Dr.Herman İşçi hastaları bu topice..

dtbernat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
713
3
slm arkadaşlar avrupa floranceda herman işçi drum çok memnunum çok işinin ehli biri bugün kontrolümüzde normal doğum olacağını söledi hastane fiyatı ayrı dr fiyatı ayrıymış doğumda herman bey kendisine ne kadar alıyor bilenler yazabilirmi

Arkadaşlar merhaba,
Bende yakında bebek düşünüyorum ve Herman Bey duyduğum kadarıyla işinin ehli bir doktormuş.Şuan kendisine kontrole giden ve maddi manevi fikir verebilecek arkadaşlar varsa bizim için çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

merhaba canım..
bende herman beyin hastasıyım ve inanılmaz memnunum; cok bilgili ve ilgili bir dr.
ne zaman arasam; mail atsam hemen cevap veriyor sağolsun:emir_bebek:
bende 16 subattaki randevumda bunu öğrenmek istiyorum.
herman bey hastanenin aldığı 1200 tl dışında ne kadar daha alıyor acaba?
birde eşim doğuma girsin istiyorum; çogu hastane almıyor; floranceda mümkün müdür acaba??
bunları sorup öğrenecem inşallahboshayallersmile

Arkadaşlar merhaba,
Bende yakında bebek düşünüyorum ve Herman Bey duyduğum kadarıyla işinin ehli bir doktormuş.Şuan kendisine kontrole giden ve maddi manevi fikir verebilecek arkadaşlar varsa bizim için çok iyi olur.
Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,

Ben de Aralık ayında kendisine muayene oldum, hamilelik planladığım için. Benim özel sağlık sigortam var ve muayeneler için de ssk kullanmayı düşünüyrdum. Kendisi bana yanlış hatırlamıyorsam normal doğum için 5000-TL, sezeryan için 7000-TL'yi bulur demişti. Tabi bu miktar sadece doğum için.

Bir de ssk muayene ve testlerin yarısını karşılıyormuş. Tabi karşılamdığı testler de varmış. Ama ayrıntılı bilgi alamadım.

Arkadaşlar bilgiler için çok teşekkür ederim.Allah hayırlısıyla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Bende en yakın zamanda kendisine muayne olmayı düşünüyorum.Yalnız sizin gittiğiniz hastane avrupa florence nightingale hastanesi araştirma ve uygulama merkezi dimi bu cevahirin arkasında kalan.Ben oraya gitmeyi düşünüyorum Herman Bey orada da bulunuyormuş.Diğer florance nightingale hastanelerinin fiyat farkları çok yüksek.Bu hastaneye giden arkadaşlar varmı acaba aramızda?Bilgi verirseniz sevinirim :)

Merhabalar,

Ben de Aralık ayında kendisine muayene oldum, hamilelik planladığım için. Benim özel sağlık sigortam var ve muayeneler için de ssk kullanmayı düşünüyrdum. Kendisi bana yanlış hatırlamıyorsam normal doğum için 5000-TL, sezeryan için 7000-TL'yi bulur demişti. Tabi bu miktar sadece doğum için.

Bir de ssk muayene ve testlerin yarısını karşılıyormuş. Tabi karşılamdığı testler de varmış. Ama ayrıntılı bilgi alamadım.

oyyy cokmus ya 5000 alıyosa normal içinakannehir

herman beyin hastası olunca yazmadan geçemicem.iki erkek babası inanılmaz muhteşem bir insan o.yanında 2 tane asistan doktoru ile hiç sıkılmadan muayene eder sizi.maddi manevi desteği en çok verecek birisi. bişey için ararsınız açamazsa eğer hemen geri döner.gereken ne ise yapılır ve söylenir o odada.hiç bişi eksik kalmaz. seni konuşturmaz icabnda ne sölenecekse söler. öle ıvır zıvır şeylerle ilgilinmez aslolan nedir önemli olan şeyleri asla kaçırmaz üstüne gider.inanılmaz tatlı bir insandır.çok doğal çok candan samimi.bebeğimizin sorunlu olduğunu öğrendiğimde çok üzülmüştüm.o kadar rahatım ki şimdi.Allah başka dert vermesin,çaresiz dert vermesin diyorsam onun sayesinde.kim demişse para canlısı die haltetmiş o.18 milyon muayene parasına 3 saat kim muayene eder acaba sıkılmadan. şu an 60 tl muayene ücreti ve bir ayda ne kadar gidersen git fazlasını almaz.avrupa florancede 1500 elemeği alıyor. hastane de 1800-2000 arası alıyor.bende fazla geldiği için başka yer düşündüm durdum ama yokk.bırakmam doktorumu.özel olarak gitmek isteyenler için de feminen kadın sağlığı merkezinde.normal doğum için ancak burada ve metropolitan da olabilirim dedi bana.çünk çok uzun saatler beklemem gerekebilir.ama sezeryan için bir kaç hastane ve dr ismi verdi.bi gidin kediniz görün derim. özellikle ilk bebeğini bekleyen pipirikli anneyseniz benim gibi.ama erkenden arayın.öle hemen randevu alamazsınızzz:))

herman beyin hastası olunca yazmadan geçemicem.iki erkek babası inanılmaz muhteşem bir insan o.yanında 2 tane asistan doktoru ile hiç sıkılmadan muayene eder sizi.maddi manevi desteği en çok verecek birisi. bişey için ararsınız açamazsa eğer hemen geri döner.gereken ne ise yapılır ve söylenir o odada.hiç bişi eksik kalmaz. seni konuşturmaz icabnda ne sölenecekse söler. öle ıvır zıvır şeylerle ilgilinmez aslolan nedir önemli olan şeyleri asla kaçırmaz üstüne gider.inanılmaz tatlı bir insandır.çok doğal çok candan samimi.bebeğimizin sorunlu olduğunu öğrendiğimde çok üzülmüştüm.o kadar rahatım ki şimdi.Allah başka dert vermesin,çaresiz dert vermesin diyorsam onun sayesinde.kim demişse para canlısı die haltetmiş o.18 milyon muayene parasına 3 saat kim muayene eder acaba sıkılmadan. şu an 60 tl muayene ücreti ve bir ayda ne kadar gidersen git fazlasını almaz.avrupa florancede 1500 elemeği alıyor. hastane de 1800-2000 arası alıyor.bende fazla geldiği için başka yer düşündüm durdum ama yokk.bırakmam doktorumu.özel olarak gitmek isteyenler için de feminen kadın sağlığı merkezinde.normal doğum için ancak burada ve metropolitan da olabilirim dedi bana.çünk çok uzun saatler beklemem gerekebilir.ama sezeryan için bir kaç hastane ve dr ismi verdi.bi gidin kediniz görün derim. özellikle ilk bebeğini bekleyen pipirikli anneyseniz benim gibi.ama erkenden arayın.öle hemen randevu alamazsınızzz:))

Öncelikle verdiğin güzel bilgiler için çok teşekkür ederim.Bende şuan hamile değilim ama gebelik öncesi kontroller ve gebelikten doğuma kadar olacak herşey için tek bir doktorum olsun istiyorum.Çok pipirikliyimdirde :1rolleyes:O yüzden şimdiden araştırmalara başladım.Herman Bey için gerçekten çok güzel bilgiler alıyorum.Şuana dek gidipte memnun olmayan kimse yok sanırım alkisalkisalkis Artık kararımı verdim gebelik düşünmeye başladığım an kendisine gidicem.Bilgiler için tekrar teşekkür ederim.Şimiden bebişlerini bekleyen arkadaşlar için hayırlı doğumlar diliyorum.Allah bebeklerinizi sağlıkla kucaklarınaza almayı nasip etsin.
Sevgiler...

ysmnshn merhaba,bişey daha sormak istiyorum muayne ve kontrolleri asistanlarımı yapıyor yoksa sadece yardımcımı oluyorlar.bilgi verirsen sevinirim.

canım 2 asistan doktoru daha var.bayan ikisi de
onlar hazırlıyorlar seni önce bakıyolar dr gelene kadar sonra kendisi de geliyo. tabiki kendisi bakıyo.hem de ayrıntılı olarak.hepsi birden bakıp notlarını alıyo.sonra da soruyosun sorularını.

Anladım canım çok teşekkür ederim bilgiler için.En kısa zamanda gidip gebelik öncesi gereken kontrolleri olmak istiyorum.Sonrada kısmet olursa gebeliğimde de devam etmeyi düşünüyorum.O yüzden bu kadar detaylı soruyorum.Bi de insan pipirikli olunca böyle oluyor :)

Arkadaşlar ikinizde aynı doktora gidiyorsunuz fakat doğum fiyatları çok farklı hangi hastanelere gittiğinizi yazabilirmisiniz?

Merhabalar,

Düzelteyim, benim yazdığım fiyatlar, Gayrettepe Florance Hastanesinin fiyatları idi. Oranın Avrupa Hastanesinden tek farkı otel hizmeti daha iyidir demişti bana. Ancak 2 hastane de A sınıfı ve tam donanımlı hastaneler.

Arkadaşlar doğum için Herman Bey el emeği olarak 1500, hastane 1800-2000.Muayne içinde 60 tl alıyor denilmiş.Acaba bu fiyatlar ssk indirimli hallerimi yoksa indirimsiz normal hallerimi?Benim özel sağlık sigortam varda ona göre yüzdesini hesaplıcam.

Arkadaşlar doğum için Herman Bey el emeği olarak 1500, hastane 1800-2000.Muayne içinde 60 tl alıyor denilmiş.Acaba bu fiyatlar ssk indirimli hallerimi yoksa indirimsiz normal hallerimi?Benim özel sağlık sigortam varda ona göre yüzdesini hesaplıcam.

evet canım.sgk lı fiyatlar bunlar.

benim de yarın randevum var. eşimin doğuma girip giremiyeceğini sormak istiyorum.
bazı hastaneler almıyor; emin olmak istiyorumboshayallersmile
gerçi daha çok var ama..

gittik bugun muayeneye. çok kalabalıktı; on dakikada girdik çıktık:umursamaz:
ama eşleri normal doğuma alıyorlarmış
ayrıca ssklı normal doğum fiyatı 1000 olmuş tabi sadece hastane.. indirim yapmışlar 200 lira işte..

slm arkadaşlar topiği ben açtım epeydir bakmamıştım herman beyin hiç para canlısı olduğunu düşünmüyorum çok nazik bi kere üstelik kendiside baba yapmaz öle şey bana son kontrolde 2 hafta sonra tekrar görelim boşuna masraf olmasın bile dedi asistanlarıda süper gökçe ve esengül hanım istediğiniz herşeye bıkmadan cvp verirler biz istiyoruzki yarım saat baksın bebeğe göstersin bize ama o sadece bebek sağlıklımı ona bakıyor önemli noktaları atlayacağını yada başında savacağını sanmıyorum

bende hamileliligimin basindan beri herman beye gidiyorum. isinde son derece profesyonel. gereksiz kafa karistirici bos seylerle hastayi oyalamiyor. sorulariniza detaylariyla cevap veriyor.
kesinlikle para canlisi diyenlere katilmiyorum ve bir hata oldugunu usunuyorum yorumlarinda, yada yazanlarin hastasi olmadigini.ayda kac kere giderseniz gidin 1 muayne ucreti aliyor herhalde bu yeterli bir aciklamadir.
normal dogum icin konustugumda secilen hastaneye gitmem gibi birsey de soylemedi. her hastanenin fiyati farkli, herkes butcesine gore secimini yapmali. herman bey e parasal konularda haksizlik yapilmamali bence.

X