Şampuan ve Saç Kremleri saç bakım kremi

ayselcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2007
199
0
mrb arkadaşlar.dün saçıma platin röfle yaptırdım.kuaförüm saç kremi yerine bakım kremi kullanmamı önerdi.hangi markayı tavsiye edersiniz?

sizlerden öneri gelmeyince bende gittim CARELİNE ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ EXTRELİ bakım kremi aldım.satıcı kız şiddetle önerdi ve memnun kalmazsam geri iade edebileceğimi söyleyince aldım.akşam çok az miktar uzun saçlarıma yetti.kolya tarandı.faydasını ilerki günlerde yazarım yine.aranızda bu maskeyi kullanan varmı acaba?

BEnim bildigim bütün markaların kremleri zaten saç bakım kremi olarak geçiyo pantene'in kini kullanıyorum ben öyle mesela bakım kremi ayrı mı oluyormş birde fisfisfis

sizlerden öneri gelmeyince bende gittim CARELİNE ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ EXTRELİ bakım kremi aldım.satıcı kız şiddetle önerdi ve memnun kalmazsam geri iade edebileceğimi söyleyince aldım.akşam çok az miktar uzun saçlarıma yetti.kolya tarandı.faydasını ilerki günlerde yazarım yine.aranızda bu maskeyi kullanan varmı acaba?
Ayselcik, yaşadığın yerde Ankara yazıyor ya işkillendim. Ben de aktara girmiştim kızılayda saç kremi almak için, aldım çıkıyorum kız beni görür görmez bu bahsettiğin ürünü methetmeye başladı. Resmen elimdekini aldı onu verdi, ben de almadım. Umarım memnun kalmışsındır, ama ben çok sinir olmutum zorla o markayı satmak ister gibi bir hali vardı. Aynı markanın serumu için de aynı şeyi yaptı, sanırım oranın kendi markası

Soruna da cevap vereyim, ben defne garlı saç bakım kremi kullanıyorum. Her yıkamada kullanmıyorum ben, bir kez kullanınca etkisi bir süre kalıyor zaten. Ama röfleli saç içi her yıkamada kullanmak gerekebilir

X