Hassas Ciltler İçin Nemlendirici

cerkez_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
110
0
selam arkadaşlar..benimle ortak sorunu olan birçok arkadaş varmış konulara göz atınca gördüm..benimde cildim çok hassas..sinirlenirim kızarır..soğukta kızarır..sıcakta kızarır..bugün yeni bir krem aldım..aslında la roshe posay alacaktım..dermatolog kadın roc'un enydrıal kremini (nemlendirici) verdi.çok memnun kalacaksınız 8 haftada düzelmeler görülür dedi..aranızda kullanan var mı?:1hug:

kullanan yok belliki
ozaman ben sizi bilgilendirmek için yazayım
kullanmaya başlayalı 13 gün oldu
sabununu da aldım sabahları onunla yıkayıp arkasına nemlendiriciyi sürüyorum
şimdilik çok büyük değişiklikler olmasada yinede değişiklikler var
kızarma sürem epey kısaldı
cildimde yağlı bir histe yok
8 haftada görülür şekilde düzelme olur dedi satıcı kadın arada bir yazarım

gerçekten mi ben çok dertliyim bu konuda ben cilt uzmanı die birine gittim ve şuanda cildim alerji oldu cnm ya saf alkollu bir ürünü resmen boca etti bende güvendim kozmetiği keselim dedi cildiye deil zaten dermotolağa gitmeli şuan eski ürünlerime devam ediyorum babe avene karışımı ama kızarıklık tamamen geçmiyor yalnız bizim ki hassa ciltli olanlar için şey duymştm biz vücutta ki toksinleri sanırım vücuttan atamıyomuşuz ve yüz de patlak veriyomuş yane kısace terlememiz gerekiyor sauna hamam vs yoğun spor olabilir belki ama sauna hamam demişti bir arkadaşım:eek:

ay o bendede var yaha bıde beyaz tenlıyım sureklı allık surmuş gibi gezıyorum bide yuzum yanıyo çok guneşte hemen hemen kızarırım bide soyuluyo benm burnum flan

gerçekten mi ben çok dertliyim bu konuda ben cilt uzmanı die birine gittim ve şuanda cildim alerji oldu cnm ya saf alkollu bir ürünü resmen boca etti bende güvendim kozmetiği keselim dedi cildiye deil zaten dermotolağa gitmeli şuan eski ürünlerime devam ediyorum babe avene karışımı ama kızarıklık tamamen geçmiyor yalnız bizim ki hassa ciltli olanlar için şey duymştm biz vücutta ki toksinleri sanırım vücuttan atamıyomuşuz ve yüz de patlak veriyomuş yane kısace terlememiz gerekiyor sauna hamam vs yoğun spor olabilir belki ama sauna hamam demişti bir arkadaşım:eek:

geçmiş olsun canım bencede sen bir dermatoloğa git cildin biraz nefes alsın toparlasın daha sonra yeni birşeylere bakarsın.maalesef cilt sorunlarından kurtulmak için yanlış kişilere güvenebiliyoruz.spor her derde deva :) bende pilates seti var düzenli yaprsam iyi olacak :) sen dermatoloğa git bizede yaz tamam mı

ay o bendede var yaha bıde beyaz tenlıyım sureklı allık surmuş gibi gezıyorum bide yuzum yanıyo çok guneşte hemen hemen kızarırım bide soyuluyo benm burnum flan

hassas cilt canım bizimkisi.sen cildin için birşey kullanıyormusun?

ben size yazmaya devam ederim :1rolleyes:

selam arkadaşlar..benimle ortak sorunu olan birçok arkadaş varmış konulara göz atınca gördüm..benimde cildim çok hassas..sinirlenirim kızarır..soğukta kızarır..sıcakta kızarır..bugün yeni bir krem aldım..aslında la roshe posay alacaktım..dermatolog kadın roc'un enydrıal kremini (nemlendirici) verdi.çok memnun kalacaksınız 8 haftada düzelmeler görülür dedi..aranızda kullanan var mı?:1hug:

Canım benımde suratım senınkı gbı heycanlanırım kızarır üşürüm kızarır terlerım kızarır sevgilimle bulusmaya 5 dk kalmıstır kızarır bu da böle baya uzun liste :) ben bunun için Triderm Lıquıd Marseılle Soap kullandım bi de nemlendırıcı olarak ACNET hydramat krem kullandım cok memnun kaldım tavsıye ederımzemuszemuszemuszemus

sağol canım benim aklımda olsun şimdilik fena gitmiyor yeni aldığım krem
çok sinir birşey yaa kızarıklık
senin tamamen geçtimi

canım ben diadermine in hassas ve kuru ciltler için olan pembe kapaklı bi kremi war,onu kullanıyorum.gerçekten çok memnunum.ama roc da çok iyi bi markadır.roc ürünlerini gözü kapalı tercih edebilirsin.bende roc un göz çevresi we peeling için olan hydra serisi war..roc u kullanmaya dewam et derim:)

benim cildim de hassas roc benim cildimi daha da kurutup kötü yapmıştı.innova kullanıyorum şimdi çok memnunum doğal ürün diyorlar hem de roc kadar pahalı değil.la roche posay da kullandım kızarıklık için yine de fayda etmemişti.tabi ciltten cilde değişebilir.

canım ben diadermine in hassas ve kuru ciltler için olan pembe kapaklı bi kremi war,onu kullanıyorum.gerçekten çok memnunum.ama roc da çok iyi bi markadır.roc ürünlerini gözü kapalı tercih edebilirsin.bende roc un göz çevresi we peeling için olan hydra serisi war..roc u kullanmaya dewam et derim:)

8 hafta düzenli kullanıp genel bir değerlendirme yapacağımzemuszemus teşekkür ederimmm

benim cildim de hassas roc benim cildimi daha da kurutup kötü yapmıştı.innova kullanıyorum şimdi çok memnunum doğal ürün diyorlar hem de roc kadar pahalı değil.la roche posay da kullandım kızarıklık için yine de fayda etmemişti.tabi ciltten cilde değişebilir.

dediğin gibi her ciltte farklı etkisi var demekki.benim çok fazla kuruluk yapmıyor..inşallah seninkilerde düzelir.

selam arkadaşlar
nisan 6 da 2 ay olmuş olacak
satıcı kadın 8 haftada faydasını görürsün demişti..
eskisi gibi değil cildim değişikliği hissettirmeye başladı
eskisi gibi deli gibi kızarıklık olmuyor
beyaz tenliyim ağladığımda kızarıyorum ama oda eskisi gibi değil sanki
cildim yanıyor kesin çok kızardım dediğim zamanlarda bakıyorum hiçte düşündüğüm gibi değil
şimdilik bu kadar bilgilerinize :eek:

aynı benım cıldımı anlatıyorsun ne kadar pekı bu krem benım de cok ıhtıyacım varakannehir

benim de yaz geldi kızarıklıklarım hafifledi genel olarak temizleme ürünü bioderma h2o kullanıyorum hassas cilt için şuan memnnum kışın nasıl olur bilmiyorum bir de kafama göre deracine aldım yağlı cilt için eczacı alerji yapmıyo falan dedi alerji yapmıyo ama çok nemde vermiyo belki kuru cilt için olannı almalıydım fiyatı uygun die denemek istedim, bitince ya la roche ya da bioderma alcam.Kızlar bir de kızarıklığı en ii yatıştıran kil maskeleri, nem maskesi bana ii gelmiyo mesela yağlandıkça kızarıyor cildim çünkü.

aynı benım cıldımı anlatıyorsun ne kadar pekı bu krem benım de cok ıhtıyacım varakannehir

tam olarak hatırlamıyorum ama 30-40 arası bişeydi ben faydasını gördüm nemlendirici arkasına da güneş kremimi sürüyorum hassasiyet azaldıhihoyyyt

Prof.Dr.Ahmet MARANKİ; Bayanlara doğal yollarla güzelleşmelerinin ve genç kalmalarının sırlarını acıklıyor..

İçilebilir yani hijyenik Fermante (Seyretilmiş) gülyağı cilt için mucize iksirdir. Yedi gün boyunca hiç makyaj yapmadan cildinize sadece Fermante gülyağı kullanın. Farkı sizde farkedeceksiniz. Bebek cildi gibi Pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olacaksınız.gultabsan.com

duymamıştım bunu. sen denedin mi

benim de yaz geldi kızarıklıklarım hafifledi genel olarak temizleme ürünü bioderma h2o kullanıyorum hassas cilt için şuan memnnum kışın nasıl olur bilmiyorum bir de kafama göre deracine aldım yağlı cilt için eczacı alerji yapmıyo falan dedi alerji yapmıyo ama çok nemde vermiyo belki kuru cilt için olannı almalıydım fiyatı uygun die denemek istedim, bitince ya la roche ya da bioderma alcam.Kızlar bir de kızarıklığı en ii yatıştıran kil maskeleri, nem maskesi bana ii gelmiyo mesela yağlandıkça kızarıyor cildim çünkü.

kışın soğuktan yazın sıcaktan kızarıyoruz :umursamaz: ha birde sinir utançsempatiksalakcinni işe yaradığına sevindim nasıl zor bir durum olduğunu biliyorum :kedi:kaydirigubbakcemile3

kızlar cliniue ddml nemlendirici herkese onerırım
fakat gunduz icine ya benev pure titanium eklenmeli ya da baska bir gunesten koruyan krem kullanın
kızarmanızın sebebı kuruluk ve gunes

X