diş ve kulak ağrısı çekenler neler yapmalıyız.

Ela82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
789
115
42
mrb hanımlar uzun zamandır dişim ağrıyodu son zamanlarda kulağıma vurdu.özellikle akşamları çok ağrıyor kulağım.doktorum yapacak birşey yok dedi.aranızda benim gibi olan var mı offf.

Benim de aynı şekilde tedavi yapılmıyor mu acaba akşamları sabah olsun diye bakıyorum

olurmu tedavi ediyor bence iyi bir doktora gidin ben doktoruma danıştım o yetmedi başka doktorada sordum birde dişciye sordum çürük dişin verdigi zarardan daha iyidir dedi bana ve yaptı öyle hale gelmiştim kli yemek yiyemez uyuyamaz hale geldim bu durumdan daha kötü olmaz dedi doktorlar ama 4 ve 6 ay arası en uygun zamanmış siz bi sorun yinede

hamilelikte ameliyat bile yapılıyor, diş tedavisi neden olmasın , bence kendinize eziyet etmeyin ,artık herşey çok gelişti ,çaresi mutlaka vardır

bende diş ağrısı çekiyordum kendi doktorum dışında 3-4 doktora
daha danıştım tedavi olabilirsin dediler ve son ayımdayım artık
kanal tedavisi yaptırıcam sorun olmaz sanırım benim hamile bir
arkadaşım apandisit ameliyatı olmuştu

deli olcam ya gündüz hiçbir şey yok akşam olunca mahfediyo kulak ağrım.doktora da gitmedim damla falan kullanılabilirmi bilmiyorum.

yapmayın arkadaşlar kendinize ve bebğinize nasıl eziyet edersiniz.ben dişhekimiyim ve kesinlikle bi dişhekimine gidin ve tedavinizi yaptırın.ben kendim her iki hamileliğimdede diş tedavisi yaptırdım ve gelen hastalarımada yapıyorum.sakın korkmayın yaptırın.sormak istediğiniz birşey olursacevaplarım ama hemen bi dişhekimine git arkadaşım

yapmayın arkadaşlar kendinize ve bebğinize nasıl eziyet edersiniz.ben dişhekimiyim ve kesinlikle bi dişhekimine gidin ve tedavinizi yaptırın.ben kendim her iki hamileliğimdede diş tedavisi yaptırdım ve gelen hastalarımada yapıyorum.sakın korkmayın yaptırın.sormak istediğiniz birşey olursacevaplarım ama hemen bi dişhekimine git arkadaşım
mrb dün diş hekimine gittim.bana bir antibiyotik yazdı.onu kullanmaya başladım.12 saat arayla.fakat gün içinde diş ve kulak ağrım devam ediyor biraz daha hafif.geçmezse kanal tedavisi yapılmalı dedi.bunun bir sakıncası yok değil mi.

Dis cekiliyo mu peki

X