Doğadan Form Çaylarıyla Zayıflama Deneyimlerimiz

ben de sürekli ve aşırı derecede kabızım. kayısı da dahil hiçbişey etki etmiyodu.3 günde bir tuvalete çıkarım normalde. 2 gündür doğadanın kayısılı form çayını içiyorum ve 2 gündür tuvalete çıkıyorum:) barsak tembelliğine neden olduğunu söylüyolar ama benim barsaklarım zaten tembel:) hem yara oluşmaya başladı, hemoroide doğru bi gidiş var. içmek en iyisi gibime geliyo:) zayıflatmasıyla ilgili bişey diyemicem, 1 2 hafta düzenli içip sonucu söylerim :)

bende tavsiye etmiyorum.... İçtim kabızlık sorunum yoktu, kuzenim önermişti bana. Bir hafta bana etki ediyor dedi. Bende daha kolay zayıflamak için kullanmaya başladım, ama gel gör ki kabızlık yaptı bende. Günde 2 kez büyük abdestimi yapardım ama yapamaz oldum. Sonradan anladım çayın zarar verdiğini.. Şuan bile düzene giremedi.. Şişkinliğimi normalde ben tamamen yok ederdim, ama çaydan sonra tam ihtiyacımı gideremez oldum. Bu kadar söylüyorum...

Kabızlık, gaz ve şişkinlik yapıyo. ve çok karın agrısı. faydalı oldugunu düşünmüyorum.

Ben form çayı değilde 5i biryerde kullanıyorum sabah kalkınca. kekik kokusu ağır ama içilebilir durumda.Şişliğimi alıyor gibi. 1 hafta boyunca hergün yeşilçay , 1 hafta boyuncada hergün beşibiyerde içiyorum. :KK51: :nazar: :KK53: :KK31:

kızlar ben dün doğadan limonlu form çayı aldım karışık bitki çayı..içinde sinemakide var..ama ben bekar bir bayanım daha evlenme aşamalarında değilim...sinemaki bağırsakları ilerde tembellik oluşturuyomuş..ama çayı almış bulundum..ve hamurişini kesip spor ve bu çay ile 1 kilo gitti bile bir günda kuru kayısıda yemiştim sabaha kadar sürekli tuvalete kalktım...sizce sinemakide olması çok zarar verirmi ..kilo vermem gerekiyo..boyum 174 70 kiloyum sabah tartıda 69 çıktım...62 kiloya filan düşmem lazım...bir daha bu çaylardan almasam bu 20 poşet çay sadece günde bir kere içsem zararı olurmu ilerde?

kızlar herkeste farklı etki yapıyor sanırım ben form kayısılı kullanıyorum birkaç gündür ve ishal derecesine geldim tam tersi barsaklarım çalıştı kayısılısını deneyin derim şişkinliğimide aldı.

Ben form cayi kullanmaya baslayacaktim..bir arkadasim onu icecegine her saat basi 1 cay bardagi su ic daha saglikli olur dedi..2 gundur uyguluyorum.su ictikce icesim geliyo..ne kadar susuz kalmisim da farkinda degilmisim..simdilik yuzumdeki sislik hafifledi ve midemde bir rahatlama oldugunu soyleyebilirim..bilmiyorum ileride ne olur.ama anladim ki vucudumuzda makina gibi ve su yakiyo:)) sizlere faydasi olur mu bilmiyorum ama paylasmak istedim..♡♥ sevgiler..♡♥

Slm arkadaslar ben form cayi degilde poset yesil cay iciyorum günde 2-3 bardak. Bunun bir zarari varmidir?? Ve kabizliga neden olabilirmi diyete basliyali ve cayada basliyalibiraz sorunlarim varda caydan dolayimi aceba???

Merhaba arkadaşlar,

Doğadan form çayları hakkında deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.Bende denemek istiyorum.
Şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar lafı gevelemeden öncelikle bu çayları asla kullanmamanız gerektiğini belirtmek isterim.bu çaylardan bende 1-2 ay olmak üzere sürekli kullandım.Diyet yaptığım süre içerisinde yetersiz lif tüketmemden dolayı bende konstipasyon başlamıştı halk dilindeki adıylada kabızlık bunu kendince tedavi etmek için kullanıyordum bu çayları bi ara kullanmayı bıraktığımda gayet iyi işleyen bağırsakların bu sefer eskisindende beter oldu tembellik başladı ve tuvalete çıkamadım hemde uzun bir süre zayıflatma konusuna gelirsek yemek yediğiniz anda içinde bulunduğu sinemaki bitkisi sayesinde geçici olarak tuvalete çıkıyorsunuz bu yüzden ne yerseniz yiyin her türlü vücut kalori olarak algılamadan attığınız için zayıflıyorsunuz ama bu süreçten sonrası vahim bir tanıdığım bir hafta bu çaylar yüzünden tuvalete çıkmadı kesinlikle içmeyin içiyorsanız derhal bırakın sinemaki
Bağırsakların akışkanlığını bozarak kurutuyor Buda haliyle bağırsakların yavaş çalışmasına bir evreden sonra hiç çalışmamasına sebep veriyor bıraktığınız zaman yaklaşık bir hafta içerisinde bağırsaklarının kendi haline dönebilir ama şanslıysanız yani vücut çok alışamadıysa o yüzden çok korkmayın ilklerde baya bir üzüntü çektim ama atlattım bu durumdan baya müzdaripim bu yüzden bu konuda titiz davranarak tecrübelerimi paylaşmak istedim teşekkürler :):KK1:

Bende sadece haftada bir tartıldığım için tartilacağım sabahın gecesi içiyorum bir sorunum yok çok şükür

Bende bu hafta başladım doğadan form çayına kayısılı kokusu da çok hoş gerçekten baya etkili günde en az 2 kez wc ye çıkıyorum garanti 2,3 gün arayla içmenizde fayda var

ben neredeyse günlük içiyorum ve yemek konusunda dikkatli biriyim. açıkçası yemeği arada kaçırdığım olursa form çayına abanıyorum ve herhangi bir kilo alımı olmuyor üstelik benim gibi tuvalete sık çıkmayan birini ishal yapacak kadar tuvalate çıkarıyor.

Ben, öğle yemeğinden ve akşam yemeğinden yarım saat önce olmak üzere günde 2kez, 2hafta düzenlibir şekilde içiyorum. Sonra 1-2hafta içmeyip mola verip tekrardan başlıyorum. Bana çok iyi geldi. Sık sol Ödem attırıyor ve yemek yedikten sonra olan o şişkinliği dengeliyor. Ayrıca kolay kilo vermemi de sağladı

X