Kına Gecesi BURSA ' da kına mekanı !!

sebbnemm

umutlarbaskabaharakaldı
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
4.919
1
kızlar düğün yerleri tamam da kınayı nerde yapacağımı bilemiyorum. daha vakit var ama yaza kadar boş yer bulmam lazım yazın bulunmaz şimdiden herkese teşekkürler ..

salonda düşünüyorsan bence şimdiden tutman gerekir diye düşünüyorum.istediğin tarihe bulamazsın çok sıkıntı çekebilirsin :KK43:( bu arada düğün için neresini tuttunuz canım..

almira havuz başını tuttuk cnm işte kına yeri neresi olsun diye düşünüyorum. sendemi yazın evleniyorsun.??

Düğün Almiradaysa kına da ona uygun bir yer olmalı..:)
Büyükyıldız en üst katı genelde nişan_kına için ideal.
Aklıma ilk bu geldi.

ben bu yaz nişanlanıcam kısmetse düğünde 2011 yazı :)) bende nişan mekanı arıyorum. 100-150 kişilik yemekli açık kapalı farketmez. bu arada canım alimira havuz başı kaç kişilik ve oturma düzeninde kokteyl tarzı 700 kişilik için verirler mi acaba yoksa sadece yemekli mi veriyorlar? gönlüferah otelede bakabilirsin kına için ben nette gördüm nişan için yer ararken güzel gözüküyor.

bu arada sebbnemm sen düğün için birçok mekan araştırmışsındır...önerebileceğin yerler nereler canım...

begonvila hangi salonuna baktın orada birçok salon var bahçe var.. fiyat ne verdiler sorduğun yer için?

holiday ınn de bir salon var.arkadaşımın kınası orda olmuştu.çok hoştu bence düşünmelisin

ben bu yaz nişanlanıcam kısmetse düğünde 2011 yazı :)) bende nişan mekanı arıyorum. 100-150 kişilik yemekli açık kapalı farketmez. bu arada canım alimira havuz başı kaç kişilik ve oturma düzeninde kokteyl tarzı 700 kişilik için verirler mi acaba yoksa sadece yemekli mi veriyorlar? gönlüferah otelede bakabilirsin kına için ben nette gördüm nişan için yer ararken güzel gözüküyor.

cnm benim nişanım konak 18de oldu orayı düşünebilirsin . almira yı 500 kişilik tuttuk ve yemekli olacak. bence kokteyl için sen bi konuş bi bilgim yok çünkü . bu arada gönlüferahı internette araştırdım güzel gözüküyor fiyat hakkında bilgisi olan varmı??

birde düğün için altınceylan la konak 18 e bakmıştım oralarada bakabilirsin :KK66:

Son düzenleme:
teşekkür ederim kızlar şimdi büyükyıldız , gönlüferah var holiday inn bence biraz uzak kalıyor güzeldir ama şehir içinde bir yer olması benim için önemli

500 kişi yemekli ne kadara çıktı sizin için canım? birde konak 18 de küçük salon var mı? konak 18e düğün için baktım 1000 kişilk açık hava die...

cnm almira fiyat konusunu tam olarak bilmiyorum nişanlım sır vermiyor pek sadece tutuldu ayrıntıları hiç konuşmadım. altınceylandan biraz fazlaydı fiyatı . bende konak 18 e baktım ama içime sinmedi

benim nişanım 45 kişilikti çardak kısmında oldu U şeklinde masa hazırlanmıştı güzel geçti öyle düşünebilirsin.

kısmetse önümüzdeki hafta bakıcam kına için birkaç yere sizlerle paylaşırım işte yer çok fazla gelmiyor aklıma.

kolay gelsin canım ..... altıbceylandan fazlaysa bizim bütçeyi aşabilir canım :KK43:( ama kokteylli olarak verirlerse düşünülebilir.. konuşmak gerek tabikii

canımm benm altınceylan kınada düğünde..konak 18 de kına için ayarlayabiliomuş üstünü ..
bu yaz gönlüferah ramazandan sonraki organizasyonlara kapalıymışş haberinz olsun kızlarrr...

cnm altınceylanda nerde yapılıcak kınan fiyat ortalama ne kadar bide ??

X