Saç Rengi ve Saç Boyama Açık küllü sarı ve iğrenç sonuç...yardım bekliyorum kızlar(Resimli)

deydey

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2008
1.474
9
40
dün saçlarımı palette 10/1 açık küllü sarıya boyadım,tabi önce denedim turunculuk yok gibiydi.sonra da tamamını boyadım ve sonuç aşağıda mafoldumben
son 10 dk röfleli yerlere de sürdüm,yıkarken farkettim uçlarda kopmalar oluştu
turuncu yerleri tekrar açık küllü sarıya boyasam sarı olurmu
ya da bal köpüğüne dönebilirmiyim
her ikisi içinde fikirlerinizi deneyimlerinizi bekliyorum kızlarmafoldumben
bu arada kendi saçlarımda orta kumraldı

Ben bu tarz riskli renk dönüşümlerinde, mutlaka tecrübeli bir kuaföre yaptırılması taraftarıyım..şahsen evde kulaktan dolma bilgilerle asla cesaret edemem bu boya işlerine..

bence kuaföre gidin onlar toparlasın çünkü kopmalar falan oldu diyorsunuz..

Ben bu tarz riskli renk dönüşümlerinde, mutlaka tecrübeli bir kuaföre yaptırılması taraftarıyım..şahsen evde kulaktan dolma bilgilerle asla cesaret edemem bu boya işlerine..

bence kuaföre gidin onlar toparlasın çünkü kopmalar falan oldu diyorsunuz..

saçlarımda röfle vardı zaten,uçlarda tahmin edersinki daha yoğundu
yani zaten hassasdı saç
muhtemelen ondandır

bence herşeyden önce çok acil bakım yaptırmalısınız kuaförde daha sonra renk halledilir zaten

saçını dün boyamışsın ,geriye dönme şansında yok,yani bu duruma bi 10 gün kadar sabretsen,kuaförede gitsen üst üst boyama saçını hepten yıpratacaktır,sık sık yıka ,hiç olmazsa biraz etkisi gitsin saçından,tekrar boyamayı öle düşün bence,
benim saç rengimde açık kumral,3 keredir bal köpüğüyle boyuyorum,ilk boyandıında biraz koyu gibi ama aktıkça güzel bi renk oluyo ve senin bu saç renginin üstüne güzel tutar ve kapatacak kadar da koyu bi renk diye düşünüyorum...

bide saçındaki boyayı akıtırken,organik bakım yağlarından alıp beslenmesini sağlamalısın...

saçını dün boyamışsın ,geriye dönme şansında yok,yani bu duruma bi 10 gün kadar sabretsen,kuaförede gitsen üst üst boyama saçını hepten yıpratacaktır,sık sık yıka ,hiç olmazsa biraz etkisi gitsin saçından,tekrar boyamayı öle düşün bence,
benim saç rengimde açık kumral,3 keredir bal köpüğüyle boyuyorum,ilk boyandıında biraz koyu gibi ama aktıkça güzel bi renk oluyo ve senin bu saç renginin üstüne güzel tutar ve kapatacak kadar da koyu bi renk diye düşünüyorum...

bal köpüğü istiyorum keşke olsa canım,boyasam aynı yıpranmayı yapmaz heralde diye düşünüyorum
çünkü boyadığım renk de açıcı vardı malum
:uhm:

kuzum dediğimi yap beni dellendirme alsanaalsanasmile yawlum yoksam benım senın saclarına nazarımmı değdi bebem ayyyy kıyamam sana ya olumunekankayizsmile

bal köpüğü istiyorum keşke olsa canım,boyasam aynı yıpranmayı yapmaz heralde diye düşünüyorum
çünkü boyadığım renk de açıcı vardı malum
:uhm:

cnm dediğim gibi bikaç gün sabret bu saçına,yıkarken bakım yağı kullan,sonra loreal castıngin yada organıc natural colorsun bal köpüğüyle boya,bal köpüğünde kesinlikle açıcı yok ,hatta koyu saçına boyayanlarda ondan şikayetçi,açık renk saça güzel tutuyoolumunekankayizsmile

bence azıcık bekle canım idare ediver saçların azıcık dinşensin yoksa tamamen elinde kalır ayrıca o kadarda kötü olmamış idare eder 10 gün falan bu arada bakım yağları falan kullan

kuzum dediğimi yap beni dellendirme alsanaalsanasmile yawlum yoksam benım senın saclarına nazarımmı değdi bebem ayyyy kıyamam sana ya olumunekankayizsmile

ilk aklıma gelen oydu valla bebem
nazar değdi saçlarıma dedimakannehir

cnm dediğim gibi bikaç gün sabret bu saçına,yıkarken bakım yağı kullan,sonra loreal castıngin yada organıc natural colorsun bal köpüğüyle boya,bal köpüğünde kesinlikle açıcı yok ,hatta koyu saçına boyayanlarda ondan şikayetçi,açık renk saça güzel tutuyoolumunekankayizsmile

bende birkaç gün yoğun bakıma alayım diye düşündüm canım
sonrasında boyarım ama bu 2 renk olayı düşündürüyor:uhm:

aktarlarda Mecit efendi natural saç bakım yağı diye bi karışım var,içinde saça faydası olan pek çok yağ bi arada bana çok ii geldi...

X