Dizüstü bilgisayarın gebeliğe zararı var mıdır sizce?

surayn

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
300
1
slm arkadaşlar sizlerden bu konu hakkında yardım almak istiyorum şimdiye kadar masa üstü bilgisayr kullanıyodum şimdi gebeliğimden dolayı sandalyede oturamıyorum diz üstü bilgisayar aldık onu sürekli oturark kullanıyorum fakat zararlı olduğunu duydum sizce doğrumu gerçekten bebeğime zarar verirmi

ilk haftalar kullanmamakta fayda var tabiiki
tlf pc wireless vs vs..
hepsi radyasyon elin geldiğince uzak dur
diyorum ama :))) bende gtakılıyorum işte :)))
5-6 haftalarda bebişin organları oluşturan dokular gelişiyomuş diye uzak durdum elimden geldiğince
yani transferden sonrası

kızlar transferim yeni yapıldı bugün 3 gün ve kuçağımda laptop var :KK43: zararlımı yani

cep telefonu buzdolabı tvler hepsınde radyasyon var kacamıyoruz ıste cep telefonunu kulaklıkla kullanıoyorum

aslında ben de şu reklamdaki laptop masasından istiyorum ama...............

bende hamileyim.. cok arastırma yaptım bunun hakkında ve bilgisayarın gbelige hiç bir etkisinin olmadıgı kanıtlanmıs ..dizüstü de dahil..ama cepp telefonlarını yanınızda cok fazla durdurmayın uzun konuşmalrınızda kulaklık kullanın.. benden söylemesi..

cep telefonu, mikro dalga fırın ve bilgisayar gibi aletlerin hamilelikte bebeğe zararı olmuyormuş bilimadamlarına göre bir yazıda okumuştum.

evdeki kablosuz bağlantıyı kullanmasam bile, düz mantıkla düşündüğümde; etraftaki bi çok modemi görebiliyosa laptop demekki sadece benim modemden etkilenmiyorum ama tabi en yoğun benim modemden geliyodur.. :KK51:ayrıca cep telefonları nolcak?? ya televizyonlar?? mikrodalga fırınlar?? tabi ki "tedbir kuldan takdir Allah'tan" ama çok kasmamak lazım yaaa:KK51:

yavrularımız Allah'a emanet, sağlıkla kucaklarımıza alırız inşAllaaaahhhh:KK49:

p.s: yapılan çalışmalara göre kanıtlanmış hiç bir zararları yoktur, rahat olun:KK51:

X