Kızlar mutlaka numune isteyin , geliyor.

cerensesil

canım kızım melisim
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
1.121
3
40
kızlar ben aklıma gelen bütün markalara e-mail atıp ücretsiz numune istedim.numuneler gelmeye başladı.taş atıpta kolum yorulmadı ya sizde atın bence.geçen hafta bioxin ve baby star'dan geldi.bugünden hero baby'den geldi.içine bir kahvaltı kaşık maması bir gece bisküvisi ve birde kavanoz maması var.

canım bioxin'den ne istemiştin,ya da ne gönderiyorlar? ben de çoğu yere gönderdim sadece hero babyden geldi... bakalım bekliyoruz kaydirigubbakcemile5

bende gönderdim bioblassı aradım göndercez dediler.miluoada 1hafta içinde göndrcek hero baby bekliom bakalım...

canım bioxin'den ne istemiştin,ya da ne gönderiyorlar? ben de çoğu yere gönderdim sadece hero babyden geldi... bakalım bekliyoruz kaydirigubbakcemile5

ben genel olarak ücretsiz numunelerinizden gönderirseniz sevinirim diye yazmıştım.onlar her ürününden numune göndermiş.tüy dökücü krem,selülit kremi,nemlendirici,saç dökülmesine karşı şampuan vs...

markalarin sayfalarina girip orda iletisim bölümü var ordan bir mail atıcaksın numune istiyorum diye adresini yaz, gönderiryorlar. ama ben daha hala bekliyorum. gelen giden bisey yok.

evy baby nın iletisim bölümü bulamadim ben onun bezlerini denemek istiyorum ben kullanan varmı?

arkadaşlar salı günü hero babye üye oldum bugün kargom geldi bisküvi, kaşık maması ve organik meyve püresi var sette bilgiizeee

hero bayb den banada geldi hemde o kadar çabuk olduki hangi ara göndediler anlamadım..üye oldum 2 gün sonra geldi...

eeee nede olsa istanbulda oturyorsun degilmi, izmirde otursaydın görürdün gününü sırnaşık şey . ay arkadaslar gec oldu benim uykum geldi sacmaliyorum sempatiksalakcinni

X