asker yolu bekleyenlerr...sevgiliniz nerede vatani görevini yapıyor?

ALLAH kavuştursun kızlar

89/2 bursa / yenişehir :-) 89/2 şafak 57 (sinop) ALLAH'ın ıznıyle

asker öncesi stres askerde stres askerden sonra stres.hep bize olan oluo.aslında en berbat durumda olan biz kızlarız...

aynen öyle.. tamam iyi hoş onlar da zorlanıyor, biz bir kişiyi özlüyoruz, bekliyoruz; onlar bir çok kişiyi.. tamam da yani onların asker öncesi , askerdeykenve sonrasında yaptıkları noluyo? onlar gitmeden iyice görüşüp eğleniyorlar, gelip diğerlerine kavuşuyorlar özlemleri bitiyor, biz hep mücadeledeiz hayatlar:) Gerçekten karşılığı ödenemeyecek kadar büyük bir fedakarlık yapıyoruz kızlar...

benım cok yakın bı arkadaşım var aynı apartmandayız beraber büyüdük kardeş gibiyız
benm erkek arkadaşım ıle bu kız arkadasım 2- 3 aydır yaklasık bugunu planlıolarmıs
arkadaşım benı gezmeye götürdü bügün bı mağzada erkek arkadasım karsıma cıktı
şok oldum kızlar ya bayılacaktım nerdeyse
bitmiş askerlık dün dönmüş ya banada 8 gün kaldı diyo hala.
hala ellerım tıtrıo bi kac saat önce oldu bu olay
ve ben bi daha gidecekmisin bitti mi diye sordum ona
o kadar kötü oldum kı onu görünce ya sevinemedım bile heyecan
ole bir ağır bastıkıı yaaaaa hemen sıze anlatmak istedım

Biraz zaman geçti ama ben daha yeni buldum bu topiği :)
Nasıl olmuş öyle erken gelişi? Benim nişanlım da Şırnakta askerde şu anda, 89/4 ..
Herkesin oldugu gibi ben de heyecanla her gün şafak sayıyorum; her telefon konuşmamızda dalga geçiyor benle, sen say ama ben süpriz yapıcam, erken yada geç bilemem ama senin beklemediğin bi zaman gelebilirim diyo.. Şimdi okuyunca çok şaşırdım :)

benimki hatay serinyolda jandarma. uzuuuun bir acemilik... 1 ay icinde usta birligi belli olacak. umarim iyi bir yer olur. en azindan kötünün iyisi olsun. anlattiklarina göre %99 güneydogu...

selam canım.. benim nişanlım da 89/4 - hayat serinyolda acemiliğini yaptı, şu anda Şırnak'da.. sizin için de hakkınızda hayırlısı olsun, ben de hep dua etmiştim acemilik zamanı hayırlısı olsun diye, şu anda rahat çok şükür, kantinde, her gün bilemedin gün aşırı konuşabiliyoruz... nerde oldugu değil de nasıl olacağı önemli; sıkma canını, herhangi bir sorun varsa yardımcı olurum..

bilecik bozüyük 89/3 az kaldı az şafak 130 bitecek elbet GEL TEZKERE GEL TEZKERE :KK70: ALLAH herkesi kavuştursun sağ salim gidip gelsinler ALLAHA emanet olsunlar..

Şırnak Beytüşşebap mafoldumben
Jandarma Komando :çok üzgünüm:

üzme canını bak herşey güzel olucak. sayılı günler bunlar kendini üzme onada morel ver yerimseniben napalım bunları elbet birgün yaşıyacaktık. dualarımız eksik olmasın yeter. inş. canım sağsalim gelmek nasip etsin. tüm askerlerimizi allah korusun.

X