normal doğum sonrası dikişler..

macey

fırtına öncesi sessizlik.
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
323
38
42
selam arkadaşlar.25 gün önce normal doğum yaptım ve dikişlerim var.enfeksiyon kapmıştım dr. hemen antibiyotik ve krem verdi kullandım geçti.dış dikişlerim döküldü.lakin dikiş yaram iyileşirken bir dikişim derimin altında kalmış .aynayla bakıyorum dikişin bir ucu bir yerde diğer ucu iki parmak ilerisinde,etin altından köprü olmuş gibi..uçları açık ipin.düğüm felan yok yani.erir diyorlar çevremdekiler ama bi gelişme yok.misina tipi dikiş olurmuş ama benim dikişlerim resmen lacivert bir ip yani.bu ip erir mi ki...25 gün olmuş doğum yapalı.2 gün önce bari çekeyim kendim dedim ama ipi biraz çektiğimde az biraz canım yandı.ben de hemen bıraktım.
iç dikişlerim de duruyor..
aranızda böyle bir durum yaşayan var mı acaba..ne kadar zamanda düzelir bu dikiş yerleri.dahası bendeki misina tipi ip değil.acaba bu ip türüde eriyenlerden mi ki...çok garip bir soru oldu ama kafam ambole şuan.düşünme yeteneğimi kaybettim uykusuzluktan
sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
cnm bende 10 ocakta normal dogum yaptım.benımkıler gectı sanırım
ıçe kapandı.sende sabret gececektır
sakın elle cekme..
bebegın haayırlı olsun allah analı babalı buyutsun,
gecmıs olsun

Merhaba ben de 6 ocakta doğum yaptım ama ne doğumdu:KK43: bebeğim kakasını yapmıştı suya ve bu sebepten doğumun hızlandırılması için suni sancı yüklediler yaklaşık 7 saat sancı çekip doğum yaptım .sonrası dikiş atılmaya başlandı bitmek üzere iken extra kanama oldu damar çatlağı olduğu farkedildi ve hemen narkozla uyutuldum.allahtan erken farkedildi ölüme sebep olurmuş kanama.Neyse heryerimde dkiş vardı içte dışta damarda 1ay sonunda hepsi geçti şükür ama çok dikkat ettim hep temiz tuttum antibakteriyel jel kullandım sıcak suyla temizliğimi sağladım şimdi çok iyi durum nerdeyse iz bile kalmadı inş sizinki de en kısa zamanda geçer

verdiğiniz yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar.ALLAH sizlerin de evlatlarını hayırlı eylesin...uzun ömür versin rabbim...

doğum yapalı 37 gün oldu, iç dikişim atmadı, dıştada sertlik var, normal doğum yapanlar dışta o sertlik oluyo mu her zaman? doktor bu dikişler geç atar dedi ama moralim çok bozuk 40mda gitcem muayene olucam, biz kolay diye normal yaptık ama...

uzun zaman oldu buraya bakmayalı pardon kızlar...zamanla geçiyor,şimdi hiçbir sıkıntım kalmadı.

X