idrar testi negatif olupta kan testi pozitif olan varmı?

Miryem

Süüüüpriz bebiş
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
1.311
6
adet günüm gecikti ama evde yaptığımın testler negatif yarın kan testi yaptırmaya gidicem bir umut belki vardır diye
evde test yapıp tek çizgi görüpte kan testinde müjdeli haber alan varmıbilmiyorumkismile

adet günüm gecikti ama evde yaptığımın testler negatif yarın kan testi yaptırmaya gidicem bir umut belki vardır diye
evde test yapıp tek çizgi görüpte kan testinde müjdeli haber alan varmıbilmiyorumkismile

cnm bende adetim geçtikten sonra evde test yaptım bende de çıkmamıştı ikinci çizgi bütün moralim alt üst olmuştu. çöpe attım testi sonra aradan zaman geçti çöpü açınca gözüme çarptı test 2.ci çizgi silikti. bana dediler kağle alma aradan çok vakit geçmiş hamile değilsin demekki dediler. ama hamileymişim geç döllenmeden dolayı geç belli oldu. inş sende böle olmuştur. hakkında hayırlısı olsun

Benimde adetim dün gelmedi testler hep negatif diyor. Yarin zaten kan tahlili yapacam. Insssss vardir bebek gelmistir yoksa cok sabit adetim vardir.

walla kızlar inanın ben adet sancıları çektim hep . meğer hamileymişim ama bitürlü anlamamıştık. hatta adet sancıları çekerken imkansız diyordum . ama rabbimin izniyle hamile kalmışım. rabbim sizlerinde gönlüne göre versin inş en kısa zamanda

Adet sancisi zaten illaki olacak sonucta adetin yaklasiyor ama insan galiba kendine hamile olmayi konduramiyor sanci cekerken. Off normalde benimde hep adette karnim agrir ama simdi hicc birsey yok galiba kist yüzünden gecikti baska ihtimal veremiyorum

walla cnm benimde sağ yumurtalıkta kist vardı aylarca gitmedi. soğan kürü denedim 15 gün içtim . hamile olduğumu öğrendikten sonra doktora gittiğimde kistim de kaybolmuş meğerse :) soğan kürünü herkeze tavsiye ediyorum özellikle hamile kalmak isteyenlere

cnm bende adetim geçtikten sonra evde test yaptım bende de çıkmamıştı ikinci çizgi bütün moralim alt üst olmuştu. çöpe attım testi sonra aradan zaman geçti çöpü açınca gözüme çarptı test 2.ci çizgi silikti. bana dediler kağle alma aradan çok vakit geçmiş hamile değilsin demekki dediler. ama hamileymişim geç döllenmeden dolayı geç belli oldu. inş sende böle olmuştur. hakkında hayırlısı olsun

Allahım böyle bir mucizede bana nasip et:Saruboceq:

walla cnm benimde sağ yumurtalıkta kist vardı aylarca gitmedi. soğan kürü denedim 15 gün içtim . hamile olduğumu öğrendikten sonra doktora gittiğimde kistim de kaybolmuş meğerse :) soğan kürünü herkeze tavsiye ediyorum özellikle hamile kalmak isteyenlere

Bende cikolata kisti var malesef ne sogan nede incir kürü fayda etti hepsini denedim. Hamileligin hayirli olsun cnm.

amin inş. rabbim gönlünüzdeki muradlarınızı nasip etsin inş en kısa zamanda. inanın tanıdığım tanımadığım herkez için dua ediyorum . çünkü bende aylarca hamilemiyim neden kalamadım onu araştır bunu araştır helak olmuştum. bu sebepten bebek sahibi olmak isteyen herkeze çok iyi anlıyorum. rabbim herkeze nasip etsin inş

Bende cikolata kisti var malesef ne sogan nede incir kürü fayda etti hepsini denedim. Hamileligin hayirli olsun cnm.

ALLAH razı olsun . ama ümitsizliğe kapılma sende benim arkadaşım çikolata kistiyle hamile kaldı mahşallah bide kızı oldu ALLAH bağışlasın. o sebepten rabbim verecekse vericek emin ol. inş en kısa zamanda nasip eder sizlerede

ûmit bitmiyor 7 sene oldu hala icimde bir his var olacak diye ama benim kistim en zor evre tam bir engel yani. Derdini veren allahim dermaninida verir. Vardir elbet herseyde bir hayir.

kesinlikle herşeyde bi hayır vardır. rabbim herkez için en hayırlısını nasip etsin. bazen şer gördüklerimiz hayır olabiliyor.

merhaba,öncelikle tebrik ederim,,,
bu soğan kürünün nasıl yapıldığını yazabilirmisin.8 aydır bizde bebek istiyoruz ama olmadı.

yaa vallaha umutlandım iyimi bnde yapmıştım tek çizgi çıktı acaba çöpten alıp baksammı :):KK34:

1. Merhaba kızlar.
    24 Nisan son adet tarihim.1 Mayısta sürtünme yolu ile br ilişkim oldu.ilişkiden 8. Ve 15 gün sonra test negatif adet gecikmesinden sonrada test yaptım 8 ve 16günleri gecikmenin ttest negatif. 16 gün gecti idar test negatif.gecikmenin 12.Günü doktora gitim evli olmadıhım için şüpelenyorım diyemdim stresten gecikmşsindir dedi ultsonla baktı birşey yok dedi olsaydı görürmüydü yada idrar tesinde cıkarmıydı.trsekkürler

1. Merhaba kızlar.
    24 Nisan son adet tarihim.1 Mayısta sürtünme yolu ile br ilişkim oldu.ilişkiden 8. Ve 15 gün sonra test negatif adet gecikmesinden sonrada test yaptım 8 ve 16günleri gecikmenin ttest negatif. 16 gün gecti idar test negatif.gecikmenin 12.Günü doktora gitim evli olmadıhım için şüpelenyorım diyemdim stresten gecikmşsindir dedi ultsonla baktı birşey yok dedi olsaydı görürmüydü yada idrar tesinde cıkarmıydı.trsekkürler

Benim adetim 10 gün gećene kadar idrarda ćıkmadı. Ben adetim 5 gün geçti kan verdim hamileydim ama sırf çift çizgi göreyim diye 10.güne kadar test yaptım

Benim adetim 10 gün gećene kadar idrarda ćıkmadı. Ben adetim 5 gün geçti kan verdim hamileydim ama sırf çift çizgi göreyim diye 10.güne kadar test yaptım

Tebrikler cnm.belirtilerin varmiydi peki?bende pko war.asilama oldum 12.gun bugun.belirti falan yok

X