hamilelik için hcg değeri kaç olmalı?

Slm arkadaslar ne olur yardimci olun bana adetime 7 gun kala kan testi yaptirdim 7.94 cikti iki gun sonra tekrarladim 9.37 cikti adetime 5 gun vardi ama sizce hamilelik varmi lutfen cevap yazin

Slm arkadaslar ne olur yardimci olun bana adetime 7 gun kala kan testi yaptirdim 7.94 cikti iki gun sonra tekrarladim 9.37 cikti adetime 5 gun vardi ama sizce hamilelik varmi lutfen cevap yazin

5 üstü değer gebelik var demek sizdede öyle gözüküyor ama yeni olabilir git gide yükselir yinede emin olmak için bi doktora sormak gerek ama bence var hayırlısı olsun :)

arkadaşlar merhaba, birşey sormak istiyorum.
ben ikinci bebeği düşünüyorum. henüz hamile değilim. genel bir kan testi yaptırdım ve demir seviyem 2.5 çıktı. doktor 3-4 ay korun sonra gebelik düşün dedi. demir seviyem bu kadar düşükken çok problemmi acaba? zaten hamilelikte demir takviesi yapılıyo, ama yine de bi kaç ay düşünmememi söyledi. ne yapayım sizce? ben bir an önce hamile kalmak istiyorum :KK43:

Merhaba benim değerimde11.3 çıktı sevinemedim bile bakalım yarın tekrarlayacam yükselme olur hayırlısıyla inşallah bu ikinci tüp. Bebek denemem doktorum tam sınır dedi

Arkadaslar meraba yeni katildim araniza ben asilama yaptirdim Bugun 5 günüm doktorum 14 gun kan testi verdi ama bazi yazilar okuyorum aşılamanın 3.gunu test yaptirip sonuc alan varmis bu mumkun mu bilgisi olan varsa cvb yazarsaniz çok sevinirim

Hayirlisi olsun darisi bu mutlu gunu bekleyenlere ve banada tabi kan testini kacinci gun yaptirdim ve belirtilerin oldumu bugun benim 5 gunum ama hafif kasik ve bel arasindan baska bisey yok

Arkadaşlar merhaba adetime 1gün kala yani 8 aralıkta idrar testlerinin silik çıkması üzerine kantesti yaptırdım 228 çıktı gebesinin ama tabi ultrasonda bişey belli olmaz dedi doktor. Sizce sonuç iyimi ya ben pek acemiyim

Arkadaşlar merhaba adetime 1gün kala yani 8 aralıkta idrar testlerinin silik çıkması üzerine kantesti yaptırdım 228 çıktı gebesinin ama tabi ultrasonda bişey belli olmaz dedi doktor. Sizce sonuç iyimi ya ben pek acemiyim

Gayet iyi ben adet günümde yaptım 149.5ti 1500 2000lerde kese belli olur demişti doktorum şuan 4 haftalıksınız 5. Haftada keseyi görürsünüz Allahın izniyle hayırlısı olsun :)

Kızlar adetime 3 gün var kan testinde 0.47 çıktı doktor adetin geçince yap bu değerle olabilir dedi bi fikri olan var mı acil lütfen yardimmm

Kızlar adetime 3 gün var kan testinde 0.47 çıktı doktor adetin geçince yap bu değerle olabilir dedi bi fikri olan var mı acil lütfen yardimmm

Bildiğim kadarıyla 5in üstünde olması gerekiyo değerinizin laboratuar kağıdındada öyle yazıyo değer ama doktorunda bi bildiği vardır siz yinede gününüz gecikince tekrarlayın testinizi...hayırlısı olsun inşallah..

Bildiğim kadarıyla 5in üstünde olması gerekiyo değerinizin laboratuar kağıdındada öyle yazıyo değer ama doktorunda bi bildiği vardır siz yinede gününüz gecikince tekrarlayın testinizi...hayırlısı olsun inşallah..
Adetime 3 değil 5 gün varken yapmıştım yanlış yazmışım bakalım artık adet olmayı beklicem olmazsam test yapcam

Merhaba arkadaşlar bende en son adetime 6 gün kala kam testi yaptırdım 58 çıktı ve düm gece adet günümdü ve adet oldum normal bişekilde adetim devam ediyo dün gece yine test yaptırdık 9.2 çıktı ben şimdi hamilemiyim değilmiyim lütfen yaardımm

Merhaba arkadaşlar bende en son adetime 6 gün kala kam testi yaptırdım 58 çıktı ve düm gece adet günümdü ve adet oldum normal bişekilde adetim devam ediyo dün gece yine test yaptırdık 9.2 çıktı ben şimdi hamilemiyim değilmiyim lütfen yaardımm
Canım üstüne görme olabilir bu değerlere göre evde test yaptirdin mi

meraba arkadaşlar sıze bı sorum olacak ben polikistikoverden adolayı 1 sene ugrasmamıza rağmen hamile kalamadım geecen ay klomen tedavisine başladı doktorumuz olması gerekenden 5 gun gec buyudu yumurtalarım ve kendılığınden catladılar son adet tarıhım 3 ocaktı doktorum adet olmazxsan 7 subatta test yap dedı 7 subatta beta hcg 254.4 cıktı 2 gun sonra tekrarlamamı ıstedı bugun yaptırdıgımda beta hcg 570 cıktı gittiğim klınıktekı heömsıre telefonda süper dedı 16 subatta gel kese olusur o zamana muayene edelım dedı aöa burdakı hamıle arkadasların degerlerıne bakıyorum gunu benım kadar gecmıs olanların degerı daha yuksek bıraz tedırgınım bıraz gec döllenme olabılır mı acaba bi de biraz da olsa kasık agrım var. cevap yazarsanız cok sevınırım

merhaba arkadaslar brn yenid uye oldum adim duygu bende hcg testinde 448.92 cikti dr hamilesin dedi fakat 4 gundur sabah 5 veya 6 da bir kac dak adet sancisi cekiuorum sizce kotu birseymi rahime yerlesmesi olabilirmi kimse benim gibi oldumu cvp bekliyorum

Hanımlar merhaba ben gecen ay yani 27ocakta 2.5aylik bebegimi kalp atışı olmadigi icin aldirmak zorunda kaldm ve 29 ocakta adet gördüm ama bu ayki adetim gecikti doktorum kan tahlili yapmami onerdi ve sonucm 8.0 cikti acaba tekrar hamile kalmis olabilirm cok merak ediyormm ve cok heycanliyim bilen varsa cevaplayabilirmi lutfenn

Son düzenleme:
X