ilişkiden sonra kasıklarda dayanılması zor ağrı

iklim

canim kizlarim
Kayıtlı Üye
12 Mart 2009
9.980
16
meraba kızlar son bir iki aydır ilişkiden sonra acayip kasık ve az üstü göbeğin altında ortada ağrılarım oluyor sizlerdede oluyormu bu ki ben pek zorlanmam rahat geçer ama bu neden oluyor acaba

meraba kızlar son bir iki aydır ilişkiden sonra acayip kasık ve az üstü göbeğin altında ortada ağrılarım oluyor sizlerdede oluyormu bu ki ben pek zorlanmam rahat geçer ama bu neden oluyor acaba

canım bendede var inanılmsaz çok kötü bi sonraki gün başlıyo bende bünyem eşiminkilerimi kabul etmiyo diye çok araştrdım bi sonuç yok hep enfeksiyon kapıyorum okadarda dikkat ederim ertık kendimin dr oldum geeneldede stresli olduğum zamanlardada çok oluyo stres bağışıklık sistemini zayıflatıyo ve kolaycacık enfeksiyon kapıyorum senin yaşadıklarının aynısını bende yaşıyorum artık eşime yaklaşmaya korkar oldum bu ay biraz soğan suyu içtim sadece dr hep antibiyotik fitil vss verdiler bıktım artık bebeğim gelsindelikafaduldendelikafadulden:CüvCüv:

aynı sorunu bende yaşamıştım tatlım.ben olabilecek ihtşmalleri söliyim.1.idrar yollarında iltihaplanma olabilir. 2. yumurtalıkların kist olabilir.3.enfeksiyon kapmış olabilirsin.4 ilişki esnasında vajinan yeteri kadar ıslak değilse buda ağrı yapabilir.... guclubacismile

kızlar bu ay yumurtlamışım sanırım bu ağrının sebebi buymuş cevaplarınıza çok teşekkür ederim

hıı bende sıksık sterestden dolayı enfeksiyon oluşuyo doğru tahmin

şu bitkisel tedaviden bahsedebilir misiniz?ben 5senedir ilşki sonraları enfeksiyon kapıyorum hemen iltihap oluyor antibiyotik kulllanıyorum.soğan kürü v maydonozu denedim sonuç alamadımsenağlama

kızlar bu ay yumurtlamışım sanırım bu ağrının sebebi buymuş cevaplarınıza çok teşekkür ederim

3-5 sene oncesine kadar bende de yumurtlama agrili oluyodu,hemde bayag siddetli,ne zaman yumurtladigimi anlardim.Hatta bi gun doktor kontrolunde ben dun aksam yumurtladim sanirim diyince gulmustu nasil anladin diye,bi bakti ultrasonda yumurtlamisim.Daha sonra o agri kesildi ve bebek yapmaya calisirken isimiz zorlasti,bazen agrinin da hizmet ettigi bir gorev var
yerimseniben

3-5 sene oncesine kadar bende de yumurtlama agrili oluyodu,hemde bayag siddetli,ne zaman yumurtladigimi anlardim.Hatta bi gun doktor kontrolunde ben dun aksam yumurtladim sanirim diyince gulmustu nasil anladin diye,bi bakti ultrasonda yumurtlamisim.Daha sonra o agri kesildi ve bebek yapmaya calisirken isimiz zorlasti,bazen agrinin da hizmet ettigi bir gorev var
yerimseniben

ne güzel anlıyabilmişsin en azından şimdi anlıyamıyormusun peki..
ben tedavisiz yumurtlamam bu konuda tedavi olmam gerek alışık değilim o ağrıyo tuhaf geldi meğer kendi kendime yumurtlamışım bilmiyorumkismile

Bende de 3 seferdir ilişkiden bi 5 dk sonra çok kötü ağrı saplanıyor yumurtalıklarıma. daha önce yoktu bu. bi 10 dk falan kıvranıyorum sonra aniden kesiliyor ağrı. ama o kadar fena ki, ağrı bulantı etkisi yapıyor, kusacak gibi hissediyorum... Kist olsa bir anda çıkmaz heralde di mi?

meraba arkadaşlar dün gece aynı sorunu bende yaşadım ilk kez ilişkiden bir kaç dakıka sonra çok şiddetli başladı kasıklarım ve bacaklarımda.iananılmaz bir ağrı banyodan yatak odasına ıkı kıvrım gittim bacaklarımın üst kısmı özellikle uğuşma gibi.sebebi ne olabilir bilmiyorum doktora gitmektende bıktım artık

kızlar bende dün ilişki sonrası kıvrandım sanki rahmimde gaz sıkışmış gibiydi.daha önce yaşamadım garipsedim konu araştırıken burayı buldum ama tatmin edici cevap bulamadım.

Kızlar ben bile sorunu birkaç krz daha yaşadım en sonuncusunda acillik oldum kist varmış vr kist icimde patlamis 3gun hastanede yattım cok tehlikeli eger vücut atamasaydi aameliyat olcaktim gidin doktora allh korusun böyle yumurtaligi alınan kişiler varmış

Bende korunmayı bıraktığımız günden beri bir ağrı var baştan azdı ama şimdi çoğaldı.12 gündür geçmedi acaba nedendir hangi bölüm doktora görünmeliyim? yardımcı olur musunuz?

X