asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

merkezde diye biliyorum canım. hemen çarşıya çıkabiliyo internete giriyo ya haftasonları 15 dk falan sürüyomuş..
öyle yanii. zaten son haftamız. bundan sonra izmit'teyiz
:eek:

öylemi acemi birliktemi suanda?

tüm asker bekleyenler Allah yardımcınız olsun.özellıklede asker sonra streslerıne Allah dayanma gücü versin..

asker öncesi stres askerde stres askerden sonra stres.hep bize olan oluo.aslında en berbat durumda olan biz kızlarız...

kesınlıkle oyle canım.asker oncesı Allahtan bızımkısı pek gırmemıştı.hatta askerdeyken de girmemişti fakat askerden sonra bıraktığı gibi bırseylerı bulamaması onda bunalım yarattı ne yazıkki 1 yıl sonra toparlamaya başladık gıbı...o yuzden gercekten sevıyorsanız sabırlı olun mutlaka sabrın mükafatını alıyorsunuz.

benmkide manisa kırkağaçtaydı usta birliği mardin nusaybin yeni gidicek bakalm bizde hayırlısıyla bitiririz inşllh turkbayragi

inşallah canım ya ama karakolda yaparsa görevini rahat eder umarım göz acıp kapayıncaya kadar geçer askerliğide

askerlik erkek için:vatan görevi
kızlar için:beklemektir öyle değil mi sizce kızlar?

Son düzenleme:
askerlik erkek için:vatan görevi
kızlar için:beklemektir öyle değil mi sizce kızlar?

katılıyorum cnm vala bide sanki mecburmusuz gibi.ayrılmak yasak gibi.nolursa olsun askerde terketmicektin demezlermi sinir olurum .o noktaya getirmeyin milleti dimi amaCADIARZU

katılıyorum cnm vala bide sanki mecburmusuz gibi.ayrılmak yasak gibi.nolursa olsun askerde terketmicektin demezlermi sinir olurum .o noktaya getirmeyin milleti dimi amaCADIARZU

:1rolleyes:evet canım öyle ama bu erkek için çok zor oluyomus yanı askerde terkedılmek

ne güzel canım
Allah'ım bana da o günleri göstersin inşallaahh....

:Saruboceq:

inşallah canım benim ya ben ilk 7-8ay sınırsız ağladım sonra azaldı
o iyi oldukça sesini duydukça rahatlıodum oda ağlıodu hep
ama biz sevgili olduk ertesi gün sabah askere gitti yani düşün canım
onun sevgili olarak elini tutamadım seni seviyorum bile diyemedım yüzüne hiç
o yuzden bizim için çok zor oldu
sizin daha uzun süreli bi ilşkiniz varsa benım kadar canın yanmaz merak etme canım

Son düzenleme:

inşallah canım benim ya ben ilk 7-8ay sınırsız ağladım sonra azaldı
o iyi oldukça sesini duydukça rahatlıodum oda ağlıodu hep
ama biz sevgili olduk ertesi gün sabah askere gitti yani düşün canım
onun sevgili olarak elini tutamadım seni seviyorum bile diyemedım yüzüne hiç
o yuzden bizim için çok zor oldu
sizin daha uzun süreli bi ilşkiniz varsa benım kadar canın yanmaz merak etme canım

siz daha birbirinize alışmamışken gitmiş bence seninki bana göre daha kolay geçerdi ama tabi yaşayan bilir seni yargılamıyorum ama sürekli beraberken yanında olmadığında sürekli telefonlaşırken birden bütün bunlar kesildiğinde dibe vuruyorsun yüzüne seni seviyorum demeyi geçtim elini tutmayı geçtim onun korumasını kollamasını hissetmek istiyorum ona ihtiyacım var diye böüm böüm ağlıosun canım benim gibi :gitme:

X