2010 şubat melekleri slayt gösterisi

canbahar

Bahar'ımm...
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
1.367
0
KIZLARR...Bu topiği açtım çünkü herkesin fikrimi bilmesini istiyorum ve cevap bekliyorum.
2010 Şubat Melekleri'ne bir slayt hazırlıyorum.
Bunun için öncelikle annelerin izin vermesini bekliyorum.
Sonra da en kısa zamanda şimdiye dek doğurmuş olan annelerin bebeklerinin tek başına çekilmiş(mümkünse ilk anlardaki)resimlerini eklemesini rica ediyorum.
Şimdilik 6 bebeğimiz var sanırım resmini bulduğum.Ve başladım şimdiden,çok güzel olucak.Toygar Işıklı'nın ninnisi eşliğinde süper bir slayt.

Ayrıca resimlerinizi 2010 şubat bebekerinin fotoları topiğine ekleyin.

AMAÇ: ıleride bize ve bebeklerimize çok güzel bir anı olacak.Ve bittiğinde yani tüm şubat anneleri doğum yaptığında sizlerle paylaşıcam.ısteyen herkes bu cd ye sahip olacak,ayarlamaya çalışacağım.

NOT: LÜTFEN ıZıN VERMEYEN ANNELER BıLDıRSıN,BEN DE RESıMLERı ÇIKARAYIM SLAYTTAN.Teşekkür ederim şimdiden...

Son düzenleme:
Canbaharcığım aklına sağlık süper fikir. Ben varım anacım. Tabi benim cadının doğması lazım önce :)

aa çok ilginç bi fikir. süpermiş ama önce hayırlısıyla bi doğurmak lazım. boshayallersmile

Tabi ki kızlar,doğurmayan şubat annelerimiz, ben de dahil, önce sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza.

ay evet bu fikir ne oldu benimde haberim yok

bahar gelmez artık buralara:)))baharı kucagında artık...bu iş yattı yani..::KK43:((

kızlar bu iş yatmadı ben sözümdeyim ama uzun bir süredir bilgisayarım evde yok artık yenisini alıcam.Eşim şirkete götürmek zorunda kaldı.sabırsızlıkla ben de yapmayı bekliyorum.Mutlaka yapacağım sözde kalmayacak yani.

bende varım ama söyle yapalım bence limit ver mesela 2 ayın içindeki resimlerden yada yeni doğan 10-15 gün içindeki resimlerinden de bize ona göre ekliyelim.hatta kızlar arka fon pembe erkekler mavi çekelim resimleri yani battaniye falan üztünde hani bu kadar emek vereceksin güzel birşey çıkartalım sana destek olalım.

bende varım ama söyle yapalım bence limit ver mesela 2 ayın içindeki resimlerden yada yeni doğan 10-15 gün içindeki resimlerinden de bize ona göre ekliyelim.hatta kızlar arka fon pembe erkekler mavi çekelim resimleri yani battaniye falan üztünde hani bu kadar emek vereceksin güzel birşey çıkartalım sana destek olalım.

ewet boyle cok guzel olur...
1 tek bebek resmı 1 anne bebek resmı de olur bunların yanında.

burcu arkadaşımıza katılıyorum fikir şahane bencealkisalkisalkis

senin fikrinde çok güzel canım hayata geçirebilirsen bende katılmak isterim çok güzel bir anı olur hepimiz için vereliniortak

bende varım kızlar resimleri ekliyelim ama ne zaman ve yapıcak olan canbahar nerde nasıl olucak bu iş

ben bu slayta başladım kızlar zaten.ilk 10 15 günlük resimleri istiyorum.izin verenlerinkini eklemiştim.ama anne resimleri istemiyorum çünkü ben dahil herkes vermez resimlerini.Bebeklerimiz ekrandayken sadece isim yazıyor mesela canbahar&bahar gibi.
tekrar söylüyorum bu proje er geç bitecek sadece şu an bilgisayarım yok evde.şu an başka yerden giriyorum.

X