Doğal Saç Bakım Kürleri sarımsak

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

setenay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2010
7
0
arkadaşlar saç için sarımsak deneyenbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile varmı lütfen acil yazın

sarımsağı çeşitli yollarla denedim. hepsindede saçlarıma iyi geldi.şampuanıma rendeleyip kattım. birde aç karna bir bardak su ile yuttuğum da oldu sabahları 40 gün süre ile. :kahve:

bende denedim hatta yine baslamayi düsünüyorum cünkü saclarim yumusacik bakimli oluyodu sarimsagi rendeliyosun sampuana kolay yani bide eveli gün ahmet marankiyi gördüm trt de bi ara yapiyodum geceleri sarimsak yutuyodum ahmet marankide yutabilirsiniz kokmaz hemde pratik dedi yeniden baslicam ama bunu saglik icin yapcam malumkisin korunmak gerek

bi de bende yorgunluk var asiri vücut direncinide artiriyomus dinc kaliyomus insan bunlardan dolayi yeniden basliycam

Saç dökülmemesi için:

1 yumurta sarısı
3 yemek k. zeytinyağı
3 çay k. sarımsak yağı
3 çay k. defne yağı

arkadaşlar bunu deneyin faydasını görüceksiniz....

nası rendeLiyip sampuana koyuosunzz =)) parcaları kaLmıyoR mu?? ne kaDar suRede ve ne kaDar sıkLıkLaa yapıosunuZz ? =) bende denıCem

bende denedim hatta yine baslamayi düsünüyorum cünkü saclarim yumusacik bakimli oluyodu sarimsagi rendeliyosun sampuana kolay yani bide eveli gün ahmet marankiyi gördüm trt de bi ara yapiyodum geceleri sarimsak yutuyodum ahmet marankide yutabilirsiniz kokmaz hemde pratik dedi yeniden baslicam ama bunu saglik icin yapcam malumkisin korunmak gerek

sampuanın ıcınde sarımsak bozulmaz mı

X