Çatlatma iğnesi olupta benim gibi olan arkadaşlar buraya!

baby2435

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.094
7
38
selam kızlar ben pazertesi günü çatlatma iğnesi olmuştum ya dün akşam da bende kalçamda iğnenin vurulduğu yerde inanılmaz bi acı hissettim senağlamasanki yeni iğne vurulmuşum da onun acısını yanmasını hissediyormuşum gibi perşembe günü de kasıklarımda inanılmaz ağrı oldu yumurtalığımın çatladığını hissettim sanki ama tam olarak bilemiyorum belkide bana öyle çatladı gibi gelmişte olabilir CADIARZUbunların sebebi ne olabilir sizce doktorum bana 2 hafta sonra gel dedi test için o yüzden tekrar doktora gitmek istemiyorum hem burdan bazı arkadaşların yazılarını da okudum bana benzer ağrılar yaşayan varmış yani çatlatma iğnesi olan herkeste benim gibi ağrılar yaşıyor mu onu öğrenmek istiyorum sizlerden birde yarın pazartesi tam bi hafta oluyo iğne olalı salı - çarşamba ilşki demişti doktor ben test yapsam belli olur mu gebelik onu öğrenmek istiyorum biliyorum biraz erken ama dayanamıyorum ki en erken ne zaman yapayım 2 hafta bekleyemem ben:1no2:

biraz bekle derim canim... bende ocak 29 da vuruldum ignemi bu hafta cuma yani ayin 12 sinde test yapilacak bilmiyorumkismile biliyorum beklemek cok zor ama yapicak bisi yok ayni durumumuzda yuzlerce bayan varrrrrrrrr

Canım Şımdı test yapma Şımdı yaparsan bazen hamıleymıŞ gıbı yÜksek Çıkıyo deĞerler evet Çatlamanın vermıŞ olduĞu bı sızı akıntınıda kontrol etseydın keŞke

X