Lekeler, Çiller Noestrara skin liht leke giderici

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

kujum

lilyum
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2009
1.932
106
Meraba kızlar dudak üzerimde lazer epilasyondan kalan 2.5 yıldır geçmeyeyen ız var çok morel bozucu bıyık gibi duruyo dermatolojı doktoru conturactubex verdi ama pek fayda etmedi lazer yapan doktorda noestrara markasına ait skin lihtening jel ismını verdi çok ıyı gelecegını söyledi bu remı kullanan varmı. Etkisi ne denli acaba

geçen gün eczacı bi arkadasımla neostrata ürünleri hakkında konuştuk. alanların hepsinin ilk başlarda memnun kaldığını ama sonradan şikayetleri olduğunu söyledi.
tester alıp deneseniz, cildinizde problem yaşamazsanız, devam edersiniz bence.

Neosatrata'nın leke jelini değil leke kremini kullanıyorun.Mevcut güneş lekelerinde hiç bir değişiklik olmadı.Bir tüp bitmek üzere.Lekeler dışında güzel krem.Çildim çok kuru,bu problemi ortadan kaldırdı.Lekelere iyi gelmiyor.

bide özellikle leke kremı neden iyi gelmıyorkı? günde 2 kez sürüyormusun 2 ay boyunca düzenli olarak ve güneş koruyucu kullanıyor musun. bana bole kullanıldığını sölediler ama ben daha kremı almadım kullanan arkadaşlardan bilgi almaya çalışıyorum

rica ederim:) dermalogicanın chroma white c12 konsantre diye bi kremi var, bana testerini göndermişler. kullandım, fena değil gibi. aydınlık bir görüntü veriyor. ama pahalı bi krem. onunda bi testerini al dene istersen.

ben roacutane sonrası sivilce lekeleri için neostradanın bi kremini kullandım.tam olarak hangisi bilmiorm ama gerçekten işe yaradı.kullanırken işe yaramıomuş gibi görünüo ama uzun vadede sonuç başarılı.bence kullanmaya devam et

kujum bu arada benimde dudak üstümde kararma vardı aynı bıyık gibisırnaşık şeynasıl yok ettiğiğimi anlatıorm hemen.yine burda bi topicte okumuştum.aklıma geldikçe limon sürdüm günde belki 10 kere.haftada 1 2 günde kahve limonu karıştırım bıyıklarımı karışımla oydum mükemmel bi peeling oluo.hatta ben bütün yüzüme yaptım arkasından da önce normal suyla sonra maden suyuyl duruladım şimdi o bıyık lekesi yok kısa sürede farkı görüceksin. ben yüzüm için bir tatlı kaşığı türk kahvesine yarım limon sıkıp kullanıodum.bende işe yaradı umarım sende istediğine kavuşursun:içelim:

X