Kantaron yağının faydaları

Üzüm çekirdeğinin göğüsleri büyütme etkisi var.Göğüslerinin büyüklüğünden şikayet edenler varsa aman dikkat derim.

kantaron yağını ben de kullanıyorum yazın denize gidince güneş yanığı oldu cildimde akşamları bu yağı sürüp yattım inanılmaz rahatlatıyo ayrıca cildi sıkılaştırma etkisi var herkese tavsiye ederim.

arkadaşlar 15 günlük bebeğim var.Fakat pişikleri için ne kullandıysam fayda etmedi.Acaba kullandığım hazır bezden mi diye düşünüyorum.Pişik kremleri kullandım fakay faydası olmadı.Acaba pişiklerine kantaron yağı kullansam iyi gelir mi?Sarı mı yoksa kırmızı kantaron yağı iyi gelir.

arkadaşlar 15 günlük bebeğim var.Fakat pişikleri için ne kullandıysam fayda etmedi.Acaba kullandığım hazır bezden mi diye düşünüyorum.Pişik kremleri kullandım fakay faydası olmadı.Acaba pişiklerine kantaron yağı kullansam iyi gelir mi?Sarı mı yoksa kırmızı kantaron yağı iyi gelir.

sanıyorum kullanabilirsin canım,faydası olur ama zararı olmayacağı kesin...
öyleki yüzüme arada bir sürüyorum ben bu yağı,inan dünya para veripte aldıklarımdan çok daha iyi geldi bana...
kullandığım kırmızı olan,yağda hafif pembemsi bi yağ zaten,dilerim fayda görürsün bebişinde...:ecrin_bebek:

evet kantaron yağı mucizevi bir yağ...
kırmızı olanı denemiştim ben,eşimin ayağına 8 dikiş atılmıştı 1ay geçmesine karşı yara hala iltihaplı ve suluydu...10 gün gibi bir süre her gün bu yağla pansuman yaptı, ayağındaki yara ve ağrı yok olduğu gibi iz bile kalmadı şükür...
kesinlikle her evde olması gereken bir yağ...:lepi:

ben kantoron yağını İzmir -selçuğun meşhur turistik köyü Şirince'den almıştım , o bölgede kantoron otu doğal olarak yetiştiğinden köyde bir kaç kişi bu yağdan yapıp satıyor, onlardan duyduğum kadarıyla zeytin yağı ile kantoronun en az bir yıl ışık görmeyen bir yerde beklemesi gerekiyormuşki şifalı kantaron yağı ortaya çıksın. Baharat işiyle uğraşan bir arkadaşımda aktardaki bitkisel yağların hemen hemen hepsinde katkı yağlar olduğunu hiçbirinin %100 yüz gerçek olmadığnı söylemişti o yüzden yolu Şirince ye düşecek olan varsa ordan en doğalını almasını tavsiye ederim. Ben kışın nezle grip olup boğazım şişince 1 kaşık içiyorum ,öksürüğü acıyı alıyor, bir arada sivilcelerime sürmüştüm yamadan önce, o da fena değildi.

hadi ya hep kırmızıdan söz edilmiş. acaba sarısı iyi değilmi ,tüh almasaydım ,ben sivilce izleri için almıştım sarısı işe yaramıyormu lütfen cevap bekliyorum

Geçmiş sayfaların hepsini okumadım kusura bakmayın
yüz için hangi rengi iyi, yara için hangi rengi iyi, öksürük için içeceksen hangi rengi :bbo:

bilen var mı?

arkadaşlar bende uçuk çıkmıştı geçti fakat izi kaldı kantaron yağını sürdüm her aksam iz geçti ama ben çok sürdüm galiba yüzümde bi tane sivilce gibi bi şey çıktı kırmızı anlayamadım bende bıraktım ama o iz şimdi hiç belli olmuyo :eek:

harika bişey...sivilce izlerine çok ii gelio...bende hemen hemen kalmadı...çok faydalı..ben sulandırmadan sadece üstlerine hafifçe sürdüm...yeni çıkan iltahaplı akneye,başka yaralara ve yanıklarada iyi gelio...ben sarı kantaron yağı kullanıyorum.....

ben sarıyı 1 hafta kullandım izlerim için ama birden sivilceler çıktı büyük büyük ve ben de kullanmayı bıraktım, sivilcem yoktu bu yağ sayesinde artık bir sürü var.bunun olması normal mi?
şuan yosun yağına başladım bu da sanki sivilce çıkardı, napmam gerekiyo bi fikir verebilir misiniz?

kırmızı kantaron yağı ,bacağımdaki beyaz beyaz ,çocukluktan kalma yara izlerine de iyi gelir mi acaba?

bende mecit efendinin kantaron yağını aldım her gün düzenli kullanacağım.bir yerde okumuştum hücre yenileyici özelliği olduğu için vücuttaki çatlaklarada çok iyi geliyormuş.kollarımdaki çatlaklıklar beni çok rahatsız ediyor umarım faydasını görürüm.

kızlar bana yardım edin:benim kalçamda sivilceler vardı şimdi arada bi çıkıyo madekassol diye bi krem kullandım geçti ama lekeler var çok kötü bu kantaronyagı lekelere iyi gelirmi
yardım edin pisikolojim bozuldu yaaaa:çok üzgünüm:

arkadaşlar bende uçuk çıkmıştı geçti fakat izi kaldı kantaron yağını sürdüm her aksam iz geçti ama ben çok sürdüm galiba yüzümde bi tane sivilce gibi bi şey çıktı kırmızı anlayamadım bende bıraktım ama o iz şimdi hiç belli olmuyo :eek:
canım sen hangi markayı kullandın ? ben aktardan karden markalı almıştım o da iyi gelir mi dersin izlere?

evet kantaron yağı mucizevi bir yağ...
kırmızı olanı denemiştim ben,eşimin ayağına 8 dikiş atılmıştı 1ay geçmesine karşı yara hala iltihaplı ve suluydu...10 gün gibi bir süre her gün bu yağla pansuman yaptı, ayağındaki yara ve ağrı yok olduğu gibi iz bile kalmadı şükür...
kesinlikle her evde olması gereken bir yağ...:lepi:
sen hangi markayı kullandın canım?

bende aktardan sarı kantaron aldım. kullanan arkadaşlara sorularım olucak. sivilceden kalma çukurlara hangi rengi etki eder kullanan yada bilen varmı. yüze sürülürken direktmı uygulıycaz yoksa sulandırarakmı
mor damar çatlaklarına hangi rengi iyi geliyor sivilce izlerine hangi rengi iyi geliyor.kullananlar deneyimlerini yazsın lutfen.

X