Koşu bandı mı,uzay yürüyüşü denilen spor aleti mi etkili?

• Konu Sahibi dilsah.35
valla ben çok kararsızım herkes koşu bantı diyor amaaa uzay yürüyüşü aleti de basenlere ve bacaklara çok etkili

• Konu Sahibi dilsah.35
bu alet bende var memnunum,çok yormayan fakat bel,basen,kalça şekillendirmede çok etkili.Bende bel fıtığı olduğu için dr onayıyla aldım.Yer sorunu olmayan pratik bir alet.2 ay haftada sadece 3 gün çalıştığım halde belirgin bir sıkılaşma ve toparlanma olmuştu.Tekrar başlıcamm inşallah:.......

• Konu Sahibi dilsah.35
yeşim33 arkadaşım geçmiş olsun.

sizin bahsettiğiniz alet aşağıda resmini vereceğim alet gibi mi?

Eklentiler

• $1684_kucuk.jpg
    $1684_kucuk.jpg
    10,3 KB · Görüntüleme: 1.044
  • Konu Sahibi dilsah.35
yoksa aşağıdaki resimdeki gibi bir alet mi??

Eklentiler

• $922_kucuk.jpg
    $922_kucuk.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 422
  • Konu Sahibi dilsah.35
sizce hangisi daha kullanışlıdır,daha iyidir??

• Konu Sahibi dilsah.35
Benim bahsettiğim uzay yürüyüşü bu değil,voit e-walker uzay yürüyüşü diye geçiyor.Teşekkür ederimm ayrıca bel,sırt,bacak ağrılarımdaki azalmayı söylemeden geçemicemm....

• Konu Sahibi dilsah.35
evet bu alet,önemli olan sizin hangi amaç için kullanacağınız? Formuzu korumak, sıkılaşmak ve vücut şekillendirmek için ideal olduğunu söyleyebilirim...

• Konu Sahibi dilsah.35
Benim bahsettiğim uzay yürüyüşü bu değil,voit e-walker uzay yürüyüşü diye geçiyor.Teşekkür ederimm ayrıca bel,sırt,bacak ağrılarımdaki azalmayı söylemeden geçemicemm....

ikinci resimdeki e walker diye geçiyor.o da mı değil ??

cevabınız için teşekkür ederim.benim 5 kilo fazlam var, amacım hem onu vermek hem de sıkılaşmak,şekillenmek diyebilirim.

ağrılarınızın geçmesine sevindim.

sağlıklı olmak için spor şart değil mi??

valla ben çok kararsızım herkes koşu bantı diyor amaaa uzay yürüyüşü aleti de basenlere ve bacaklara çok etkili

vereceğiniz kilo fazlaysa koşu bandı derim.ama spor salonuna gitme imkanınız varsa bence en iyisi spor salonu .
kaç arkadaşım koşu bandı aldı ama kullanmıyorlar evde süs gibi bekliyor.

X