yardım edermısınız?sol kasıgımda agrı var

safkan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2009
1.254
16
arkadaslar hamıle veya tecrubelı arkadaslar bısey sorucam
ınsallah sonucu kotu degılsır
15 haftalık gebeyım
bugun temızlık yaptım halıları sılkeledım ve en zorlandıgımda ustune kadar su solu kovayı kaldırdım
bundan 1 saat sora sol kasıgım yurudukce agrıyor acaba bebege bısey olmusmudur
baska sıkayetım yok kasıgımda agrı var ne yapmalıyım sızce ?
acıl cev:gitme:aplarınızı beklıyorum

15 haftalık gebeyım
bugun temızlık yaptım halıları sılkeledım ve en zorlandıgımda ustune kadar su solu kovayı kaldırdım
canım keske agır kaldırmasaydın 3. aydan sonra bişey olmaz derler ama bende 14 haftalıkken agır kaldırdım ogün kasıgımda agrı oldu ertesi gün doktora gittim bebek asagı inmiş düşük tehlikesi oldu 2 ay evde yattım dinlendim bebegimin yukarı cıkmasını bekledim cıktı şükür ama keske agır kaldırmasaydımda o tehlikeyi yasamasaydım lütfen sende yarın bi doktora görün hemen ne olur neolmaz insallah inmemiştir asagıya insallah hiçbir sorun yoktur haberlerini bekliyorum

moralini bozmak istemezdim ama bilmende yarar var diye düşündüm yinede korkuttuysam kusura bakma ve lütfen agrın gecse bile doktora görün sen önlemini alda için rahatlasın

gonca melek sagol cevabın ıcın
arada hareket ettıkce sag kasıgımda agrı devam edıyor hemen gıdıp yatıcam uyuyucam
zaten cok pısman oldum keske kovayı yarıya kadar doldursaydım salak kafam ıste
korkuyorum ınsallah gecer

Hamileyken halıları silkmenizde cabası...:eek:lmaz:

ınşallah sadece rahminizin genişlemesi sonucunda oluşan türden bir ağrıdır. Benim de ara ara vuran ağrılarım oluyor. Hatta bir defasında ağlayacak dereceye kadar geldim. O dönemde ben 2. trimesterdaydım. Doktorumu aradım, kanaman var mı, gaz var mı, tuvalete çıktın mı, idrarını yaparken yanma oluyor mu, bebek hareket ediyor mu diye sormuştu. Bunlar yoksa ağrı kesici al ve düşünmemeye çalış, yarına kadar geçmezse gel kontrol edelim demişti. Doktorumla bu konuşmayı yapınca ağrı kesiciyi alınca ağrım kesildi.

Doktorunuzu arayıp danışın. Bir daha da böyle ağır işler yapmayın.

bebeği ıstıyorsan nası bu kadar iş yapabılırsın anlamıyorum ..

halılarım kucuk cınsten ondan degılde kovayı kaldırınca oldu galıba
hala bıraz agrı var
bende doktorumu arıyıp sorayım yada muayeneye gıdeyım dıyorum
ayaktayken ve yürürken bazen oluyor hemen yatma ihtiyacı duyuyorum
dinlenince geçer gibime geliyor ama yazılanlardan dolayı bı kontrole gıdeyım dıyorum

halılarım kucuk cınsten ondan degılde kovayı kaldırınca oldu galıba
hala bıraz agrı var
bende doktorumu arıyıp sorayım yada muayeneye gıdeyım dıyorum
ayaktayken ve yürürken bazen oluyor hemen yatma ihtiyacı duyuyorum
dinlenince geçer gibime geliyor ama yazılanlardan dolayı bı kontrole gıdeyım dıyorum

gittinmi canım kontrole merak ettim seni

gonca melekcım tesekuur edrım oncelıkle merak ettıgın ıcın
doktora gıtmedım fakat telefonla aradım
sordum
doktorda bana dedıkı
kanaman oldumu dedı
olmadıgını söyledim
eger kanaman yoksa cocukla ılgılı bır tehlıke yok demektır
fakat kasıgındakı agrı yumurtalıklardan veyada fıtıktan kaynaklanıyor olabılır agrın artarsa veya kanaman olursa gel dedı
agrı kesıcı alma dedı agrın artarsa maskeleyebılır dedı
bende evde dınlendım dun egılıp kalktıkca kasıgımda agrı devam ettı bugun daha ıyıyım fırsat buldukca yatıyorum
hamıleyken herseye dıkkat etmek lazım
bagısıklık sıstemıde baskılandıgı ıcın hastalıklara daha kolauy yakalanabılıyoruz ustune ılacta alamıyoruz oyuzden hamıle arkadaslar kendınızı herseyden koruyun sakının derım ben

15 haftalık gebeyım
Merhaba bugün ben de aynı sizin durumdayım.. herhangi bir sıkıntı oldu mu çok merak ettim lütfen yazın

X