Eşimin ailesinden nefret ediyorum... Ne olur yardım edin

bir de ne derlerse desin benimkiler hep alınan ben oluyorum aa biz ne dedikki şimdi sen çok alıngansız dıyor kayınvalidem:)))
eşimi de dolduruyor bu şekilde karın çok alıngan çok suratsız ,girişken değil,mızmız ,pimpirik.
Bir ortamda beraber bulunduğumuz zaman başkalarına hep kendi kızlarını ve kendi akrabalarındaki yaşıtım olan kızları över benle ilgili ağzını açmaz:)

Oğlunu yönlendirmeye çalışır şunu yap bunu yap maddi yönden.Geçen gün dedim farkında değilsin galiba anne ama biz evliyiz farklı planlarımız var dedim.Karışmasın bize yaaaaaaaaaaaaaaaa

Çocuk var mı sende>?
yok cnaım çocukla ilşgili sorunlarım var rahatsızm tedavig örüyorum5 ay önce bir gebelik gçirdim 1 ayken düşük yaptım halada gebe kalamadım üstüne öle yani biraz sıkıntılıyım bu kouda bende çok alınganım hemde çoook onlarda öle dior..

üzüldüm senin adına inş istediğin zaman kalırsın düşük genelde oluyormuş ilk aylar zor tabi ama üzme canını yine olur
bende de panık atak var :KK43:( cesaret edip hamıle kalamadım ama bu aralar düşünüyorum
kayınvalidem erken desede cocuk için

daha ne erkenic anım4 yıllık evlisin çocuğa ne zaman hazır hisedersen o zaman yap kimseyi dinleme kaç yaşındasın?

yooo dinlemem zaten umrum değilkaydirigubbakcemile3

30 yaşındayım ama hiç ciddi anlamda denemedik 4 bitiyor bu arada:)))

yooo dinlemem zaten umrum değilkaydirigubbakcemile3

30 yaşındayım ama hiç ciddi anlamda denemedik 4 bitiyor bu arada:)))
bence başlayın canım ya bayaa olmuşşşş :))) şaka şakaa sen en zaman hazır hisedersen kontrol oldun mu hiç sorun felan var mı die?

kaydirigubbakcemile3

hayır çocuk düşünmediğimiz için daha önceden hiç dr a gtmedim
biz gezelim rahat edelim istedik baya da rahata alıştık bu aralar.
Ama artık anca niyetine girmeye başladık
hep korunuyordum ben daha hiç korunmadan aramızda birşey geçmedi çocuk istemediğimizden dolayı maddı olarak da hazır değildik.Bakalım subat ayında niyetine gttik ilk defa dr a muayene oldum ama kullandığım bir ilaç var mart sonu onu bırakacağım.Nisan başı çalışmalara başlayacağızguclubacismile

kaydirigubbakcemile3

hayır çocuk düşünmediğimiz için daha önceden hiç dr a gtmedim
biz gezelim rahat edelim istedik baya da rahata alıştık bu aralar.
Ama artık anca niyetine girmeye başladık
hep korunuyordum ben daha hiç korunmadan aramızda birşey geçmedi çocuk istemediğimizden dolayı maddı olarak da hazır değildik.Bakalım subat ayında niyetine gttik ilk defa dr a muayene oldum ama kullandığım bir ilaç var mart sonu onu bırakacağım.Nisan başı çalışmalara başlayacağızguclubacismile
ii bari doktora gittiysen. ben ilk 6 ay korundum. ilaçla. sonra doktora gitim rutin kontrole benim bebek olması için tedavi görmem lazımmış öle başladık bizde 1 senedir tedavi görüyorum bakalım ama bizde( yani ben) düşünmüyodum ama öle olması gerekti başladı bizde

ii bari doktora gittiysen. ben ilk 6 ay korundum. ilaçla. sonra doktora gitim rutin kontrole benim bebek olması için tedavi görmem lazımmış öle başladık bizde 1 senedir tedavi görüyorum bakalım ama bizde( yani ben) düşünmüyodum ama öle olması gerekti başladı bizde

inşallah kısa zamanda alırsın bebişi kucağına Allahım gönlüne göre verrsin.

Bende de hamilelik korkusu var :KK43:(

inşallah kısa zamanda alırsın bebişi kucağına Allahım gönlüne göre verrsin.

Bende de hamilelik korkusu var :KK43:(
canım bende de vardı ilk hamile kalmamda o kadar cesarteliydimki kendime şaşırdım emin ol önce karar ver sonra olduğunda senden cesuru yok muhteşem bir duygu...

panik atak var bende ilaç kullanıyorum

ilaçsız 9 ay nasıl geçer diyorum işim de çok stresli

panik atak var bende ilaç kullanıyorum

ilaçsız 9 ay nasıl geçer diyorum işim de çok stresli
canım başta psikolojik olarak kendini hazırla ilaca ihtiyacım yok iyiyim de sen ,laçsız nasıl geçer diosan o iş baştan yaş önce kendini yen sonra düşün.. müşteri temsilciliği zor bilirim çağrı merkezi felan mI?

ah ah
benimkilerin balkonu bizden görünüyor
bir sokak arası
çocuğuma bakmadı ki ben çalışayım
çalışırken herşey iyiydi
ne zaman çocuğuma bakan yok die işsiz kaldım
anası yürüdü üstüme
demediğini bırakmadı
insanlık ölmüş
ailem 19 saat uzakta karedeşim okuyo babam çalışıyo
gelsin anan baksın dio başka bişey demiyo
allah bilsin onu
huzur bırakmadı
neler yaptı ne yalanlar ne kötülükler..
içim sıkılıyor

ah ah
bir sokak arası
çalışırken herşey iyiydi
anası yürüdü üstüme
demediğini bırakmadı
insanlık ölmüş
allah bilsin onu
huzur bırakmadı
içim sıkılıyor

canım ya üzülme sen.düşündükçe için sıkılırr tabi ben de düşündükçe içim sıkılıyor.işe girsen bakıcı tutsan olma mı paranın bır kısmı bakıcıya gıder ama madem çalışırken ıyısın

tamam da sırf onlar ii olsun die bana kalacak 250 tl içinmi çalışıp çocuğumu bakıcıya bırakayım?
istemiyorum olmasınlar ii
uzak olsunlar sadece
çünkü bir gün olsun demediler biz göz kulak oluruz bakıcı da olmasına üzülme diye
daha 20 günlüktü oğlum
kayınvalidem üstüme yürüdü calışacaksın die
ben istemezmiyim çalışayım
ama onlara inat kreş çağına kadar kendim büyütücem

Canim krese gidebilecek zamana gelene kadar imkanin varsa cocugunu sen büyüt.
Hem anneligini yasa doya doya, hemde cocugunla güzel zamanini yasa. Bir daha bu firsat gelmez eline.
Kimse insana zorla calisacaksin diyemez.

ben yanlış anladım sanırım canım.

tamam da sırf onlar ii olsun die bana kalacak 250 tl içinmi çalışıp çocuğumu bakıcıya bırakayım?
istemiyorum olmasınlar ii
uzak olsunlar sadece
çünkü bir gün olsun demediler biz göz kulak oluruz bakıcı da olmasına üzülme diye
daha 20 günlüktü oğlum
kayınvalidem üstüme yürüdü calışacaksın die
ben istemezmiyim çalışayım
ama onlara inat kreş çağına kadar kendim büyütücem
bence de cnaım boşver öle kaynanaya çoçuk felan emanet edilmez kendin büyüt en güzeli kimseyide çalışıp çalıştırmamana karıştırma

Canim krese gidebilecek zamana gelene kadar imkanin varsa cocugunu sen büyüt.
Hem anneligini yasa doya doya, hemde cocugunla güzel zamanini yasa. Bir daha bu firsat gelmez eline.
Kimse insana zorla calisacaksin diyemez.

bende aynen öyle yapmayı düşünüyorum
ancak zaman ne getirir daha ne türlü baskılar yaparlar bilmiyorum
bıktırma cabasındalar allah hayır etsin sonumuzu

bunlar ne ister bizden bilmem kiiiı
ınsan Alahtan korkar oğulları bizi seçmiş mutlu olmuşuz evlenmişiz,insan destek olur yaaa bunlar köstek oluyorlar hepkaydirigubbakcemile

ah ah
bir sokak arası
çalışırken herşey iyiydi
anası yürüdü üstüme
demediğini bırakmadı
insanlık ölmüş
allah bilsin onu
huzur bırakmadı
içim sıkılıyor

ya of hep aynılar bunlar.yapacak bişey yok .asıl suç eşlerimizde bence.onlar evlendikten sonra sınırlarını çizseler olgunlaşsalar bu tarz şeyler olmaz.ayrıca çocuğuna bakman da güzel bişey.boş ver.çalışanda pişman çalışmayanda .bebeğinin en güzel günlerini beraber yaşıyosun .

X