Laf Atma Konusu

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
528
2
Ya kızlar sinirden ölcem şimdi kuzenim mesaj attı senin ki cadde de dedi bende biliyorum dedim haberim vardı söylemişti sevgilim daha sonra da az önce 2 kıza bişe söledi kızlar arkasına bakarak güldü X te(sevgilim) güldü dedi :kızgın: aradım bizimkini tabiki hayır falan dedi şuan şurdaydım az önce şurdaydım dedi ve ben ısrar edince kızdı arama beni bidaha dedi... :1closedeyes: Ya hiç beklemem ondan böyle bişey ama kuzenim de kesinlikle öle o konuda bana yalan konuşucak biri değil kavga ettiğimizi söyledim belki yanlış görmüşümdür büyütme dedi tam emin olamadığını söyledi yanında bi arkadaşı varmış acaba o laf attı da bu mu güldü oofff :çok üzgünüm:

yaa canım bak kızların yaptığı en büyük hata bu...
yargısız infaz...
önce bir deseydin hayatım böyle böyle birşey geldi kulağıma falan fistan..
böyle direk infaz edince yaptığı varsa bile yapmadım derki bu diğer durum içinde de geçerli...
ama direk infaz edince haklı isen haksız duruma düşüyorsun doğal olarak...
bak kendi de demiş kuzenin yanlış görmüş olabilirim diye ....
ahh bu kızlar ah bu erkekler al birini indir öbürünün tepesine
alsanaalsanasmile

Ama böle bi durumda da insan sabrının sınırlarını zorlayamaz ki Mehser'cim. O an gözü döner insanın. Pat diye söyleyiverir. Bu erkek içinde geçerli Tabi bence.

işte bende onu diyorum canım...
her iki tarafta sakin olmayı beceremiyor...
ama ben artık alıştığım için belkide bana yazması kolay geliyor

Ben şahsen ( Allahım korusun böyle bir durumdan) Böyle bir durumda olsaydım abooww daha beter yapardım galiba. Hatta evde başıma yani alnıma başörtüsü sarar da gezerdim sinirden kaydirigubbakcemile3 Hadi bakalım canım. Sevgilin ne diyorsa inan bence. O kuzeninide uyar. Tamam böle şeyleri sana gelip söylemesi çok güzel ama tam emin olmadan demesin. :eek:lmaz:

Mehser'cim nasıl başarabiliyorsun sakin olmayı. Ben bir ara çözmüştüm ama tüh uçtu gitti elimden kaydirigubbakcemile3

neden beni bidaha arama diyor ki bu erkekler saf ha
ben yapmadım yanlış görüş dese olay kapanacak
hemen btti beni arama şöyle böyle paniklere girmenin ne alemi var

Canım şimdi kız güvensizlik moduna girmiş görünüyor erkeğin gözünde. Hem böyle diyince kızın daha çok peşinde olacağını biliyor ya ( Tıpkı benim gibi kaydirigubbakcemile3 ) ondan diyor. Numara yapıyor yani. Yoksa gerçekten aramasını istemediğinden değil.

Ben şahsen ( Allahım korusun böyle bir durumdan) Böyle bir durumda olsaydım abooww daha beter yapardım galiba. Hatta evde başıma yani alnıma başörtüsü sarar da gezerdim sinirden kaydirigubbakcemile3 Hadi bakalım canım. Sevgilin ne diyorsa inan bence. O kuzeninide uyar. Tamam böle şeyleri sana gelip söylemesi çok güzel ama tam emin olmadan demesin. :eek:lmaz:

Mehser'cim nasıl başarabiliyorsun sakin olmayı. Ben bir ara çözmüştüm ama tüh uçtu gitti elimden kaydirigubbakcemile3

Sorma canım onun da saçını başını yolasım var alsanaalsanasmile durduk yere cinlerim tepeme çıktı gerçi Allah biliyor doğruyu ama artık yalan konuşanlar düşünsün ben ne yazık ki gözümle görmeyip kulağımla duymadığım için bişey diyemiyorum ama Allah yukarda :Saruboceq:

ya bu konuda beni bi daha aramamı denir oda abartmıs kuzenin sana yalan soyliycek biri degilse inan..

canım zamanında sevgilimin eski sevgilisinden çok çektim bu konuda artık bünye alıştı birşey olunca direk aşkım böyle birşey duydum doğru mu diye soruyorum çok hoşuna gidiyor tavrım...
zaten bu konuda benide o uyarmıştı ilk olay patlak verdiği zamanlarda öyle öyle derken 4 ay elin manyağı ile uğraştım sonunda sakinlik yapıştı üstüme çıkmıyor kaydirigubbakcemile3
aman çıkmasında zaten böyle çok mutluyum
opuyorumnanaktan

bence abartmayın bu kadar, kızlar belki saati sormuştur, yolu sormuştur. olabilir bu tip durumlar. bu şekilde onu adım adım takip ediyor gibi görünürsünüz ve hiç hoş olmaz bence. boşverin, duyasanız-görseniz bile duymamazlıktan gelin. kaçan kovalanır, kaçan siz olun o değil yerimseniben

Aradı şimdi mal mal bana bakanlara küfür ediyom belki onu görmüştür dedi bende iyi diyip kapattım konuyu napim kuzende tam emin değilim vebale girmeyim dedi bende fazla büyütmedim şuan iyiyiz ben kızgınım tabi de iyiyiz işte

bi hatası varsa sana denk gelir zaten

kızlara laf atan tipler bellidir, dışından belli olur. sen sevgilini tanımıyor musun ?

Aradı şimdi mal mal bana bakanlara küfür ediyom belki onu görmüştür dedi bende iyi diyip kapattım konuyu napim kuzende tam emin değilim vebale girmeyim dedi bende fazla büyütmedim şuan iyiyiz ben kızgınım tabi de iyiyiz işte

kuzen sizin olayın ciddi boyutlara geldiğini görünce, vebal almayayım demiştir.. bende bazen arkadaşlarıma yanlış olan şeyleri gösteripte çok üzüldüklerini görünce, aslında şöylede olabilir, yanlış düşünmüş olabiliriz der, rahatlatmaya çalışırım..

çünkü karşıdaki insanın üzüldüğünü görmek, seni daha çok üzüyor bazen..

tepkini koy..

sana hemen her soru sormanda beni arama diyecek kadar rahat olmasın..

kapris yapacak olan sensin.. erkek değil.. nedir bu ya.. erkekler kendilerine ne kadar çok güveniyorlar böyle.. hangi konuya girsem, erkek en ufacık bir şeyde beni arama diyebiliyor..

arama canım.. ararsa da yüz verme.. hatasını bilsin.. sen ona sormakta haklısın.. o böyle birşey duysa dünyayı sana dar ederdi emin ol.. arkadaşını bile ne kalıplara sokardı..

şimdiden alıştırma onu böyle keyfi bitirmelere... bir daha sana böyle birşey söylerse sonucuna katlanacağını bildir ona.. yani haddini bilsin..:1closedeyes:

kuzen sizin olayın ciddi boyutlara geldiğini görünce, vebal almayayım demiştir.. bende bazen arkadaşlarıma yanlış olan şeyleri gösteripte çok üzüldüklerini görünce, aslında şöylede olabilir, yanlış düşünmüş olabiliriz der, rahatlatmaya çalışırım..

çünkü karşıdaki insanın üzüldüğünü görmek, seni daha çok üzüyor bazen..

tepkini koy..

sana hemen her soru sormanda beni arama diyecek kadar rahat olmasın..

kapris yapacak olan sensin.. erkek değil.. nedir bu ya.. erkekler kendilerine ne kadar çok güveniyorlar böyle.. hangi konuya girsem, erkek en ufacık bir şeyde beni arama diyebiliyor..

arama canım.. ararsa da yüz verme.. hatasını bilsin.. sen ona sormakta haklısın.. o böyle birşey duysa dünyayı sana dar ederdi emin ol.. arkadaşını bile ne kalıplara sokardı..

şimdiden alıştırma onu böyle keyfi bitirmelere... bir daha sana böyle birşey söylerse sonucuna katlanacağını bildir ona.. yani haddini bilsin..:1closedeyes:

Evet söyledim zaten konuştuk o da bana anlattı durumu izah etti yapmamış konumda da yazdım beklemem ondan öle bişey ama insan yine de şüphe ediyor işte bazen çözdük çok şükür şuanda iyiyiz ee gözüm üstünde tabi yine de :jeyyar: hepinize de teşekkür ederim a.s.

X