asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

aaa şehir dışına çıkmasına izin vermiyolar mı bu izninde??:Saruboceq:

canım benim 50 msj olmadığı için özel msj atamadım
annesi babası veya eşi giderse yanına 3-4 günlük izinleri oluyor fakat hiçbiri olmazsa çıkamıyorlar maalesef :sinifsinif:
bizimkide kimseyi istemediği için 3-4 gün orda kalcak :2:

benim eşim de hatayda bu cuma yemin töreni var ben de hataya gidiyorum çünkü aileden biri gelmeden izin vermiyorlarmış ve verilen izin askerlikten sayılıyormuş. çok merak ediyorum daha önce yemiin törenine gitmemiştim hiç izlenimlerimi yazarım size burdan :kahve:

merhaba benim adım emine ben hatay merkezdeyim ama serinyolda çalışıyorum.sözlümde hakkari çukurcada asker şafak 180 bişey lazım olursa yapmaya hazırım kaydirigubbakcemile5

merhaba emine, kader arkadaşı sayılırız seninle, benimkinin orada olacağı yerde belli gibi ama karargah mı karakol mu olucak o daha belli değil, endişeleniyorum çok...daha gitmeden ağlıyorum ama ona belli etmemeye çalışıyorum, oda bana belli etmiyor ama o da çok endişeli.. eylül 26-27 gibi orada olacak.. peki senin sözlün nasıl, rahat mo orada, oranın şartları nasıl, görüşebeliyor musunuz telefonla?

benim eşim de hatayda bu cuma yemin töreni var ben de hataya gidiyorum çünkü aileden biri gelmeden izin vermiyorlarmış ve verilen izin askerlikten sayılıyormuş. çok merak ediyorum daha önce yemiin törenine gitmemiştim hiç izlenimlerimi yazarım size burdan :kahve:

canım hatayın neresinde, benim sevgilimde hatay-serinyoldayerimseniben

cnm bu 7 gün izinde şehir dışına aileleriniin yanına gidebiliyorlar mı biliyormusun ?mafoldumben

X