Mart-Nisan-Mayıs da Hamile Kalmak İsteyenler Buraya..

Saruboceq

İki Kız Annesi :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
12.358
218
Tedavi görenler,
Korunmayı bırakıp bu aylarda hamile kalmayı isteyenler..
Buyrun.

bende varım beraber ılerleyelım ocakta dusunduk 17 ocakta yapmaya basladık meger yumurtlama gunu 15 ımış ınsallah bu ay olur

bende allah kısmet ederse mart,nisan ve mayıs ayına kadar çok istiyorum...
aralık ayında 25inde kürtaj oldum dr.2ay zaman verdi ocakta adet oldum şubatıda bi atlatıyım inşallah mart ayından itibaren korunmayı bırakıcam...hayırlısı nezamansa o zaman olur inşallah.

bende istiyorum bendeeee alkisalkisalkis 6 aylık evliyiz ilk ay korunmadık olmadı sonra ben rahatsızlandım yapmadık geçen ay denedik yine olmadı ben çok takınca klomen verdi dr ama geçen ay işe yaramadı bugün regl 2.gün 5.gün klomen başlıcak yarından itibarende bana incir eşime keçiboynuzu kürleri ayy çok komikim hee sanki 6 ay diilde 6 yıllık evliymişim gibi haplar kürler uyguluyorum tamamen psikolojik sanırım benim durumum aklinialirimsmile hadi bakalım hakkımızda hayırlısı allah hepimize en kısa zamanda hayırlısını versin...:Saruboceq:

bende korunmayı bıraktım 1 mart regi günüm tabi inşallah olmam..hakkımızda hayırlısı..benim biir kızım var 18 aylık ..ikinciyi istiyorum..inşallah mart nisan mayıs haziran temmuz aylarında kalbilirim..ilk gebeliğimde 5 ay sonra oldu bu defa bakalım ne kadar bekleyeceğim..

bende istiyorum bendeeee alkisalkisalkis 6 aylık evliyiz ilk ay korunmadık olmadı sonra ben rahatsızlandım yapmadık geçen ay denedik yine olmadı ben çok takınca klomen verdi dr ama geçen ay işe yaramadı bugün regl 2.gün 5.gün klomen başlıcak yarından itibarende bana incir eşime keçiboynuzu kürleri ayy çok komikim hee sanki 6 ay diilde 6 yıllık evliymişim gibi haplar kürler uyguluyorum tamamen psikolojik sanırım benim durumum aklinialirimsmile hadi bakalım hakkımızda hayırlısı allah hepimize en kısa zamanda hayırlısını versin...:Saruboceq:

ezel arkadaşım senin daha yeni bence psikolojini bozma stres hamile kalmyı engelliyo..3 ay 5 ay sonra önemli değil Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versinn.

bende allah kısmet ederse mart,nisan ve mayıs ayına kadar çok istiyorum...
aralık ayında 25inde kürtaj oldum dr.2ay zaman verdi ocakta adet oldum şubatıda bi atlatıyım inşallah mart ayından itibaren korunmayı bırakıcam...hayırlısı nezamansa o zaman olur inşallah.

azize geçmiş olsun umarım kısa zamanda hamile kalırsın ..Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın sana ve hiç kimseye..ilk hamileliğin kaç ay da olmuştu bazı bayanların hamileliği kısa zamnada bazılarının uzun sürüyor ..senin nasıl oldu.

slm arkadsalar benim bir tane oglum var allahim bagislarsa ikinci icin suan beklemedeyim allahim kismet ederse tedavim tamamlaninca nisan gibi catlatma ignesiyle hamile kalicam insallah allahim isteyen herkese versin :Saruboceq:

azize geçmiş olsun umarım kısa zamanda hamile kalırsın ..Allah bir daha bu acıyı yaşatmasın sana ve hiç kimseye..ilk hamileliğin kaç ay da olmuştu bazı bayanların hamileliği kısa zamnada bazılarının uzun sürüyor ..senin nasıl oldu.

slm canmm...ben korunmayı bıraktıktan kısa sürede hamile kalıyırum canmm.ekim ayında korunmadım o ay hamile kaldım. şimdi mart ayında korunmıcam bakalım kalıcammı hemen bende merak ediyom.ilk hamileliğimde yaşım çok gençti 21 yaşındaydım doğum kontrol hapı kullanıyodum 6ay içtim,ve bıraktıktan 6ay sonra hamile kaldım.şimdi hayırlısı neyse o olsun hepimiz için.:Saruboceq:

iyiyim canmm sağol....bu topik tam benim hamile kalmak istediğin ayları hayırlısı olur inşallah.
bu sefer üzücü olmaz.hamilelik belirtileri sayfasındada benim topicim var canmm beklerim.

iyiyim canmm sağol....bu topik tam benim hamile kalmak istediğin ayları hayırlısı olur inşallah.
bu sefer üzücü olmaz.hamilelik belirtileri sayfasındada benim topicim var canmm beklerim.
insallah cnm bende bu aylarda sonuca ulasmak istiyorum senin gibi rabbim herseyin hayirlisini versin ins tamam cnm göz atarim tabikii:eek:

sarı bocegim topigin hayırlı olsun ben her daim bekliyorum mart nisan ve ötesi umarım gelir minigim

selam arkadaşlar bu sitede ağustos topicleriyle başladım bebek düşünceme şubat geldi ve birçok şey geçti ben hala bebeğime kavuşamadım.ağustostan beri "şubat ayında çift çizgiyi görmek isteyenler" topiğindeki arkadaşlarımla ilerliyorum.Birçok hamişimiz oldu bebeklerini kaybedenler oldu hala çabalayanlar var... Bende onlardan biriyim. Temmuz ayında evlendim ve hiç korunmadım.evliliğimin ilk ayında idrar yolu iltihabı geçirdim ve antibiyotik kullandım.Ertesi ay böbrek taşı düşürdüm ve ağır antibiyotik,ağrı kesici tedavisi aldım.O ay adetim gecikti ve doktora gittim 1 tane büyük kistim olduğunu ayrıca polikistikover olduğumu öğrendim.Adet söktürücü kullanıp kistimden kurtuldum.O ay yumurta takibi yaptık ve yumurtalarımın büyüyemediğini farkettik. Aralık ayında adetimin 5. günü klomen kullandım ve çatlatma iğnedi vuruldum fakat sonuç alamadık.Doktor kontrolüne gittiğimde kist oluştuğunu gördük. 1 aydır doğum kontrol hapı kullanıyorum.Pazar günü hapım bitecek ve adet olmayı bekleyeceğim eğer kist giderse tekrar klomen kullanacağım.

arkadaşlar pek kimse girmiyo galiba ...burda beraber ilerleyelim istiyorum sevinçlerimizi birbirimizle paylaşalım

bende nisan ayinda hamis kalmak isdiyorum ,nisana kadar fazla kilolarimi verip saglikli bi bedenle hamileligi dusunuyorum ,artik Rabbim ne zaman nasip ederse,nisanda baslicam tabiki,

X