Hangi baskülü almalıyım ?

Citlenbik

Solu[ğ]umdasın
Kayıtlı Üye
24 Mart 2009
1.078
1
Selam bayanlar;evde tartılmak için baskül almak istiyorum fakat yağ ve su ölçenlerden kullanan var mı aranızda doğru ölçtüğünden emin oluyor musunuz peki yada normal tartı mı tavsiye edersiniz
??cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederima.s

arkadaşlar hiç mi o baskülden kullanan yok aranızda çok üzldüm hiç kimse cevap yazmamışsenağlamasenağlama

bende almak istiyorum piyasada çok ucuz ürünler var fakat aynı orandada şikayet mesela sinbo ve arzum bunlardan genelde ,farklı sonuçlar veriyor diye şikayetler geliyor bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yerdım bekliyoruz

valla bende alacaktım. sevindim bu konuyu açmana. bakalım ne yorumlar gelecek. ben dijital almayı düşünüyorum ama hangisi daha iyi olur acaba.

Canım bende 4 ay once felıx ın aldım memnunum dıjıtal 25 ytl fazla para vermene gerek yok bundan alabılırsın farklıda gostermıyor aynı

Ben bundan kullanıyorum; Arzum bellezza...
boy ve kiloyu kaydedersen yağ ve su ölçümü filan da yapıyor...normal, şişman, zayıf diye sonuçlar veriyor...genelde sadece tartılma amaçlı kullanıyorum, memnunum...

Eklentiler

• $PZTF_66301_786.jpg
    $PZTF_66301_786.jpg
    4,8 KB · Görüntüleme: 687
ben yeni king aldım 49liraya ve fakat hiç iyi değil kimseye tavsiye etmiyorum
kenarından tutup yerden kaldırıp bırakmadıkça çalışmıyor istersen üstünde tepin nafile

bende sinbonun dijital tartısını almıştım memnunum tavsiye edebilirim yani çokta pahalı degil

kızlar yoğun araştırmalarım sonucu sonunda aldım baskülü.alman markası essenso digital baskül..forum istanbuldan aldım.39 liraya.çin markalarına güvenmiyorum o yüzden alman seçtimsositososito

Ben de dün sinbo baskül aldım. Evin biçok yerinde denedim aynı gösterdi. Elektronikler normal basküllere göre daha mı doğru arkadaşlar sizin fikriniz nedir?bilmiyorumkismile

ewet tabiiki de digitaller normal basküllere göre daha doğru tartıyor.annemde normal baskül var bende digital.bana geldiğinde 2 kilo fazla çıktı..mühim olan gerçeklerden kaçmak değil; onlarla yüzleşmekCADIARZU

normal tartı var markası tefal..yağ bilmemne ölçenlerin doğruluk payı olduğuna inanmıyorum

sinbo var ben de
memnunum sadece çıkıp tartılmak için iyi
ben indirimde 17 liraya almıştım
19002727.jpg

Simbodan tek ben memnun kalmadım sanırım, 4418 modelinden aldım önce, fakat 2 ay içinde ekran sapıttı, garip garip hata mesajları vermeye basladı, pil değiştirdim para etmedi, şikayetimvar sitesinde kontrol ettiğimde bu arıza kronik sorunuymus bu modelin. Değiştirmek için gittiğimde bir üst modelini alim dedim, 4419 üstü çelik olan modeli. Onda da şu problemle karşılaştım. Üstünden inip çıktığımda, 5 kg farklı tartıyordu, mesela bir çıkıyorum 60 kg, inip sıfırlıtyıp tekrar çıkıyorum 65 kg gibi. Bu modeli de araştırdığımda şikayetvar sitesinde, bu da bu model için kronik sorunmuş. Birçok kişinin basına gelmiş. Onu da gittim iade ettim. Şuan baskülsüzüm, sinbo kadar şık görünümlü ama doğru ölçen bir baskül bulur isem alacam. Beklemedeyim.

X