Çocuk Hastalıkları Yeni doğan Oğlumun idrarında kan var...

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Chitlembiq

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
376
3
4 günlük oğlumun idrarından kan geliyor. :KK43: Aynı durumu yaşayalar nolur bişeyler söylesin. Yarın doktor kontrolü var ama yarına kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum. Sürekli ağlıyor, ağlayarak uyanıyor, bir tek emerken rahat. :KK43:

benimde kızımınküçükken bezindepembelik oluyordu.bende dr sordumaz emmesinden olabilir bdedi.belki seninkide buna benzer bişeymi canım ama bize baya oldu.kızım 2 aylıkken falandı.çok geçmiş olsun cnm

canım hiç merak etme ve sakın üzülme. Benim oğlumda da oldu bezinde resmen kan gördük birkaç kez yeni doğduğu zamanda. Doktorunu aradık idrarda kristalleşme olabiliyormuş bazı yeni doğanlarda. Sorun yok dedi. Ben internetten araştırdım normalmiş. Merak etme.......

4 günlük oğlumun idrarından kan geliyor. :KK43: Aynı durumu yaşayalar nolur bişeyler söylesin. Yarın doktor kontrolü var ama yarına kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum. Sürekli ağlıyor, ağlayarak uyanıyor, bir tek emerken rahat. :KK43:

merhaba canım.. benim kızımın da doğdugunda bezinde pembemsi kırmızımsı bi leke oluyordu.. doktorumuz ve hemsireler doymadıgından dolayı dediler.. emerkende susuyorsa doymuyor olabilir canm .. ii takip et.. benim sütüm azmış.. sonra mama takviyesi yaptık gecti..

merhaba geçmiş olsun.benim oğlumda da 5 günlükken pembemsi lekeler olmuştu bezinde.ben de kan sanıp çok korkmuştum.ama bebek yeterli süt ememediği için oluyormuş.idrarda ürik asit birikimine bağlı olarak zannedersem.ben bebeğim emiyo sanıyodum ama birden süt gelince kanallar tıkanmış aslında ememiyomuş.pompayla,sıcak kompresle sütü sağıp boşalttım,kanallar açıldı.bir daha da böyle bir problem olmadı.şu an oğlum altıncı ayını bitiriyo.umarım senin bebeğinde de önemli bir sorun yoktur.dr ne dedi?

Yanıtlayan arkadaşlara çok teşekkürler. Ürolojiye götürdüm oğlumu. Korkacak bir şey olmadığını, doğduktan sonra böbreklerin çalışmaya başlamasıyla vücudunun ürat attığını söyledi. Bol bol emzir ve su ver dedi. 2 gündür de gelmiyor çok şükür. Bu 2 günde sütüm biraz daha arttı ve güzel emiyor çok şükür. Ama anne ve babayı epeyce korkuttu canım yavrum... :)

mrb benim de oğlum 5 ay lık bende bezinde kan gördüm doktora gittik idrar testi istedi ve testin sonuçlarını bekliyoruz bakalım inşallah bişi yoktur herkese geçmiş olsun

[/B]
mrb benim de oğlum 5 ay lık bende bezinde kan gördüm doktora gittik idrar testi istedi ve testin sonuçlarını bekliyoruz bakalım inşallah bişi yoktur herkese geçmiş olsun

cok gecmis olsun.umarım kötü bişey cıkmamıstır.Allah herkesin cocugunu kendine bagıslasın..

Merhaba konu coktan acilmis ama ayni sorundan bende muzdaripim. Oglum 3 günlük idrarini yaparken birkac damla kan goruyorum bezinde ve cok korkuyorm. Bebegimin cani cok yaniyo heralde agliyo napmaliyim kizlar :KK43:

X