Gelinbaşı ve Gelin Tacı kayseride kuaför

kızlar selam temmuzda düğünüm var bana kayseriden kuaför tavsiye edecek birileri varmı acaba bilmiyorumkismile

kayserinin 1 numaralı kuaförü Sude Saç ve Türban tasarımı dır. Kesinlikle memnun kalacağınız lüks ve kaliteli bir mekan. Saç boyamı yaptırdığım güvenilir bir mekan. Ayrıca gelin başı provasında kaliteyi anlıyorsunuz zaten. gelin başı,tesettür gelin başı ve porselen makyajı nda kullanılan kalite malzemeler ve verilen profosyenel hizmet ile şu anda en kaliteli mekan sudekuafördür.Her yerde de reklamları var...Facebook taki sayfasındaki yaptığı gelin saçları paylaşımları da zaten 1 numara olduğunu gösteriyor.Ben gelin başı mı burda yaptırdım.Herkese gönül rahatlığı ile öneririm.

merhaba ben de mayıs 2014'te evlendim ve iki kuaför arasında kararsız kalmıştım. sivas caddesindeki koket ve kayseriparktaki Euro Stil. seçimimi Euro Stil'den yana yaptım ve hiç de pişman değilim sonuç başarılıydı, gelin saçı ve makyajı yaptıracaklara tavsiye ederim. saç konusunda istediğim gibi yaptılar hem farklı hem de açık model, talebimim 100% karşıladı. makyaj malzemeleri tamamiyle Mac'ti ve çok da hoşuma gitti yapılan makyaj. verdiğim parayı sonuna kadar hak ettiler. bence pişman olmazsınız..

merhaba ben de mayıs 2014'te evlendim ve iki kuaför arasında kararsız kalmıştım. sivas caddesindeki koket ve kayseriparktaki Euro Stil. seçimimi Euro Stil'den yana yaptım ve hiç de pişman değilim sonuç başarılıydı, gelin saçı ve makyajı yaptıracaklara tavsiye ederim. saç konusunda istediğim gibi yaptılar hem farklı hem de açık model, talebimim 100% karşıladı. makyaj malzemeleri tamamiyle Mac'ti ve çok da hoşuma gitti yapılan makyaj. verdiğim parayı sonuna kadar hak ettiler. bence pişman olmazsınız..

merhaba,
siz euro stille saç ve makyaşınızı ne kadara yaptırdınız acaba temmuzda düğünüm var da yer arayışındayım ?

Kızlar ben 4 ay önce evlendim saçımı ve makyajımı royal derm de mehtap diye bir kız yaptı. Berbat etti En Büyük KK hayatımın kabusuydu . O makyajla 10 yaş yaşlı gibi çıkmışım resimlerime bakmak istemiyorum .:KK43: gelin makyajı ve saçı çok önemli . Hele de fotolarda ölümsüzleşiyor. Makyajımın kötü olduğunu saçımın millattan kalma topuz olduğunu kibar dille anlatmaya çalıştım tam bir mahalle uslubu kullandı vazgeçtim ama çok pişmanım . Daha sonra çok yakın arkadaşım evlendi . Onun ki süperdi onun saçını selçuk diye bir kuaför yapmış . Bayıldım. birazda üzüldüm ben niye oraya yaptırdim diye:mad:

Benim kuaförüm eurostil saç kesimi boyası kullandığı ürünler hep birinci sınıf. Gelin saçında da çok iyiler. Kuzenimin gelin saçını yaptılar makyajda saç da süperdi.

kızlar bu sude yi öven şahıs reklamcı galiba sude nin face de sayfası bence bi bakın sonra karar verin... ben oradan bakıp vazgeçtim. venüs ün face deki fotoları güzel ama :) ben begendim bide seda saç tasarım var. instagramda güzel fotoları var... başlıka katkı lütfennn!!!

Valla ben sudeyle anlaştım hafta sonu kayseri de başka yer bilmediğim için sudeyle görüştüm anlaştım umarım hayal kırıklığına uğramam 250 lira saç makyaj ankarada da düğünüm olacak nasıl olacak bilemiyorum hayırlısı ben tavsiye üzerine gittim yalnız ama türbana daha fazla önem veriyorlar gibime geldi hayırlısı

Valla ben sudeyle anlaştım hafta sonu kayseri de başka yer bilmediğim için sudeyle görüştüm anlaştım umarım hayal kırıklığına uğramam 250 lira saç makyaj ankarada da düğünüm olacak nasıl olacak bilemiyorum hayırlısı ben tavsiye üzerine gittim yalnız ama türbana daha fazla önem veriyorlar gibime geldi hayırlısı

sanki türbanı güzel yapıyo bnce de... 250 tl de porselen makyaj mı olucak acaba?

Kızlar merhaba kuaför mevlüt var kızılırmak caddesinde ondan hiç bahsedilmemiş benim gelin saç ve makyajımı yapmıştı provada yapıyor memnun kalmıştım 450 tl vermiştim. Ayrıca istendiğinde mac den makeup artist geliyor makyajı yapmaya. Ama daha lüks bir yer düşünüyorsanız seda saç tasarımını tavsiye ederim.

X