Saç Rengi ve Saç Boyama Açık küllü sarı ve iğrenç sonuç...yardım bekliyorum kızlar(Resimli)

işte bu, benim ilk boyadıım bal köpüğü,
diğer bal köpüğü renklerinin içinde biraz daha koyu bi tonu var ama çok güzel bi renk,2 ay sonra bile harika duruyodu renk,diplerim çıktıından tekrar boyadım ,bence saçındaki farkı süper kapatır,inş.istediin gibi olur cnmkaydirigubbakcemile5

işte bu, benim ilk boyadıım bal köpüğü,
diğer bal köpüğü renklerinin içinde biraz daha koyu bi tonu var ama çok güzel bi renk,2 ay sonra bile harika duruyodu renk,diplerim çıktıından tekrar boyadım ,bence saçındaki farkı süper kapatır,inş.istediin gibi olur cnmkaydirigubbakcemile5

sağol roşum inşallah:Saruboceq:

ben kararsız kaldım :kedi:
turuncu yerleri tekrar açık küllü sarıya boyasam
turunculuk gidermi acaba kızlarbilmiyorumkismile

bence sarıdan vazgeçme.
ayrıca saçın kötü de olmamış.
kuaföre gitsen röflenin dip boyasını böyle yapıyor zaten.
olmadı bir daha boyarsın daha iyi tutar.

bence kuafor malzemelerı satan bı yerden profesyonel boya al orda kataloglar var zaten..ordan rengı secersın sana yardımcıda olular.. bırde yanında oksıdan al 20 volum falan dusuk olsun cunku kopmalar oldugu ıcın sacın yıpranmıs... kutu boyalardan cok daha ıyı sonuc alırsın hihoyyyt

kızlar bugün kuaförüme gittim
en temizini yaptım ve röfle yaptırdım
ne kopma ne yanma mis gibizemuszemus

Seni çok mutlu gördüm ve sevindim.İlk yaptırdığın da çok hoştu,ama demek ki bu ton senin istediğinmiş.Bu da çok güzel olmuş,güle güle kullan.opuyorumnanaktan

deydy eger ısık benı yanıltmıyorsa benım ulasmak ıstedığım renk bu ınan belki komık gelecek ama benım sacım suan bu renk ve ben acıcı kullanmadan bu renge ulasamıyorum ana sac rengım koyu kumral sende turunculuk mu oldu flassız cek bıde resmi net cıkar

deydy eger ısık benı yanıltmıyorsa benım ulasmak ıstedığım renk bu ınan belki komık gelecek ama benım sacım suan bu renk ve ben acıcı kullanmadan bu renge ulasamıyorum ana sac rengım koyu kumral sende turunculuk mu oldu flassız cek bıde resmi net cıkar

canım ilk sayfadaki resimden bahsediyorsan evet ışık seni yanıltıyor
malesef fena turunculuk olmuştu:sinifsinif:

evet hayatım bayıldım 3 sayfayı soylemıyorum bıle ben heray dıp boya sorunu yasıyorum hep acıcı ardından boya o kadar yıprandıkı saclarım yarıya ındı neyapcaz yha dıp boya sorununu

evet hayatım bayıldım 3 sayfayı soylemıyorum bıle ben heray dıp boya sorunu yasıyorum hep acıcı ardından boya o kadar yıprandıkı saclarım yarıya ındı neyapcaz yha dıp boya sorununu

ama ben o 3. resimden sonra da dayanamadım:kedi:
saçlarımı tekrar boyadım tatlım
çok sıkılmıştım artık sarıdan,bir de dediğin gibi sürekli diplerle uğraşıyordum
üstelik uçlarda üst üste gelmekten çok yıpranmıştı
şimdi kahve köpüğü tonlarındakaydirigubbakcemile3

nasıl kıydın sekerım o saclara yha uzuldum valla ama dıp sorunundan kurtuldun tabi bende sımdı altın sarısı kullu yapcam nasıl olsa acıcı ılede aynı renge yakın oluyo en azından az yıpranır.barbıenın rengını gordunmu ona dondurcem

nasıl kıydın sekerım o saclara yha uzuldum valla ama dıp sorunundan kurtuldun tabi bende sımdı altın sarısı kullu yapcam nasıl olsa acıcı ılede aynı renge yakın oluyo en azından az yıpranır.barbıenın rengını gordunmu ona dondurcem

canım evet o renkte çok güzel,bayıldım bende
hatta ilk dönerken bende o renk istiyordum
sonra böyle bişey çıktı ortayakaydirigubbakcemile3

X