amelıyat sonrası morluklar ıcın KREM???

crazy46

dilber-i rana...
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
801
5
merhaba hanımlar, burun amelıyatı sonrası olusan morluklarım buzla falan gecmedı bır haftada acaba onerebıleceğiniz bir krem falan varmı? biliyorsanız çok yardımcı olusunuz gerçekten çünkü haftaya cuma bır dugune katılmam gerekıyorrr acilllll!!!!!!!:Saruboceq:

merhaba hanımlar, burun amelıyatı sonrası olusan morluklarım buzla falan gecmedı bır haftada acaba onerebıleceğiniz bir krem falan varmı? biliyorsanız çok yardımcı olusunuz gerçekten çünkü haftaya cuma bır dugune katılmam gerekıyorrr acilllll!!!!!!!:Saruboceq:

canım ben bu sitede iki tane krem ismi duydum ama ben kullanmadım.Sen bir doktora ya da eczaneye sorup öyle kullan bu kremleri.isimleri:"arnica"ve"lasonil ya da lacsonil"gibi bişeydi.arnicayı kesin hatırlıyorum.Diğerinde harf yanlışlığı yapmış olabilirim.Burada kullanan kızlardan çok memnun olanlar vardı.hatta arnicayı 20 gün morluğu geçmemiş bisikullandığını ve çok etkili olduğunu yazmıştı.Sen yine de bir uzmana sorup bu kremleri kullanabilirsin canım:))

bencede bi doktoruna danis
bende arnica ismini duymustum forumda ama ise yarayip yaramadigi hakkinda bi bilgim yok bilmiyorumkismile

CNM BENıM BÜNYEM ÇOK HASSAS OLDUĞUNDAN ıYıLEŞME DÖNEMıM ÇOK SANCILI GEÇTı.KORKUNÇ MORLUKLARIM VARDI AMA DOKTORUMUN REÇETEYE YAZDIĞI "ARNıCA KREM"ı
GÜN ıÇERıSıNDE SIKSIK KULLANDIM VE MUCıZEVı ŞEKıLDE BÜTÜN MORLUKLARIM 5 GÜNDE GEÇTı,ANNEM ŞOK OLDU HATTAzemuszemus KESıNLıKLE TAVSıYE EDERıM opuyorumnanaktan

saol canım arnıcayı bugun gıdınce doktoruma da sorup kullanmayı dusunuyorum bır haftaya kadar kurtulmam lazım morluklardan gercı sadece goz cevremde var ve sarardılar ama ben bıan evvel gecsın ıstıyorummm

kızlar çare olur mu bilmiyorum ama annem estetik oldugunda yüz bölgesi olmasına ragmen biz göz morluk kremi remergent microcirculation kullanmıstık tüm yüze
o kremde de morlugu dagıtan maddeler var
annemin yüzü düzelmişti belki yardımcı olur

crazy açıldımı bandajın :)) ben gelemedim bugun yarın gidicem sadullah beye ..foto istiyorum foto koy artukkkkkkkkkk

X