Bebek Mevlüdü?Neler yapılıyo detayları paylaşırmısınız Lütfen..

Biz de kardeşimin mevlüdünde pilav et tatlı ayran bebek kurabiyeleri ve mevlüt şekeri verdik.

Allah kabul etsin:asigim:

ne güzel kızlar içim gitti ben bekarım ama günlei görürmüyüm:KK43: gerçi ben doğum yapsamda annem aman kızım boş bu işler sen çalışıyorsun uğraşamazsın boşveeeerrr der yaptırmazz ama ben yapmak çok isterim:))))))))

öyle çabuk gelir ki o günleeeeer..ben hala evli olduğuma bile inanamıyorum.hele bebişlerime hiiiiçboshayallersmile allah yaşatsın bütün genç kızlara:Saruboceq: istediğin gibi hayal ettiğin gibii hayırlısı ilee.

insallah seninde olur böyle telaslarin. Baskalarinda görüp '' ben niye yapmadim '' diyerek içimizde kalacagina, bu heyecani yasamak en güzeliii :CüvCüv:
a.s boshayallersmile

inşallah herşey gönlünce olur bzidede böle şeyler çok önemlidir biraz gösteriş gibi ama güzel oluyor,,,keşke bi yardımın dokunsa ama kendin çok rahatlıkla istediğin gibi hazırlayabilirsin bardakları cam boyasıyla 1,2 deneme yap bence..allah analı babalı büyütmek nasip etsin bebişlerini.bende inş en yakın zamanda yaşarım bu duyguları :)

amiiiiiiiiin canım amin güzel dualarına..rabbim hepimize nasib eylesiin..bu güzel mucize olayları hepimiz yaşarız inşallaaah:Saruboceq:
mutlaka yapıcam dediğini.denemek isterim bu aralar kardeşimin askere gönderme telaşı var ona odaklandık..hayırlısı ile bir gitsin hazırlıklara başlayacam..

Bulabildiğim resimlerden ekliyorum canım..

Maşallaaaaah:nazar: :nazar:
ne güzelsiniz siz öyle anne kız. tü tü tüüü 40 bin kere maşallaah..
bu bizim için çok önemli oldu valla şimdi.ilk resmimiz için çok teşekürleeer..sağol paylaştığın için..
allah kabul etsin rabbim o kucağındaki meleğini korusun inşallaaaaah..bahtı güzel olsun size bağışlasın güzel allahım:nazar: :nazar: :nazar:

AMİİİİİİİİİİİİN TATLI DİLİNE AMİN GÜZEL DUAN VE DİLEĞİNE..
çok teşekürederim paylaştığın için..bence herşey şimdiden mütiş olmuş organizyasyon harika.herşeyi ayarlamışsınız..bu sarma işine bende sıcak bakmaya başladım vallaa.iyi fikir.
bencede annenlere karışma zaten kadıncazlarda heycanlılardır şimdi torun için koşturmaca başlayacaklardır..
ayyopuyorumnanaktan ne heycan verici bir olay bende gelmek isterdim herbirinizeee..boshayallersmilebir köşede dururdum öylecee..

bu grip olayını atlattığın iyi olmuş bencedee,allah korusun boşver fos çıktı ama o kalabalığın içinde biri bile normal grip olsada bebişini etkiler.zaten canı nekadar yavrumun..

kapı süsü mütiş fikir bide merdiven olayı için süs harikaa mutlaka uyguliycam.BENİM BİR MAVİ BİRDE PEMBE OLUR ARTIK RENK CÜMBÜŞÜÜ..kızımı gelin gibi süslerim bendee oğluşumudaa damat gibi papyon takıcam allahıııım nasib etsin.hemen yarın doğurayım yaaaa..
sanki arkadaşlarımla toplaştıkta fikir veriyoruz birbirimize çok heycanlandım beeen..
çok sağol eline yüreğine sağlık..çok güzel yazmışsın TEKRAR TEŞEKÜREDERİİİİİİİM..
:1hug: :asigim: a.s.

rica ederim canım ne demek opuyorumnanaktan
uygula canım çok şık oldu herkes çok beğendi mavi mavi çok hoş oldu..seninki pembe mavi daha da güzel olur yap mutlaka..
organizasyonumda aksama olmadı şükür..sadece kayınvalidem biraz bozuktu bana surat yaptı ayrıca grip olmuş bebeğime yaklaşamadı sadece duadan sonra kucağında sallarken maske taktı..bana surat yaptı mevlütü kendimce karar verip aniden yaptığım için sanırım..misafir gibi gelip gittiği için..bende birşey demedim hizmetimi yaptım ama kafama takılmadı değil..tek olumsuz nokta buydu..

mevlüt çok güzel geçti canım yaa çok ama çok güzeldi hemde..
geç oldu, koşturduk, yorulduk ama değdi doğrusu..
canım önceden okusaydım gel buyur derdim başımın üstünde yerin var ama kaç gündür malum telaştan nete giremedim şimdi okudum mesajını..biz seninkine geliriz artık cümbür cemaat zemuszemus

insan kendi çocuğunun duasında ne kadar duygulanıyormuş annelik ne başkaymış ne değerli birşeymiş bir kez daha anlamış oldum..
çok nezih bir ortam oldu..sakin sakin geçti.hoca zaten benim çok sevdiğim bir insan beni kırmayıp geldi sağolsun.hani demiştimya bebeğimi dolaştırmıcam bi gezdirip odasında tutucam diye..öyle yaptım yapmasına ama duadan sonra hoca istedi uyuyordu getirip kıbleye doğru sallayacağız dedi, kendisi bebek ilahisi söyledi önce ben salladım sonra annem kayınvalidem ve almak isteyen herkes aldı ben ağladım çok duygulandım sonra arkadaşlarıma felan ben söyledim hatta sizde sallayın diye..bu arada bebeğimde uyandı gülücükler saçtı her sallayana..herkes ağladı çok güzel geçti..darısı başına inşallah canım..

ikizlerin çok şanslı :nazar: senin gibi bir anneye sahipler..herşeyi şimdiden düşünüyorsun maşallah..bende düşünüyordum hep ama uygulamaya gelince biraz duraksıyordum..7.aya kadarda 1-2 birşey dışında hiçbirşey almadım diyebilirim..kucağıma alıncaya kadar inanamıyordum olumsuz düşünmüyordum ama yinede korkuyordum..ama 7.ayı doldurunca hemen yıllık izine çıkıp alışverişe gitmiştik..annem ve kayınvalidemi sırf heves ediyorlar diye alıp birde arkadaşımla gidip ciciler almıştık ve düşün ne kadar heves etmişim eve gelir gelmez bütün şekerleri kendi ellerimle hazırlamıştım ve nasıl yorulmuştum sırnaşık şey..sonuç olarak annelik muhteşem birşey..seninde hayırlısıyla bebeklerine kavuşmanı diliyorum..yardımcı olabileceğim birşey olursa ben buralardayım yine
sevgilerimle :1hug:

Maşallaaaaah:nazar: :nazar:
ne güzelsiniz siz öyle anne kız. tü tü tüüü 40 bin kere maşallaah..
bu bizim için çok önemli oldu valla şimdi.ilk resmimiz için çok teşekürleeer..sağol paylaştığın için..
allah kabul etsin rabbim o kucağındaki meleğini korusun inşallaaaaah..bahtı güzel olsun size bağışlasın güzel allahım:nazar: :nazar: :nazar:

Teşekkür ederim canım sağol aslında daha çok resmimiz var ama bunu bulabildim işyerindeki bilgisayarımda allah herkese nasip etsin arkadaşlar...

[/B]
mevlüt çok güzel geçti canım yaa çok ama çok güzeldi hemde..
geç oldu, koşturduk, yorulduk ama değdi doğrusu..
canım önceden okusaydım gel buyur derdim başımın üstünde yerin var ama kaç gündür malum telaştan nete giremedim şimdi okudum mesajını..biz seninkine geliriz artık cümbür cemaat zemuszemus

insan kendi çocuğunun duasında ne kadar duygulanıyormuş annelik ne başkaymış ne değerli birşeymiş bir kez daha anlamış oldum..
çok nezih bir ortam oldu..sakin sakin geçti.hoca zaten benim çok sevdiğim bir insan beni kırmayıp geldi sağolsun.hani demiştimya bebeğimi dolaştırmıcam bi gezdirip odasında tutucam diye..öyle yaptım yapmasına ama duadan sonra hoca istedi uyuyordu getirip kıbleye doğru sallayacağız dedi, kendisi bebek ilahisi söyledi önce ben salladım sonra annem kayınvalidem ve almak isteyen herkes aldı ben ağladım çok duygulandım sonra arkadaşlarıma felan ben söyledim hatta sizde sallayın diye..bu arada bebeğimde uyandı gülücükler saçtı her sallayana..herkes ağladı çok güzel geçti..darısı başına inşallah canım..

ikizlerin çok şanslı :nazar: senin gibi bir anneye sahipler..herşeyi şimdiden düşünüyorsun maşallah..bende düşünüyordum hep ama uygulamaya gelince biraz duraksıyordum..7.aya kadarda 1-2 birşey dışında hiçbirşey almadım diyebilirim..kucağıma alıncaya kadar inanamıyordum olumsuz düşünmüyordum ama yinede korkuyordum..ama 7.ayı doldurunca hemen yıllık izine çıkıp alışverişe gitmiştik..annem ve kayınvalidemi sırf heves ediyorlar diye alıp birde arkadaşımla gidip ciciler almıştık ve düşün ne kadar heves etmişim eve gelir gelmez bütün şekerleri kendi ellerimle hazırlamıştım ve nasıl yorulmuştum sırnaşık şey..sonuç olarak annelik muhteşem birşey..seninde hayırlısıyla bebeklerine kavuşmanı diliyorum..yardımcı olabileceğim birşey olursa ben buralardayım yine
sevgilerimle :1hug:

:nazar: :nazar: :nazar:AMAN maşallaaaaaaah maşalaaaaaaaah okurken bile duygulandım sanki yanındaymışım gibi hissetim..öyle güzel anlatmışsınkiiiiiiboshayallersmileroman okur gibiydim..rabbim küçük meleğini korusuun şansı bol olsuuuun ömrü boyunca hep gülsün inşallaaah..
:Saruboceq::Saruboceq:
böyle zamanlarda biri mutlaka surat asar ,olsun nazarı olsun ne diyim..ama çok iyi geçtiğine sevindiim evinize nur yağmış.hocanında diline sağlık allahım kabul etsin..onunda çok payı vardır..
bir anne ne isterki başkaa,herzaman hatırlayacağın güzel bir gün geçirmişsiniz..
buyrun gelin çok çok seviniriiiiiiiim:1hug::asigim: keşke öyle bir imkan olsaydı..
artık benimde gözüm bişeyden korkmuyooo elimden ne geliyosa yapıcam bana çok güzel örnek oldunuz..beni resmen işlediniz saniye saniye ne yapıcağımdan çok hazırlıklıyım.iyiki varsınız TEKRAR ÇOOOOK TEŞEKÜREDERİM..BU GECE KANDİL DİLERİM HEPİMİZİN YAVRULARI CANLARI HAYIRLI EVLAT OLURLAR..ONLARLA ÖMRÜMÜZCE GURUR DUYARIZ GÖĞÜSÜMÜZ KABARIR..
çok sağol tekrar ellerine sağlık öpüyorum çok güzel dileklerin için de allahım razı olsuuuuun:asigim:

Teşekkür ederim canım sağol aslında daha çok resmimiz var ama bunu bulabildim işyerindeki bilgisayarımda allah herkese nasip etsin arkadaşlar...

olsun bu bile yeter allah razı olsuuun..bende pembe saten takım aldım kendime odamızda o renk tacımıda o renk aldım..bide bamyalarıma inşallah güzel şeyler bulabiliriiiiim..senin prenses gibi kızıma elbise bulurum inş.
tekrar sağolopuyorumnanaktan

arkadaşlar bebek mevlidini kadınlı erkekli mi yaptınız.benim evim küçük sığmazki o kadar kişi.sadece bayanlarla yapsak nasıl olur acaba

teşekkürler canım yanıtladığın için.içim rahatladı şimdi.sadece bayanlarla olunca daha kolay olur

Canım geç de olsa ekliyorum sana resimleri. Kapı süsümüz ve şekerlerimizin resimleri bunlar.
Birde lohusa şerbeti bardağı vardı bir ince küçük kadeh altında iki biblo var. Süslemeler falan.
Diğer detayları yazmıştım zaten sana.

Son düzenleme:
view-271_IMG_0767.jpg

view-530_SP_A0430.jpg

Canım geç de olsa ekliyorum sana resimleri. Kapı süsümüz ve şekerlerimizin resimleri bunlar.
Birde lohusa şerbeti bardağı vardı bir ince küçük kadeh altında iki biblo var. Süslemeler falan.
Diğer detayları yazmıştım zaten sana.
canım resimler gözükmüyor.

ıreeem canııııııım sildinmi yoksaa:KK43:((yetişemedim ben özüüüür..
bugün bütün gün yoktum kusuruma bakma..
tüh bak şimdi çok üzüldüüüm:KK43:

ben 2-3 tane mevlud yapicam kismetse...bi istanbulda arkadaslarima
bi bursa da ben bursaliyim
bir de k.validem isterse onlarin yasadigi sehirde olucak:) allah tan severim boyle seyleri...
ben de o suslu bardak susleriyle dagitmak istiyordum serbetleri ama hangi birine dagiticaz
bizim mevlud kalabalik olucak en asagi 60 kisi falan olur..sulalem genis birazcik:))
biz de yatak hazirliyoruz ipek gecelik yaptirmisti annem lohusa icin onu giyicem kismetse.
ikram olarak da etli ya da tavuklu pilav, ayran ve ustune tatli dagitilcak
biz bebekli sekerleri dagiticaz ayrica havlu da dagitiyoruz gelenlere hatira olarak.
insallah cok guzel olur hepimizin cemiyetleri

çok faydalı bir topik olmuş. ellerinize sağlık kızla. aranızda internetten bebek şekeri siparişi verenler varsa nerden aldıklarını paylaşabilir mi?

ben internetten almadim ama gittigidiyorda guzel sekerler var fiyatlari da piyasaya gore baya uygun hem de sepetlerini falan verenler de var

ben internetten almadim ama gittigidiyorda guzel sekerler var fiyatlari da piyasaya gore baya uygun hem de sepetlerini falan verenler de var

sağol canım ben buraları bilmiyorum. netten sipariş vericem gittigidiyordan da bi araştırayım bakalım :uhm:

X