İstanbul Bayrampaşa'da Güvenilir Ağdacı Lütfen Yardım Edin!

sekerimmm123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
73
0
37
Merhaba herkese.. ben istanbul a yeni taşındım.. ve hiç biryeri bilmiyorum.. bayrampaşada oturuyorum.. oturduğum yere yakın temiz ağda yapacak bir yer arıyorum.. yaklaşık 5 senedir bikini bölgeme ağda yaptırıyorum..izmirde sürekli gittiğim bir yer vardı ama buraya gelince napacağımı şaşırdım.. lütfen bu yakınlarda bildiğiniz temiz bir yer varsa bana yardımcı olurmusunuz? şimdiden çok teşekkür ederim..a.s.a.s.a.s.

teşekkür ederim tatlı gacı aldım mesajını.. bi araştırayım izmirde alışmıştım senelerdir aynı yere gitmeye :KK43: umarım burasıda öle olur.. tekrar teşekkürler canmzemuszemuszemuszemus

tatlı gacı çok mu soru soruyorum ama internet sitesindeki fiyatlar geçerlimi? bilgin varmı bende gidiyorum dediğin için sormak istedim.. mesela sadece bikini bölgesi fiyatını biliyomusun? cok sağol simdiden..a.s.

canm ben özel mesaj atamıyorum.. yeterli mesaj yazmamışım diye.. oyüzden burdan yazıyorum.. açıkcası biraz yüksek geldi fiyatları ama değişir tabi izmir ile istanbul heralde.. neyse ben bi ararım olmazsa sorarım tek bikini fiyatını.. çokk teşekkürler canm verdğin bilgiler için..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhaba tatlıgacı ben de bayrampaşada oturuyorum ağdacının adını ben de öğrenebilir miyim mümkünse

Kızlar, o agdacı adını özelden yazmsaydınız keşke, biz de faydalansaydık. Ben de tatile gidiciğim kendim hallediyorum da normalde. Şimdi kuaför eli şart :KK43:

2 yıl önce buray meaaj yazmışım. Hala aradığımı bulamadım. İzmirdekiler çok güzel. İstanbulda olmuyor olmuyor:KK43:

X