asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

Ne zamandir siteye giremiyordum,kusura bakma yeni gordum ben de mesajini, esimi ziyarete gittigimde iskenderunu da gezmeye gittim, sinirdan uzak deniz kenari, sinir ilcelerine gore daha guvenli olmasina ragmen insan sevdigi askerdeyken rahat olamiyor,seni cok iyi anliyorum :KK43: dua etmekten ve beklemekten baska caremiz yok,Allah tum askerlerimizi polislerimizi korusun,iclerinde de bizim askerlerimizi korusun insallah
hoşgeldin tekrardan.. rahat olduğunu söylüyor ama onun saçının teli dökülse üzülüyorum ki ben :KK43: çok özledim seni diyor

hoşgeldin tekrardan.. rahat olduğunu söylüyor ama onun saçının teli dökülse üzülüyorum ki ben :KK43: çok özledim seni diyor
Ozlemez mi, hele ki orda sivilde olan herseye hasret yasiyorlar, esim izne geldi, evde dolaplara falan sarildi evimi ozledim diye :) bizim icin de cok zor, onlari ozlemenin yaninda sag salim gelmeleri icin yol gozlemek psikolojik acidan cok cok zor :KK43:

Ozlemez mi, hele ki orda sivilde olan herseye hasret yasiyorlar, esim izne geldi, evde dolaplara falan sarildi evimi ozledim diye :) bizim icin de cok zor, onlari ozlemenin yaninda sag salim gelmeleri icin yol gozlemek psikolojik acidan cok cok zor :KK43:
ya benimki hala adapte olamamış... nasıl mutlu edebilirim...

ya benimki hala adapte olamamış... nasıl mutlu edebilirim...
motive edeceksin yek destekcisi sen olacaksin bu konuda uzulsende belli etmiceksin moral vereceksin senin trk yapman gereken bu elden baska bsey grlmio. kargoyla bseyler yollayblrsn mesela sevndrblrsn ne bilm bnm aklma bunlar gelyor

X