Saç Rengi ve Saç Boyama Beyaz tenli kara kaşlı kara gözlü olupta sarışın olan var mı?

Tripliii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
3.824
6
Başlıktanda anlaşılacağı üzere ben bembeyaz tenliyim arkadaşlar hatta pembe beyazım ama saç rengim ve kaşlarım siyah sizce sarışın olsam yakışır mı? Çok istiyorum sarışın olmayı daha önce hiç denemedim ama denemek istiyorum belki daha çok yakışır bu zamana kadar keşke yaptırsaymışım derim diye. Bazılarının görüorm diplerden koyu koyu çıkıyor ama iki renk çok hoş duruyor resim koysam yardımcı olabilirmisiniz?:teytey:

Başlığı düzelticem diye yanlışlıkla iki kere açmışım diğer konuyu biri silebilir mi? Sanırım bizim öyle bi yetkimiz yok.

Bence yakışır ama siyahta çook yakışmış teninize
yinede deneyin içinizde kalmasın,bende çook seviyorum sarıyı ama bana gitmezboshayallersmile

Resimdeki siyah kendi saç rengim kaşlarımda gözükmüo pek resimde ama saçlarım gibi simsiyah sadece ince olduğu için belki çok göze batmaz açıkçası çingene gibi olmakta istemiyorum.

Resimdeki siyah kendi saç rengim kaşlarımda gözükmüo pek resimde ama saçlarım gibi simsiyah sadece ince olduğu için belki çok göze batmaz açıkçası çingene gibi olmakta istemiyorum.

kesinlikle sarı yapmalısın cünkü cok beyaz tenlisin bence cok yakısıcak baktın kasları cok koyu kaldı rengini actırırsın olur biter sositososito

Kaşlarımı boyatırsam ne kadar zamanda akar yine eski haline döner? Birde acaba kaşlarım dökülür mü? Evde kaşlarımı kendim boyayabilirmiyim yoksa sürekli gidip boyatmam mı gerekli?

tatlım ben aynı haldeyim. Kaşlarım simsiyah ve sık. Saçlarımda mavi siyah tonlarında. Bir dönem bende sarı kullandım. Kaşlarımı da boyattım. Bilmiyorum belki de gözlerim yeşil oldan ama hep makyaj istedi. Yapmadığım zaman hasta gibi durdum. Sonra yeniden siyaha döndüm. Geçen hafta da bir iki ton açıp çikolata kahve yaptım. Gayet güzel oldu. ıstersen birkaç ton aç ama tam olarak sarı yapma. Çok zor oluyor siyahtan sonra

sevgiler,

Benimde kaşlarım sık ve simsiyah öğrenciyken arkadaşlarım kaşlarımın boya olup olmadığını sorardı kendi kaşlarım diyince şaşırırdı hatta saçlarımında doğal rengi olduğuna zor inandırırdım çünkü resmen koyu siyah. Sarı yaparsamda kötü olur diye korkuyorum bir photoshop programı olsada deneyerek görsek. Sorduğum çoğu kuaför bu renkte kalmamı söledi bende cesaretimi toplayıp yaptıramıyorum.

tenin açık olduğu için yakışır ama denemeden bellide olmaz.
denemen için photoshop programı cok var ama en iyisi taaz.com üye oluyosun fotonu ekliyosun seçtiğin hatunun saçını sana göre ayarlayıp oturtuyo sistem.harika bi program bence makyaj seçeneğide var kesinlikle dene :KK66:

tenin açık olduğu için yakışır ama denemeden bellide olmaz.
denemen için photoshop programı cok var ama en iyisi taaz.com üye oluyosun fotonu ekliyosun seçtiğin hatunun saçını sana göre ayarlayıp oturtuyo sistem.harika bi program bence makyaj seçeneğide var kesinlikle dene :KK66:

Teşekkür ederim tatlım.

Bence boyatmayın.. :umursamaz:
Tamam yakışır ama onun dip boyalarıyla nasıl uğraşacaksınız?
Ayda bi kere dip boya yaptırmanız gerekir ve bu en az 30-40 lira tutar.
Kaşları da boyatabilirsiniz ama doğallıktan güzel ne var? bence rahat bırakın kaşlarınızı..
İlla boyatacağım diyorsanız sarı gibi açık bi renge değilde, karamel yada bakır tonlarını deneyebilirsiniz..
Sarıyada biraz daha yaşlanınca nasılsa beyazlar çıkacak:kedi: o zaman deneyin, beyaz dip boyası o kadar sırıtmaz çünkü yerimseniben

Saçların güzel gözüküyo siyahı felan çok güüzel bakımlı da duruyo sarı yaptığın zaman diplerinden simsiyah çıkacak yapma bence ama sık sık dip boya yaptırırım diyosan boya fakat saçların yıpranır bilesin.

tatlım ben aynı haldeyim. Kaşlarım simsiyah ve sık. Saçlarımda mavi siyah tonlarında. Bir dönem bende sarı kullandım. Kaşlarımı da boyattım. Bilmiyorum belki de gözlerim yeşil oldan ama hep makyaj istedi. Yapmadığım zaman hasta gibi durdum. Sonra yeniden siyaha döndüm. Geçen hafta da bir iki ton açıp çikolata kahve yaptım. Gayet güzel oldu. İstersen birkaç ton aç ama tam olarak sarı yapma. Çok zor oluyor siyahtan sonra

sevgiler,

ben yeni katıldım saçlarımı siyaha boyamak üstüyorum saçımda platin sarı röfle var evde siyaha boyarsam tutarmı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bu sitenin acaba türkçe versiyonu yok mu.. anlayamıyorum tam.. taaz.com

X