crıonone jel kullananlar yardım lütfen

deryahmet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2009
195
4
kızlar ben 5 haftalık hamileyim prognez iğnelerden kalçalarım mosmor oldu ve ödem oluştu.dün ağalayarak hemşireyi aradım.dr.konuşup bana bilgi vereceğini söyledi. Bugün dr.konuşmuşlar ve bana crınone jel sabah akşam kullanmamı söylemiş..Hamileyken bu jeli kullanan var mı? Buda iğne gibi tesirli mi?vajinadan koyarken bebeğe zararıolur mu lütfen bilgi verin....

selam canım ben kullanmıştım bu jeli önceki hamileliğimde hiç bir zararının olmadığını söylemişti doktorum

bu jel iğne kadar tesirli mi artrit....korkuyorum ya bebeğime birşey olursa.....vajinal olduğu için...yoksa morara morar iğnelere devam mı etsem...bilmiyorum.çok sinirliyim çok........bu aralar çok sinrir var acaba normal mi?

progestan diye bir hap var ben şimdi onu kullanıyorum istersen bir sor doktoruna

jel de tesirli ewet ama kendine sıkıntı yapma sakin olmaya çalış sen kendi içine nasıl siniyorsa öle yap sinirlenmemeye çalış ben de yarın için stresliyim yarın transfer yapılacak

ama o çok mide bulandırıyormuş hemşireye dedim hap ver.dedi ki şuan hamilesin o çok bulantı yapıyor kötü olursun dedi. bilmiyorum....artrit senin ki kaç haftalık

ben o nu kullanmıstım tatlım ama jel ılgınctırkı ıcımde parca mparca kalmıstı dr bu knuyu nsoylemıstım oda baa ıgne verdı ben o jelı hıc sevmemıstım umarım sen memnun kalırsın

önemli değil canım yarın öğlen belli olacak yapılıp yapılmayacağı embriyolara bişey olmaz inşallah bi de dün doktor biraz aklımı karıştırdı rahim fazla kalınlaşmamış falan diye

eğer kalınlaşmadıysa neden transfer yapıyorlar buı dr.anlamakta iş he..eminim güzel geçecek cannım....

bende kullandım jeli canım hiçbir zararı yok.zaten olsa vermezler değilmi.için rahat olsun

bende kullandım doktor bana zaten ıgne hıc vermedı yumurta toplamadan sonra basladım 6haftaya kadar kullandım ıgneye yeglerım ben cunku ıgne sevmıorum ama bunun kotulugu ıcerde bırıkım yapıo oda zaten top top zamanla dokuluyo ben bırakalı 15 gun oluyo hala ıcımde var ara ara gelıo bı o sıkıntısı var korkma canım

Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU > Kadın & Çocuk Sağlığı > Tüp Bebek Özel Bölüm
Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

kızlar acil destek bekliyoruzzzzz

bende crinon jeli 12 haftalık oluncaya kadar kullandım hiç bir zararı yok aksine düşük oluşmasını önlüyo zaten zararlı bişeyi doktorlarda vermez

deryacım bende iğne vuruluyrdum dr.keseyi gördükten sonra jele çevirdi fitilide bıraktırmıştı...çocuk içinde sakıncası olmaz olsa dr.lar verrmez zaten...ve dr.um bana jelin çok önemli olduğunu söledii bende ilk nasıl kullancam diyordum fakat zorluğu yokmuş alıştım..beni sıkan şey jeli koyduktan sonra 1 saat ayakta kalmak başım dönüyorr o esnadaa

kızlar ben de jeli kullanıyorum dün hamile olduğumu öğrendim.son 2 gündür jeli eskisi gibi ileri ittiremiyorum.sanki rahim ağzı iyice kapandı.dün canım çok yandı ve bu sabah pembemsi bir renkte biraz jel geldi.korkuyorum kızlar ne olabilir?

canım ben 5 haftalık hamileyim ve crinone jeli sadece sabhları kullanıyorum. Hiç bir sıkıntısını görmedim. Mide bulantısı da yapmadı. Sakin ol... İçin rahat olsun...Bana da doktorum direk vajinadan uygulandığı için daha etkili olduğunu söylemişti... Allah yardımcın olsunn canım

KIzlar ben crinonu sıkarken ne kadar baştan sallasamda içeri hava gidiyor gibi ses geliyor bazen. 1. si sizde de böyle bi şey oluyor mu? 2. si sizce bebeklerimize bunun bir zararı olur mu?

X