çok kalbim kırık :(

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
kendimi çok mutsuz hissediyorum bana yol gösterirmisiniz? bundan 4 yıl önce bi sevdiğim vardı çok sevdik ,severek ayrıldık ailemiz istemedi die maddi durumuda yoktu ozman savaşcak.aradan yıllar geçti ben başkasıyla nişanlandım oda 1 ay nişanlı kalabildim bitti anlaşamadık.eski sevdiğim başka şehirde geçen bayram oraya gitiim gördüm ama bana bakmadı bile.aradan baya geçti ve dön desem dönermisin dedi ben onunla olmak için ölürüm hala çok seviyorum onu düşünekten bi gün bile vazgeçmedim.5 dk falan konuştuk oda beni unutmadığın söledi hala sevdiğini söledi.nasıl mutlu oldum anlatamam.nişanlımı sordu neden ayrıldın falan die.anlaltın biraz.sonra msj çekti seni hep sevdim sevecem die.ve bidaha aramadı. ben aradım açmadı msj çektim pişman oldun galiba die cvp da vermedi.galiba gerçekten pişman oldu dön dediğine.yapabileceğim bişiy yok biliyorum.ama onu seviyorum.elimden gelcek bişiy olsa yapcam ama yok.sadece bekliyorum neyi beklediğimi bilmeden.artık kimseyi sevemem güvenemem gibi geliyo.ama beni mutlu etcek bi ışıkta yok.canı sıkıldığında arayıp seviyorum diyip sonra sırtını dönmemeli bana çokyanlış.ne diyeyim hayatta herşeyin hayırlısı .

canım adam sadece senı yoklamıŞ ve tekrar ÇıkmıŞ gtmıŞ..
Daha ne kadar beklıcen onun bu davranıŞlarını...
GerÇekten sevseydı bugun zaten bu durumda olmazdınız....
Eskısı bıtıp gıtmıŞ sen sadece tekrar guvenıp sevmekten korkuosun...
Sılın hayatınızdan bıten bıtmıŞ zamanında....
UlaŞılmaz oldugu ıÇın sıze cazıp gelıo....

Ayy cnm çok üzüldüm inanki. Keşke hemen pat die olur demeseydin. Birazcık deneseydin. Bakalım ciddimi değil mi diye? Ama artık olan olmuş. Sen çok seviyorsun belliki, sevgine daha fazla hakim olamadın. Bırak hiç üzülme. O üzülsün. Yaptığı alçaklık yanına kalır mı sanıyorsun canım? Allah kimsenin ahını kimsede bırakmaz. O da yaptığının cezasını çekecek. Hemde kat be kat fazla ödeyecek. O cezasını çekerken sende yeni sevdiğinle ( ama gerçekten sevip güvenebildiğin biriyle) mutlu günler yaşıyor olucaksın. Herşey gönlünce olur inş canım. opuyorumnanaktan

inşşallah tek isteğim mutlu olmak.geçmişi düşünmemek için elimden geleni yapıcam.

üzerinden çok mu zaman geçti bu olayın... belki düşündüğü birşeyler var belki de pişman oldu...
eğer geçmişse biraz zaman pişman olmuştur... düşündüğü birşey varsa en azında nasıl olduğunu öğrenmek isterdi gibi geliyor bana...

gercekten bazen artik ileriyi görmek lazim arkadana bakma ve ileriye bak bosuna bitmis birseyi tekrar kendi kendine aci cektirmek icin alevlendirmeye kalkma bayramdan bu yana aramadiysa aramiycaktir sadece dön desem dönücek bana diye kendi egosunu tatmin etmek icin söylenmis birsey takilma artik ve baskalarina bak elbet biri cikicaktir karsina

günümüzdeki erkeklerin tipik korkaklarından biri erkek dediğin aşkının arkasında
durur niye kaçıyor ki ?
güvenilir olur sözü özü bir olur ?

bunlar ne böyle nasıl yetiştirilmiş babaları ve anneleri tarafından ?

adam akıllı erkek kalmadı memlekette hayretle bakıyorum!!

güvenilir olmayan erkeğinde peşinden gidilmez adamı yarı yolda bırakır
gibime geldi!!

boşver !!

ne hali varsa görsün!! o senin arkandan koşsun sen değil!!​
:kahve:

erkekler erkekleralsanaalsanasmile

nişanlınla ayrılık sebebin onu tatmin etmemiştir

çevresinden laf söz duymuştur

sevsede ayrılmak zorunda kalabiliyor bazen insan

her şey olacağına varır, üzülmemeye çalış gülümsecimkaydirigubbakcemile5

adam 4 yıldır böyle vur kaç mı yapıyor,nasıl oldu da dört yıldır sürüklendiniz anlamadım bir kez nişanlandınız mutlu olamadınız belki o da doğru insan değildi,dünyada adam tükenmedi ya elbet birgün doğrusu da çıkar karşınıza hemen yeise kapılıp giden sevgiliden medet ummak size acıdan başka birşey vermez,giden gitmiştir unutmayın,aradan 4 koca yıl geçmiş sevse dönmez miydi,ayrıca seven adam öle ailesi istemedi diye pısırıklık yapıp vazgeçmezdi demek ki sevmemiş,ben de yaşadım aynı şeyi terkedildim ailesi istemedi diye ama anladım ki sevilmemişim,sevildiğimi sanmışım sadece.sizin durumunuz da aynı bence...
ikiniz de sadece içinde bulunduğunuz boşluktan birbirinizden medet umuyorsunuz ama bence kendinize yazık ediyorsunuz,erkekler için her zaman hazırda birinin olması önemlidir,bakar etrafına yeni birini bulamazsa eskiyi yoklar kurcalar,elinde tutmak ister. yok başkasını sevemezmiş falan filan aynı hikayeleri anlatırlar hep:umursamaz:
bence biran önce unutun önünüze bakın hayat çok kısa aslında ve bir günü bile çok değerli kaldı ki 4 yıl:eek:lmaz:

unutmaya calis canım bellki kendine eğlence arıyor
üzülüyosun sende konustukca düşündükçe bırak arama
o ararsa mesaj atarsada cevap verme
başkasını sevemem deme evet ilkse hayatında hep yeri olur ama başka birini sevemem yapamam diye düsünme

Seven adam bunu yapmaz...Bu fırsatı kacırmaz...
Belliki intikam almanın bi parcasıydı bunlar..

X