Kantaron yağının faydaları

bende karden marka aldım sarı kantaron ama rengi kırmızı bacaklarımda batık izleri var acaba sürsem düzelirmi diye düşünüyorum?

çok etkili bir yağ bebeğim dünyaya geldi geçen cumartesi her gün göbek bağına sürdük bu yagdan.
inanılmaz ama 3 gün de göbek düştü
ilk kızımda 7 gün düşürememiştik gerçekten cok faydalı
şimdi yara olan meme uclarıma sürüyorum daha etkisi olmadı ama bekliyorum

ben sarıyı 1 hafta kullandım izlerim için ama birden sivilceler çıktı büyük büyük ve ben de kullanmayı bıraktım, sivilcem yoktu bu yağ sayesinde artık bir sürü var.bunun olması normal mi?
şuan yosun yağına başladım bu da sanki sivilce çıkardı, napmam gerekiyo bi fikir verebilir misiniz?

kantaron yağını ilk kez geçen sene memlekette bi tanıdığımız vermişti anneme, annemin yüzünde yıllar öncesinde bir yanıktan sonra hassasiyet oluşmuştu. güneş ışığında kızarmalar soyulmalar özellikle burnunda, ve sivilceler çıkıyordu sanki ergen sivilcesi gibi.. bu sebeple o hanım tavsiye etmişti hatta evde kendi yaptıkları yağdan vermişti. sarı kantaron yağı (rengi kırmızı oluyor) annem kullanırken ilk başlarda normalde olanlardan çok daha fazla sivilce çıkardı, ama annem kullanmayı kesmedi ve bi müddet sonra sivilceler tamamen geçti ayrıca kızarmalar ve soyulmalar da geçti. artık uzun yıllardır olmadığı kadar düzeldi cildi. bence yüzde sivilce çıkarmasının nedeni deri altını temizlemesinden kaynaklanıyor. kullanmaya devam edildiği taktirde geçeceğinden eminim... bu yağı öğrendikten sonra artık pek çok şeye kullanıyoruz ve daima fayda sağlıyor... inanılmaz bir şifa kaynağı..............şutarafagitti

arkdaşlar btün yorumlarnzı okudm ve bya bi bilgilendm tşk edrm hepnize =) ayrca üzm çekirdeği demşsinz onu nsl kullanız yani anlmdım nsl temn edicem =)

merhaba arkadaşlar.ben bugün kantaron yağını aldım üzerinde sabit yazıyodu.yağı kokladığımda zeytin yağı gibi kokuyodu.markası biotama.kantaron yağının kokusu nasıl

kısslar merhaba...
ankarada kırmızı kantaron yağını bulan var mı..? varsa nereden aldığını yazarsa sevinirim..:kedi:

Teşekkürler. a.s.
Ne zamandır elimin altında duran nimetin farkında değilmişim.
Yanık yarası için hemen deneyeceğim.

bende karden marka aldım sarı kantaron ama rengi kırmızı bacaklarımda batık izleri var acaba sürsem düzelirmi diye düşünüyorum?

ya ben de bu yağı batık izlerim için almayı düşünüyorum..sen faydasını gördün mü acaba ve hangi rengini kullandın? sarı mı kırmızı mı?

kızlar ya ben de karden marka aldım ama sanki bemki çok yoğun değil su gibi de değil ama ben yoğun kıvamlı bişeydir die düşünmüştüm..sizce sahte olabilr mi?karden kullanıp da izlerim geçti diyen var mı aranızda?

Merhaba cilekcan , ben Mecitefendi nin yagini almistim.Bu da öyle cok koyu kivamda degil.Fayda edip etmedigi konusuna gelince, sürekli kullanmadigim icin, bende bilmiyorum :çok üzgünüm:

bende kullandım bu yağı ama yara üzerine... açıkcası pek bi faydasını görmedim hem ben öle dışardan felan satın almadım hatayda yapıyorlarmış oradan birisi getirdi hakikisi derler ya öle işte...

hem öle koyu bişi de değil belki cilde felan iyi geliyordur ama benim yara üzeri aynı...

Arkadaslar!
Ben de bitilere asigim, ama dikkatli olun Sari kantaron bir cok hapla agir allerji yapiyor. Yurt disinda, bazi ulkelerde, onu receteyle satiyorlar, mutlaka doktora danisin.

ßu qün kantaron yağı aldım kızlar
yeni doğum yaptım ve qöbeğimde çatlaklarım var onlar için kullanıcam
inşallah faydasını qörürüm
internetten araştırdım bi çok şeye faydası varmış
yanık lekesini sivilce ve sivilce lekesini vs .. de qeçiriyormuş bilqiniz olsun
ben çatlaklarıma faydasını qörürsem tekrar yazarım...

bende bir süre önce mecitefendi kantaron yağını almıştım.
dün sabah dudağımın kenarında uçuğa benzer bir şey çıkmıştı.sabah sürdüm öğlene doğru geçmişti

çatlakları bilemem ama yara izinde mükemmel

meme yaralarıma iyi geldi kesinlikle sürü bebeğede faydalı masallah uslu acaba ondan mı kantaron onada ii geldi bebeğim cok uslu

gastrite iyi geliyor kantaron sarı kantarondu sanırım...mideye iyi geliyormuş,zeytinyağıyla özel bir karışım yapmak gerekior ama

arkadaşlar paylaşımlar için çok tşk ederim sizler sayesinde iyi bilgiler ediniyorum ama kullandığınız ürünelrin markasınıda yazsanız çok iyi olur.kafalarda soru işareti kalmaz.hangi marka daha iyi bilemiyorum

X