Kantaron yağının faydaları

Çok haklısınız benim teyzem de hiç eksik etmez ben de aldım hatta yaralı bir kedim vardı onun yarasını çabuk onardı hem de zararsız yese de bir şey olmadı

akşamları yatmadan önce yüzüme masaj yaparak sürüyorum

bakalım sivilce lekelerimi geçirecek mi

gelişmeleri yazarım. 4 gecedir kullanıyorum

merhaba benimde yüzümde sivilce izleri var acaba aktardan alırken sarı kantaron yağını mı yoksa kırmızı kantoran yağını mı almalıyım yardımcı olursanız çok sevirim hangisinin iyi geldiğini anlayamadım çünkü şimdiden teşekkürler

biraz geçirir gibi oldu sivilce izlerimi, ama yeni sivilceler çıkarttı bende 1buçuk haftada:KK43:

kırmızısı iyi diyorlar. bütün yara ve leke izlerine iyi geliyormuş

ben de almıştım kırmızısını vermişler bana kantaron demiştim bu iyi dedi aktar bayan oda bitki bölümü mezunu güvendiğimde birisi. sarı kantaron duymamıştım . o önerdi kırmızı aldım. tca yapmayı düşünüyorum üzerine sürücem bakalım gelişme olursa yazarım ...

yara cıktıktan cok kısa bır sure sonra sürerseniz aşırı hızlı etki yapıyor ayrıca hücre yenıleme etkısınden dolayı cılt bakım ürüü oalrak ta kullanılabilir .
pembe maske kullanınız var mı varsa olumsuz yanları ve nerden temin ettigi hakkında bilgi alabilir miyim
teşekkürler

malum günlerden dolayı diye düşündüğüm şu güne kadar tek tük çıkan sivilceler gecen hafta alnımı ele geçirdi... :18: annem kantaron sür deyince buraya baktım kıl tüy yapmasın diye... kullanılıyormuş bu akşamdan itibaren başlıyorum sürecem yüzüme :21: yaralar tazeyken geçsin bari :KK31:

arkadaşlar geçen gün bir tanıdığım 1 demet kantoron otunu 1 litrelik zeytin yağının içine cam şişeye koy ilk birkaçgün ağzını açık bırak daha sonra kapat 6 hafta güneşte beklet kırmızı rengi alacaktır yüzün dahil tüm vücuduna devamlı sabah akşam kullan dedi ne bir çatlak ne bir selülit yada sarkma hiçbirşey kalmaz pırıl pırıl cildin olur yaşlanmayıda çok geciktirir başka krem bile kullanma dedi siz ne düşünüyorsunuz???sabah akşam çokmu yoğun olur zarar verir mi??

Çatlakları yok ettiğini duymuş muydunuz?Bir tanıdığım kullandı resmen yok etti o kadar çok çatlağı vardı ki inanamadım.daha önce duymamıştım bu yağın adını.Şimdi burada da okuyunca inandım artık.Ben de deneyeceğim.

ben de bugün aldım kantaron yağı bu sitede okuduklarımdan sonra. siz tandığınızdan bahsetmişsiniz... gerçekten tanıdğınız üzerinde etkili olmuş mu? bu o kadar vahim bir durum ki rüya gibi geliyo. o yüzden emin olmak için soruyorum. tandığınızdan daha kapsamlı bi bilgi edinip benimle paylaşırsanız çok çook sevinirim. teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar merhaba,
aranıza yeni katıldım ve çok güzel bir site gerçekten...
Sarı kantaron yağı aldım bugün,oğlumun uykuya dalma problemi var.2-3 saatte zor uyutuyorum. Ona sarı kantaron yağından yarım çay kaşığı kadar kullanayım diyorum.Aranızda kullanan var mı 2,5 yaşında bir çocuğa zarar verir mi?

Aslında sarı kantaron merakım doktor bana geçen ay Ankisiyete(aşırı endişe,korku bozukluğu gib bir şey) teşhisi koyduğunda başladı.İlaç kullanmak istemediğim için o günden beri araştırıyorum antidepresan olarak ne kullanabilirim diye.Araştırdıkça yararlarını şaşırıyorum her derde devaymış gerçekten.kendime kullanacağım tabletlerini.
Son olarak oğluma kullanayım mı?Aranızda çocuğuna kullanan var mı? Lütfen acil cevap yazı bugün akşam kullanmayı düşünüyorum.Sağlıklı günler ..

Kantaron yağını kullandıktan sonra yüzünde sivilce çıkanların cildinin altındaki yağ bezelerini yüzeye çıkarıyor olabilir mi acaba? Sadece cildinizin üst yüzeyini değil alt yüzeyini temizliyor anlamaına gelir bana göre.Bazı arkadaşlar çatlaklara iyi geldiğini yazmış eğer cildin altındaki yağları yüzeye çıkarabiliyorsa,cildin altına nüfuz edebiliyor demektir.Ben çatlaklarım için kullanacağım,sonucunu da yazarım buraya.

geçen hafta hiç yoktan yere kolumda kırmızı renkli kaşıntılı bi yara oluşmuştu evde kırmızı kantaron vardı, pamukla bir iki gün yaranın üzerine sürdüm ve 1 hafta oldu ve yara kurudu nerdeyse yokoldu diyebilirim.

Arkadaşlar yorumlarınızın bir kısmını okudum ama kantoran yağının fiyatıyla ilgili bir paylaşıma hiç raslamadım. Rica etsem bu konu ile ilgilide bilgi verirmisiniz. Öpüldünüz :)

X