bir erkeği kendinizden nasıl soğutursunuz??

Metaphora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
2.502
53
34
kızlar bazen istenmeyen hayranlarımız çıkar,sevdiğini direk söylemediği için rest çekemezsiniz ama ilgisini hissedincede uzak durmak için taktikler uygularsınız

yada sevgilimizden ayrılmak isteriz,çok üzülecektir,yada arada başka şeyler vardır,söyleyemeyiz,onun bırakmasını bekleriz

sizin bir erkeği kendinizden soğutmak için yöntemleriniz varmı?

yada böyle bir durumda nasıl davranırdınız??guclubacismile

(kendim için değil sohbet olsun diye açtım konuyu kızlar yanlış anlamayın )

Son düzenleyen: Moderatör:
ben direk yüzüne söledim snden ayrılmak istiorum die oda tamam dedi hiç öle soğutma zahmetine girmemiştim:)) hayırıdr canım

valla bende soğutma yoluna gidip de kendimi kötü gösteremem zemuszemus
istemiyorum derim açık açık

bi taraf ilişkiyi bitirmişse diğer tarafın ayrılmak istememesi sadece kendini kaldırmak olur bence. ben bitirdim diyosam sırf o bitirmedi diye devam edilmez ki bence

valla direk söleyemem diyorsan, üzerine düş, fazla ilgilen, çok önemli biriymiş gibi davran, belki kovaladığın için kaçma ihitiyacı duyabilir kendisi sempatiksalakcinni

ayrıllalım dedi mesela karşı taraf istemiyor ayrılmak sürekli devam ettirme peşindeyse ama istemiyor kız sevmiyorum diyor ama erkek hala direniyor kız bu durumda nyapmalı ????

Bir de bunun tam tersini düşünün. Erkek kaçarsa bir kız için daha kötü oluyor bence. Sen soğutmaya çalışırsın edersin,o an ki isteğin onu soğutup kaçırmaktır. Adam tam kaçarken ve son noktayı koyduğu an bence bozulur kız ya. ıstemiyordur adamı ama o nokta gurur meselesine dönüşür iş

böyle bir durum söz konusu değil kızlara.s

eskiden olsa hemen evlenelim derdim soğutmak istediğim kişiye,yerli yersiz kıskançlıklar yapardım kurallar koyardım,ama sevgilim gibi daha ilk aylarda sözlenmeye kalkan , kıskanılmaktan hoşlanan,kural koymayınca ilgisizlikle suçlayan birini tanıyınca fikrim çürüdü akannehir

istemediğim hayranıma eski sevgilimi hala sevdiğimi anlatırdım,yada ''şurdaki çocuk ne kadar yakışıklı dimi'' falan derdim sositososito

açık bi şekilde söylemek daha iyi ama
Hiç bi dediğini dinlemem. laflarını önemsemem başıma buyruk davranırım
daha nice kötü tavırlar vardır kişiye göre değişir :-)

Telefonlarına çıkmam, uzaklaşırım, bana ulaşma yollarını kapatırım. Ama bu hiç bi zaman işe yaramaz, sen istemedikçe istenirsin, erkekler bunu oyun gibi algılıyor sanırım eyvahedigeldismile

Açık açık söylemeyi tercih ederim ben fakat sen söyleyemeyecek gibiysen üzerine çok fazla düş :)
Her dakika ara , nerdesin de , kimlesin de , sürekli onu yönlendirmeye çalış , ilgiden bayılt :)
Bak nasıl kaçıcak senden :KK70:

kıskançlıktan ümüğünü sık :)

o kim,neereye bakıyorsun,nerdesin kim var yanında,kız sesi geliyor kim onlar -kız sesi gelmese bile -,telefonuma neden 2 dakika geç cevap verdin hiç böyle yapmazdın.

ağla yalandan,bağır,çağır

öyle bir kaçar ki toz bırakmaz ardından :)

böyle bir durum söz konusu değil kızlara.s

eskiden olsa hemen evlenelim derdim soğutmak istediğim kişiye,yerli yersiz kıskançlıklar yapardım kurallar koyardım,ama sevgilim gibi daha ilk aylarda sözlenmeye kalkan , kıskanılmaktan hoşlanan,kural koymayınca ilgisizlikle suçlayan birini tanıyınca fikrim çürüdü akannehir

istemediğim hayranıma eski sevgilimi hala sevdiğimi anlatırdım,yada ''şurdaki çocuk ne kadar yakışıklı dimi'' falan derdim sositososito

hmm evet böyleleri de var gerçekten kıskançlık yaptığında bunu sahiplenme olarak algılayanlar ve hoşlarına gidenler :)

şimdi zaman zaman zoruna gidecek şeyler söyle dicem ama adam ya mazoşist çıkarsa :)

bu durumda onun en hoşlanmadığı şeyler neyse onları yap baktın yine olmadı şehir değiştir dermişim :)

Son düzenleme:
bence herşeyden kavga çıkart
tripten öl ama
sürekli eleştir yaptıklarını
giydiklerini arkadaşlarını vs
arkadaşlarına somurt
sürekli somurt dışarı çıktığında konuşma
konuştuğunda laf sok saçın başın da biraz paspal olsun sanki sorunluymuşsun gibi davran
yani tüm hayata bakış açın sapıtıkmış gibi herşeye kızan sinirlenen hayattan keyif almayan
dışardayken kimlesin fln zırt pırt ara
güvenmediğini belli et arkadaşına versin telefonu
al telefonu bi kıza yavşamıyor değil mi fln diye
arkadaşını da bunalt
nerdesiniz napıyor kızlara baktı mı hiç vs vs diye
telefonu kapatınca abi bu kız piskopat der ordan da bi girdiler mi muhabbete ayrılma muhabbetinden çıkarlar
ertesi gün ayrılmazsa namerdim :KK70:

X