zeynep isminin yanına uyacak bir isim arıyorum..

seda06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2008
995
7
41
sizce zeynep isminin yanına nasıl bir isim uyar,fikirlerinizi bekliyorum...

Merhaba, bence Zeynep'in yanına kısa bir isim olmalı: Ela, Lal, Nil, Ece gibi.
ıki ismi birarada kullanacaksan sesli harfle başlaması söylemeyi kolaylaştırabilir. Mesela Zeynep Ece, Zeynep Ela gibi. inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, sevgiler... a.s.

zeynep naz güzel olabilir canım güle güle büyüt inşallah benim kızımın adı da zeynep miray:)

Merhaba, bence Zeynep'in yanına kısa bir isim olmalı: Ela, Lal, Nil, Ece gibi.
İki ismi birarada kullanacaksan sesli harfle başlaması söylemeyi kolaylaştırabilir. Mesela Zeynep Ece, Zeynep Ela gibi. inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın, sevgiler... a.s.
teşekkür ederim ela ismi aklımdaydı..a.s.

zeynep benim adımm görünce atladım :kedi:
zeynep ela güzel olur diye düşündüm
allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhatli olsunn zeynep bebek :nazar: opuyorumnanaktan

zeynep naz güzel olabilir canım güle güle büyüt inşallah benim kızımın adı da zeynep miray:)
teşekkür ederim güzel dilekleriniz için,ben insanların isimlerine göre özellik taşıdıgını düşünüyorum,mesela zeynep ismindeki kişiler genelde gördüğüm kadarıyla sakin yapıda hanımefendi bir kişilikde oluyo,sizede sorım madem kızınızın adı zeynep nasıl bir yapısı var yaramaz yada sakin gerçi kaç yaşında bilmiyorumda..

zeynep benim adımm görünce atladım :kedi:
zeynep ela güzel olur diye düşündüm
allah analı babalı büyütsün sağlıklı sıhatli olsunn zeynep bebek :nazar: opuyorumnanaktan
evet zeynep ela kulağa hoş geliyo teşekkür ederim güzel dileklerin içina.s.

zeynep ismi basli basinca güzel bir isim ..
yanina ek isimin gerekli oldugunu düsünmüyorum..

ayrica simdiki 2li isimli modasini hic begenmiyorum...
bir tane isim yeterli... abartili oluyor iki isim...eyvahedigeldismile

zeynep ismi tekbaşınada hoş ama kzım ilerde beğenmezse öbürünü kullanır diye düşünüyorum...

X