asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

gerçekten miii:) o kadar içimi rahatlattın ki anlatamam. 21inde dağıtım için istanbula gelicek bnmki ordan da ktmye diyarbakıra ertesi gün:) cep telefonu filan kullanabiliyo mu orda?

nası sevindim anlatamam aynı kaderi paylaştığım birini bulmama:)

:KK1:dünya küçük
gülyazıda askerıyenın yanında telefoncuda var:81:
yakalanmazsa konuşan konuşana:)

haa eskıden ptt varmış aynı sokakta,taşınmış şimdi..çarşı ıznı olmadığı ıçın bırlıkte 2 tane sanırım bankamatık var..kantın guzel..ama yemeklerı aşkım beğenmedi..

çiçek bıle gönderılmıyor netten:KK43:ona üzülmüştum ama doğu dıye korkma..guvensız bır bırlık değil..
yıne buralardayım ben aklına takılan olursa yazarım hatun..

deryamm döndüm :KK43:
bitanemi gördüm çok şükür,çooooooook ama çoooooooooooooooook özlemişim kuzumu.inşallah sizde çok güzel zaman geçirmişsinizdir canım benim.ama ben yine yeniden özlem doluyummm,ahhh bitanem sen yoksan herşey eksik,sen varsan herşey tamam...
ipekcim yanından ayrıldığının 1. dakikasında özlemeye başlıyor insan haklısın. Biz hala mehtaptayız canım, cuma sabahı erken gidecek yarim:KK59: Ama şimdi o kadar mutluyum ki, ayrılığı düşünmek bile istemiyorum:KK50:

ipekcim yanından ayrıldığının 1. dakikasında özlemeye başlıyor insan haklısın. Biz hala mehtaptayız canım, cuma sabahı erken gidecek yarim:KK59: Ama şimdi o kadar mutluyum ki, ayrılığı düşünmek bile istemiyorum:KK50:

deryammm aynen öyle daha ayrılmadan özlüyor insan...şu an hiç düşünme bitanem ayrılığı,birlikte olmanın tadını çıkar,bende öyle yapmaya çalıştım,carpe diem yani an'ı yaşamak lazım bazen..inşaallah çok mutlu mesut geçirirsiniz günlerinizi güzel arkadaşım :KK34:

deryammm aynen öyle daha ayrılmadan özlüyor insan...şu an hiç düşünme bitanem ayrılığı,birlikte olmanın tadını çıkar,bende öyle yapmaya çalıştım,carpe diem yani an'ı yaşamak lazım bazen..inşaallah çok mutlu mesut geçirirsiniz günlerinizi güzel arkadaşım :KK34:
sağol canım benim :KK69:

amin hatun:nazar:
sizinkı baya olmuş yaa..

o askerdeyken zaman geçmek bilmezdi,zorlardı benim sabrımı adeta..
ama kavuştuktan itibaren hızla geçer oldu zaman..
hızlı ve güzel :nazar::nazar::nazar::KK69::KK69::KK69:
şükürler olsun...
herkes kavuşsun,su gibi geçecek olan zamanlarda inşallahhh........

o askerdeyken zaman geçmek bilmezdi,zorlardı benim sabrımı adeta..
ama kavuştuktan itibaren hızla geçer oldu zaman..
hızlı ve güzel :nazar::nazar::nazar::KK69::KK69::KK69:
şükürler olsun...
herkes kavuşsun,su gibi geçecek olan zamanlarda inşallahhh........

amin hatun..darısı başımıza:emir_bebek:

insan bır garıp oluyor..görünce utanıırm ben:KK69:

yok canım sana öyle geliyo neden utanasın, sevgilin o senin kaç ay yolunu gözlüyorsun, sonunda yanında... bence hiç utanmazsın... hatta koşar boynuna sarılırsın... :KK3::KK3: ben sevgilime süpriz yapıcam...:KK28::KK28: o beni işyerimde ziyaret etmeyi düşünüyo ama ben onu otogarda karşıliicam...:KK52::KK52:

X