Maske Tarifleri Bıldırcın yumurtası Mucizesi süpermiş:)))

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ebrar2506

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2009
41
2
arkadaşlar iş yerime bi bayan geldi kozmetik ürünleri satıyordu yaş konusu açıldı yaşını duyunca şaşırdım 36 dedi çok ilginç geldi çünkü kırışıklık falan yok cildi çok genç duruyordu bende hangi ürünü kullandım dedim oda kozmetik deil kullandığım bıldırcın yumurtası ve zeytinyağı maskesi yaparım herzaman dedi elinde kozmetik ürün satıpta bana böle demesi bana samimi geldi bende başlayacam kırışıklıklrım yok ama zaten hem önlüyormuş hem varolanı geçiriyormuş. bilmiyorumkismile

arkadaşlar iş yerime bi bayan geldi kozmetik ürünleri satıyordu yaş konusu açıldı yaşını duyunca şaşırdım 36 dedi çok ilginç geldi çünkü kırışıklık falan yok cildi çok genç duruyordu bende hangi ürünü kullandım dedim oda kozmetik deil kullandığım bıldırcın yumurtası ve zeytinyağı maskesi yaparım herzaman dedi elinde kozmetik ürün satıpta bana böle demesi bana samimi geldi bende başlayacam kırışıklıklrım yok ama zaten hem önlüyormuş hem varolanı geçiriyormuş. bilmiyorumkismile

ee canım akını ayırcakmıyız bide haftada bir keremi yapıcaz nasıl olcakboshayallersmile​

canım komple yumurtayı koyuyormuşuz zaten bıldırcın nekadar ki zeytinyağı ile karıştırılacak sürülüp kuruyana kadar bekletilecek sonra yıkanacak ihtiyaca göre demişti kırışıklıklara göre jaftada 1 de olur ama kırışıklıklar çoksa haftada 2 kez benim yok henüz haftada 1 yapacam

haftada bir kez ağır gelir bu maske. yüzünüz alerji olur ve yağ putonları oluşur sonra..yinede siz bilirsiniz tabiiki arkadaşlar

yumurtanın faydası olabileceğini mantıken ben de düşünüyorum. hatta bu herhangi bir yumurta olabilir çünkü içinde büyüyen bir canlının ihtiyacı olan organik besinler var. fakat burda sorun şu, cildin ph'ına uygun mu bunlar? hassas cildi perişan edebilir. yağlı cildi sivilcelendirebilir. önce küçük bir yüzeyde denemek lazım bu tür maskeleri. herkeste farklı sonuçlar çıkar çünkü.

haklısın dikkatli olması gerekir ben sadece ürün satan birinin unu sölemesine şaşırım samimi geldi ne bilim söylemez bu ürün sayesinde diyebilirdi demi yalnışmı düşünüyorum

bu maskeye ben arı sütü ve mayada katyorum güzel bir maske cildi parlatıyo yağı bir iki damla koyarsanz sivilce yapmaz yumurtanın sarısı kollojen üretimini artırıyormuş çok yağlı ciltler maskeden sonra seyreltilmiş limonlu yada elma sirkeli tonik sürebilir

bende öle düşündüm ne çıkarı olabilirki kadında tek kırışık yoktu canım ben deneyecem valla ayda birle başlarım yaşım ileriledikçe 15 güne sonra hafta da bir

Ben yapıyorum hatta su an yüzümde:)
Biraz daha kurusun yıkayıp temizleyip kremleyip yatacağım inşaallah:)
Ben söyle yapıyorum farklı olarak;
Önce akını sürüyorum hemen üstüne wc kağıdı yapıştırıp, o kağıdın üzerine yine akını sürüp yapıştırıyorum. (bunu youtube da normal tavuk yumurtasıyla yapıldığını izlemiştim)
sonra kuruyunca taş gibi oluyo çekip çıkarıyorum, siyah noktalara süper geliyor.
Sonra da yıkayıp temizleyip sarısını sürüyorum, kuruyunca yıkayıp kremliyorum:)
Ben çok memnunum, bimden bir kutu bıldırcın yumurtası bana baya gidiyor, haftada 2 bazen 1 yetiyor bana.
Hiç kırışık-siyah nokta-sivilce yapmadı..

Merhaba, ben 2 haftadır deniyorum faydasını gördüğümü düşünüyorum. Normal yumurtadan daha çok geriyor cildi.. cildim daha gergin.. gerçi ben mecitefendi anti aging kreminide kullanıyorum ve yüz yogası yapıyorum hangisi işe yarıyor bilemedim :) ama denenmesi gereken doğal bir ürün sonuçta..

2 defa oldu hafta da bir yaptım yıkadığında pamuk gibi yumuşak oluyor insanın yüzü bekleme esnasında sanki yüzünde kasılmalar oluyor gibi bi durum oldu bunu kil maskesinde falanda yaşamıştım.Bazı sabahlar da sütün içine kırıp içiyorum

X