malatya'da bilge türk bilen'e ameliyat olanlar buraya.

asilem44

Guru
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2009
790
4
arkadaşlar ben de 26 ocakta bilge beye ameliyat oldum.Bugün alçım alındı.kendisinden çok memnun kaldım.ameliyat öncesi çok araştırma yaptım.Şimdi malatya'da ameliyat olacaklara tavsiye ederim.çünkü ben doktor araştırırken çok kafam karışmıştı.Ameliyat olacaklara yardımcı olmak amacıyla doktorumu tavsiye edip bilgilendirebilirim.Zor olan kısmı atlattım.Şimdi darısı ameliyat olacaklara:))

kısss senin alçın alındı demi canım bugün nasıl olmuş burnun beğendin mi...benimde yarın alıncak inşallah güsel olmuştur bakalım görcessss:)))))

kısss senin alçın alındı demi canım bugün nasıl olmuş burnun beğendin mi...benimde yarın alıncak inşallah güsel olmuştur bakalım görcessss:)))))
evet canım bugün alındı alçım.ama şimdi de bandaj taktı doktorum burnuma.çarşambaya kadar da o kalacakmış.Tamponlarımda çıktı rahatladım en sonunda.burnumu da çok şiş olmasına rağmen çok beğendim.özellikle yandan hoş,küçük,zarif bir burun gibi duruyordu.önden çok inceleyemedim.şimdi de bandaj olduğu için çok belli olmuyor.ama görenler bandajlı şeklini çok beğendiler.bakalım nasıl olcak,ben de heyecanlanıyorum.inşallah seninki de iyi olmuştur:))haftaya fotolarımı paylaşacam sizlerle.

geçmiş olsun canım, revizyon düşünüyorum ben, elazığda yaşadığım için malatya uygun olucak gibi ama emin de değilim. mümkünse resimlerini görebilir miyiz? ve ne kadara yaptırdın acaba?

geçmiş olsun canım, revizyon düşünüyorum ben, elazığda yaşadığım için malatya uygun olucak gibi ama emin de değilim. mümkünse resimlerini görebilir miyiz? ve ne kadara yaptırdın acaba?

teşekkür edrim canım.benim daha bandajlar alınmadı.çarşamba günü bandajlarım çıkack.ama bandajlı fotolarım var topik olarak görürsün.Bandajlarım çıksın hemen paylaşacam fotolarımı.takip edersen yayınlayacam en kısa zamnda.benim sol tarafta nefes alma sorunum vardı.estetikle beraber ikisini yaptırdım.ssk güvencem vardı.bu nedenle sadece ilaç parasını ödedim.

kızlar bugün bandajlarım alındı.burnumu çok beğendim.bilge beyin ellerine sağlık:))kısa zamanda fotolarımı sizlerle paylaşacam.biraz kendime gelyimde güzel fotolar çekeyim.şimdi baya dağınık bir haldeyim.kaç gündür rahat duş alamamak,yüzümü yıkayamamak baya sorun oldu

gözün aydın cnmmmmm:)artık güzel güzel resimlerini beklioz:)

pernacığım foto koydum,topiklerde var.bakabilirsin canım:))

çok teşekkürler canım, gördüm resimlerini, eski burnun da güzelmiş, şimdi daha da güzel olmuş gerçekten. ilk fırsatta gidip bi görüşeyim bakalım ben de bilge beyle.. randevu için ne yapmam gerekiyo acaba, muayenehanesi mi var yoksa direk hastaneye mi gidicem? bilgilendirirsen çok sevinirim..

çok teşekkürler canım, gördüm resimlerini, eski burnun da güzelmiş, şimdi daha da güzel olmuş gerçekten. Ilk fırsatta gidip bi görüşeyim bakalım ben de bilge beyle.. Randevu için ne yapmam gerekiyo acaba, muayenehanesi mi var yoksa direk hastaneye mi gidicem? Bilgilendirirsen çok sevinirim..

çok teşekkür edrim canım.beğenmene sevindim.canım ben bilge bey'e kadınlar kulübü sitesinden bahsetmiştim.sen gittiğinde benim rumuzumu söyle.yani beni "asilem44"yönlendirdi de.gaziantepte öğretmen olan dersen hatırlar.randevu için de uzakta olanlar nasıl randevu alıyorlar bilmiyorum.ama bilge beyin tel nosu ben de var.istersen uygun bir zamnda onu arayıp elazığdan geleceğini söyleyip,nasıl randevu alman gerektiğini sorayım.eğer numarasını vermemi söylerse de sana nosunu veririm

çok teşekkür edrim canım.beğenmene sevindim.canım ben bilge bey'e kadınlar kulübü sitesinden bahsetmiştim.sen gittiğinde benim rumuzumu söyle.yani beni "asilem44"yönlendirdi de.gaziantepte öğretmen olan dersen hatırlar.randevu için de uzakta olanlar nasıl randevu alıyorlar bilmiyorum.ama bilge beyin tel nosu ben de var.istersen uygun bir zamnda onu arayıp elazığdan geleceğini söyleyip,nasıl randevu alman gerektiğini sorayım.eğer numarasını vermemi söylerse de sana nosunu veririm

canım ayrıca ben direk hastaneye gittim ama muayenehanesi de var zannedersem.ilk muayeneye direk hastaneye gelenlerde vardı.sen de öyle yaparsın olmazsa

numarasını alabilirsem çok iyi olur canım hakkaten, yeni tayin oldum elazığa, işlerimi yoluna koyup ilk fırsatta gitmek istiyorum malatyaya, bakalım ..

numarasını alabilirsem çok iyi olur canım hakkaten, yeni tayin oldum elazığa, işlerimi yoluna koyup ilk fırsatta gitmek istiyorum malatyaya, bakalım

CANIM ÖZELDEN MESAJ ATAYIM SANA O ZAMAN:))

tamam canım beklicem, şimdiden çok teşekkürler, malum 50 mesaj yazmadan özelden mesaj gönderemiyomuşum :) iyi geceler..

numarasını alabilirsem çok iyi olur canım hakkaten, yeni tayin oldum elazığa, işlerimi yoluna koyup ilk fırsatta gitmek istiyorum malatyaya, bakalım

CANIM ÖZELDEN MESAJ ATAYIM SANA O ZAMAN:))

mesajını aldım canım, çok teşekkürler, gelişmeleri bildiririm. önce bi ön görüşmeye gideyim, hemen ameliyat olamam heralde çünkü ilk ameliyatmın üzerinden 7 ay falan geçti, sanırım en az 1 yıl beklemem gerekiyo, bi görüşeyim bakalım bilge bey ne dicek..

bilge türk bilen araştırma hastanesinde mi? nerde çalışıyor ve ne kadara mal oldu sana ?
bu arada maşallah çok güsel olmuşsun :nazar:

X