuszemusnlar unutuyor biz neden unutmayalım tatlım yha.. onu yaşadıklarınızı hatırlamakla zaman kaybetme...

8 Ay sürdü ilişkimiz,1 haftadır ayrıyız ama bu kez kesin bitti :) Adamın damarına basmış olmalıyım ama onu ben çok seviyorum çok sonrada unutamayacağım eminim. Onu kazanmak içinse bişey yapamadım çünkü zorla kaybettirdi bende açtım ağzımı yumdum gözümü.Lafımdan dönemem ki.Ay ben ne yaptım yaa çok seviyorum seni aşko :KK43:((

8 Ay sürdü ilişkimiz,1 haftadır ayrıyız ama bu kez kesin bitti :) Adamın damarına basmış olmalıyım ama onu ben çok seviyorum çok sonrada unutamayacağım eminim. Onu kazanmak içinse bişey yapamadım çünkü zorla kaybettirdi bende açtım ağzımı yumdum gözümü.Lafımdan dönemem ki.Ay ben ne yaptım yaa çok seviyorum seni aşko :KK43:((

eger cok seviyorsan cok zaman gecmeden konus bnce.
bizde 2sene cıkdık.1sene sevdim uzakdan. smdi baskasyla.. zamanında bende unutrm diyodum unutamdm. bari sen kybetme sewdqini.. :gitme:

bende unutamayanlardanım ne yazıkki.5 sene çıktık.deli gibi aşık olduk bırbırımıze tapma derecesinde bağlıydık kavgalarımız oldu ama sebepsiz aslında sadece büyüttüğümüz şeylerden çıkıyordu.askerdeyken ben ne yazıkki aldattım sonrasında aılesı benı istememe durumları söz konusu oldu.yaklaşık 1 seneye yakın zamandır ayrıyız.telefonla konuşuyoruz ne ben ne o unutamadık ama olamayız.

X