arkadaşlar; endoskopik kaş kaldırma olan var mı

hatun23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
469
7
arkadaşlar , kaşlarım düşük ve yüzüm yorgun görünüyo, asma yöntemiyle ilgili içaçıcı şeyler duymadım, en mantıklısı endoskopik kaş kaldırma geliyo bana, tecrübelerinize çok ihtiyacım var!

arkadaşlar, kendisi veya bi yakını yaptıran yok mu? sizden gelicek bilgiler çok önemli,lütfen ilgilenin

canım dolgu enjekte ettırsene ne dıye amlıyat oluyorsun
egerkı gozun dısa dogru 1/2 sını kapatmamıssa gozkapagın
yanı mehmet aslantugun gozkapaklarını bılırsınız
o sekıl olmamıssan henuz en ıyı onerı sana dolgu yaptırmak
bende var kaşımda dolgu
kalkıyor bayagı
kalan ılacı da saga sola koysun

selam jayjay abla yeterince mesajım olmadıgından sana özel mesaj atamıyorum eger musaıtsen msn adresini verir misin senin bilgilerine ihtiyacım var :KK43:

canım sen kaç yaşındasın bilmiyorum,sen de dolgu işe yaramış belli, bende nası olur bilemiyorum, 33 yaş? bi de ben kalıcı bi çözüm istiyorum , istanbula ben kaç aydabirgelicem ki dolgu için? sen kaç ayda bi tekrarlattırıyorsun jayjay?

canım 31 yasındayım
aynı sayılırız
dedıgım uzre eger bariz aslantug gibi olmamıssa dolgu sana cok rahat ettirir
benim 8 ay ara ıle 2 uygulama ama yuzume de konuldu yanı ıyı oluyor ben severım dolguyu

var jayjay, ama arkadaşa kolgerme yaptı, dikişler çarşafağzı gibi! tuğrul turanın muhteşem dikişlerinden sonra( meme bytme oldum da) çekemem onu!

var jayjay, ama arkadaşa kolgerme yaptı, dikişler çarşafağzı gibi! tuğrul turanın muhteşem dikişlerinden sonra( meme bytme oldum da) çekemem onu!

puhaha çarşaf agzı mı sırnaşık şey
bayagı profesyonelmıs arkadas nası dr sa
aman uzak dur bu

endoskopi de bildiğim en tecrübeli dr.teoman doğan görünüyo, bi de lazerle sıkılaştırma da dr.hüseyin güner, karar vericem artık. napalım? hiç tecrübesi olan yok mu anlayabilmiş değilim, burası paylaşım platformu, hepimiz bu yüzden burda değil miyiz

inşallah birileri yaptırır da yazar! vücudum da istediğim 2 op.da oldum, meme+ lipo. şimdi yüzüm için istediğim 2 şey var, biri end, kaş kaldırma diğeri de gıdı yağlarımı aldırmak.bu ikisini de yaptırırsam benden babayiğidi yok yani,,,,,,,,,jayjay ilgine çok teşekkürler........

Cnm gıdı aldıracağına boynunu geriye sıkarak her gün yüz jimnastiği yapsaydın düzelrdi bence.. Yüz jimnastiği kitabında vardı o hareketler.

Cnm gıdı aldıracağına boynunu geriye sıkarak her gün yüz jimnastiği yapsaydın düzelrdi bence.. Yüz jimnastiği kitabında vardı o hareketler.

canım , güzel söylüyosun ama 1. ben de sabır yok 2. genetik olarak ordan yağlanmaya çok müsaitim. millete ana-babadan hanlar hamamlar kalır,bana da orantısız yağlanma kaldı kala kala! orda ki yağ hücrelerinin alınması lazım ki ömür boyu rahat edebilelim, aksi takdirde müzmin problem yani,ben aynı zamanda pkoluyum. düşünün artık!

bence kaş için en iyi ve pratik çözüm botox'dur hemen hemen tüm estetik cerrahlarda kaş için bunu tavsiye eder
zaten sen teoman doğana gidersen eğer germe ameliyatına gerek yoksa istesende yapmaz botox uygular sonucda yaşın genç sayılır
kalıcı çözüm demişsin ama germe ameliyatlarında kalıcı tek çözüm klasik yüz germedir o da çok uzun bir iyileşme süreci gerektirir
botox'un olumlu sonuç veremeyeceği kadar düşüklük söz konusuysa o zaman endoskopik kaş kaldırma yaptırabilirsin tabiki
botox'un bir diğer avantajı sadece kaş kaslarına enjekte edilmeyecek yüz çevrendeki tüm kırışıklıklara kalan ilaç enjekte edilip bir seansta tüm kırışıklıklarından kurtulabilirsin 5 ay sonrada tekrarlarsın yani ayda 100 tl'yi buna ayırırsınki bu denli köklü bir değişim için bence çokda uygun bir ücret sonucda eğer sigara kullanıyorsan aylık sigara masrafın ondan çok daha masraflı oluyor :)
ınsanlar botoxdan çok çekiniyor aslında botox'dan o kadar korkmamak lazım seninde ismini verdiğin teoman doğan ve onun gibi kaliteli cerrahların elinde uygulanan bir botox son derece doğal bir görünüm sağlar ve çevrendeki kimse bir işlem yaptırdığını anlamazlar
artık neredeyse kuaförlerde bile botox uygulaması yapılır hale geldi hal böyle olunca sokakta uzaylı gibi insalar dolaşır oldu yani botox'a bu kötü imajı veren ilaç değil 3-5 kuruş daha az vereyim diye en ucuz bulduğu güzellik merkezine girip botox yaptıran insanlar.

Son düzenleme:
botoksun ayağa düşmesi konusunda sana katılıyorum ŞAŞKIN! ama ben elazığda oturuyorum, istanbula gidip gelmem çok da kolay olmuyo, eşim çok yoğun çalışıyor, okula giden bi evladım var....bu sebeblerden dolayı tek işlem+kalıcı çözüm istiyorum, bi yaptıran olsa paylaşsa benim için süper olacak....sağol yorumun için!

botoksun ayağa düşmesi konusunda sana katılıyorum ŞAŞKIN! ama ben elazığda oturuyorum, istanbula gidip gelmem çok da kolay olmuyo, eşim çok yoğun çalışıyor, okula giden bi evladım var....bu sebeblerden dolayı tek işlem+kalıcı çözüm istiyorum, bi yaptıran olsa paylaşsa benim için süper olacak....sağol yorumun için!

merhaba hatun. ben yaptırmadım ama doktorun verdiği bilgiye ve resimlere göre basit bir ameliyatmış. kaş ile saç arasındaki mesafe fazla olmayanlarda daha çok toparlamam sağlıyormuş mesafe ne kadar uzun olursa etkisi o kadar az yani. benim mesafe kısa olduğu için çok ii olucağını söyledi ama ben burun kenarımdan şikayetçiyim daha çok o yüzden fazla üstünde durmaadım. oaln kişler olsa tabi daha olcak tecrübe açısından ben de endolift yaptıran arıyorum ama bulamadım.:KK43:( o daha küçük bi operasyon çünkü

X