Cilt Bakımı Ürünleri amway artistry

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

nice89

Evli Mutlu Şimdilik Çocuksuz
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
618
155
merhaba arkadaşlar yağlı karma arası bi cilt tipim var. bu yaşıma kadar bi ürün kullanmadım ama artık farkettim ki gözeneklerim aşırı derecede açılmış.bi bakım yapmam ve ürün kullanmam gerekiyor.bende arkadaşımın tavsiyesi üzerine amwayin artistry dengeleyici 3lü setini kullanayım diyorum kullananan arkadaşlarım sonuçları bildirirse çok memnun kalırım :) şimdiden teşekkürlerr:Saruboceq:

çok güzel ürünler tavsiye ediyorum. 3lü sete ek olarak gözenek temizleyici maskeside var onuda almanı öneririm.

teşekkür ederim :) aldım umarım faydasını görürüm

hiç önermem benim cildimi mahvetti. Güya satan kişi cilt tipime göre verdi ama sivilce doldu. ınanın çok uğraştım eski cildime kavuşmak için. Konuyu görünce dayanamadım nacizane tavsiyem kullanmamanız yönünde.

selamlar,
Hanımlar, Amway in yeni kozmetik markası beautycycle, süper.Kullanmasıda satmasıda çok keyifli.Tartışılmaz Artistry kalitesinden ödün vermeden maliyetleri azaltarak fiyatlarınıda çok uygun hale getirdiler.Daha bir aydır satışta olmasına rağmen o kadar tutulduki,denemenizi tavsiye ederim.Ben Bursa'dayım, Bursa ve civarı Gemlik,Kumla,Mudanya,Orhangazi,Yalova ürünler hakkında bilgi almak isteyen herkese yardımcı olabilirim.

merhaba yüzünüzde sivilce çıkmasının sebebi amway ürünleri dipten temizlemeye başlıyor önce cildinizi kusturur sonra geçirir.amwayin amacı uzun vadede kalıcı çözümler bulmak ben 2 aydır kullanıyorum benimde cildim sivilcelendi ama şimdi siyah noktalarım kalmadı diyebilirim sivilcelerim geçti.amwayin etki etme süresi 12 haftadır ben kullanmaya devam etmenizi öneririrm

hiç önermem benim cildimi mahvetti. Güya satan kişi cilt tipime göre verdi ama sivilce doldu. İnanın çok uğraştım eski cildime kavuşmak için. Konuyu görünce dayanamadım nacizane tavsiyem kullanmamanız yönünde.

çok üzüldüm canım ya mesajını yeni okudum bende aldım ve kullanıyorum ama bana çok şükür iyi geldi.daha da doğruyu söylemek gerekirse pek bi farkı yok ama artık sivilcelerim daha az çıkıyor.herkesin cildinde farklı sonuç veriyor sanırım

Ben de kullanıyorum yaklaşık 2 yıldır.ılk kullandığımda benim cildimde de sivilce oldu,daha sonra toparlandı.Ben çok memnunum..

herkes ısterkı muhtesem bır cılt valla suana kadar bır ev hanımı olarak heletemızlık konuusna gelınce cok urun kullandım ve sunu demek ısterım hangımıızn fırını 7 senelık kullanıma ragmen hala yenı almıs gıbı bu amway sayesınde oldu ve cılt bakım urunlerındede ole sureklı cıldımı temızlıcek urunler aradım ve sonunda bulduum suan evımde hersey amway urun alırken lutfen arastırarak alın paranız bosa gıtmesın ben kullanırken suan amway satıs temsılcısı oldum ...

bende amway ürünlerini kullanan bir arkadas olarak yaziyim.cok memnunum arkadaslar temizlik malzemelri cok iyi.bende kullandim firin ilacini mucize gibi gercekten 5 senelik firinim tertemiz oldu..cilt bakim ürünleri bendede sivilce yapti ama yavas yavas gecti
simdi daha az cikiyor..herkese tavsiye ediyorum..

bende kullanıyodum malum biraz pahalı olunca daha ucuz ürün aliyim dedim ama aldığım ürünler amway kadar iyi temizlemedi cildimi tekrar geri dönüş yapmayı düşünüyorum bende tavsiye ederim.

selamlar,
Hanımlar, Amway in yeni kozmetik markası beautycycle, süper.Kullanmasıda satmasıda çok keyifli.Tartışılmaz Artistry kalitesinden ödün vermeden maliyetleri azaltarak fiyatlarınıda çok uygun hale getirdiler.Daha bir aydır satışta olmasına rağmen o kadar tutulduki,denemenizi tavsiye ederim.Ben Bursa'dayım, Bursa ve civarı Gemlik,Kumla,Mudanya,Orhangazi,Yalova ürünler hakkında bilgi almak isteyen herkese yardımcı olabilirim.

merhaba.vende artistry kullanıcısıyım.beautycycle cilt bakımı nasıl bilgi verirmisiniz?karma yağlı bir cildim var.artistry den memnunum ama fiyatı pahalı biraz.yardımcı olursanız sevinirim

gözeneklerin küçüldüğünü söylesem çok doğru olmaz sanırım,ama cilt güzel temizleniyor

hiç önermem benim cildimi mahvetti. Güya satan kişi cilt tipime göre verdi ama sivilce doldu. ınanın çok uğraştım eski cildime kavuşmak için. Konuyu görünce dayanamadım nacizane tavsiyem kullanmamanız yönünde.

canım ilk kullanım zamanında doğal bir durum çünkü cildin onarılıyor ordaki zararlı etkenler vücuttan atılıyor keşke devam etseymişsiniz tabi sizede hak veriyorum satan arkadaş anlatmamış size:KK66:

bende artistry deneme boyu 3lü seti aldım yeni.. fiyatıda uygundu 26 lira gibi bişe.. 1 haftadır kullanıyorum ve şimdilik memnunum sivilcelenme problemide yaşamadım ama zaman ne gösterir bilmiyorum tabi.

amway üyesi biri olarak şunu söyleyeyim temizlik ürünleri kesinlikle mükemmel lakin cilt bakım ürünleri hakkında aynı şeyi söyleyemiyeceğim artistry 3 lü seri kullandım artı nemlendirici artı güneş koruyucu ve beautycycle maske ve göz altı kremi kulandım ama hiç memnun kalmadım..dahası göz altı kremi bende yağ bezeleri yaptı ...ama kimine ii gelir kimi memnun kalmaz

X