Elektirk Süpürgesi hakkında..

qadife

Rabbim Sana Emanetiz...
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
6.943
2
En iyi elektrik süpürgesi markası sizce nedir :uhm:
Hangisini tavsiye edersiniz buyrun a.s.

ben bosch marka elektrik süpürgesi kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım memnunum hayatım
hediye gelmişti bana evlenirken güzel bir makine çıktı
ama ben kendim alsaydım rowentanın yada philips'in sessiz süpürgelerinden almak istiyordum
evdeki bozulursa ondan alırım artık :jeyyar:

1_247663IHLAS-TEMIZLIK-ROBOTU-AURA-CLEANMAX__18106725_0.jpg

gadifem valla ben bu süpürgenin üzerine süpürge tanımıyorum
mükemmel bişey yaa hem süpürürken kendi gidip geliyo gibi hiçenerji harcamıyosun hemde böyletemizlik olamazyani halıyı yıkanmış gibi yapıyor1 süpürmede bile
yanlız parası biraz fazla :KK43:

valla ben de daha almadım süpürge.
annem alma belki hediye gelir diyo kaydirigubbakcemile3

ama teyzemin bosch marka bi süpürgesi(fotodaki)vardı
mükemmel süpürüyordu halılar yıkanmış gibi oluyordu.

MCSA034054_BSG72223_def.eps

fiyatı da 475.80 TL imiş:nazar:

üzgünüm gadifecim hiç bir fikrim yok aslında benimkide eskidi ama biraz daha idare ediyorum ,onun için araştırmadımda.

Philips, Rowenta, Aygaz ve Arçelik kullandım. Hepsi de ilk zamanlarda gayet iyiydi. Bir süre sonra verimli kullanılamaz oluyorlar. Şöyle 3-5 senede bir yenilersen hepsi güzel.

gadifem canım hediye gelmedimi düğünde neyse ben THOMAS GENIUS s1 AQUA FıLTER kullanıyorum çok memnunum toz almaya bile gerek kalmıyor tavsiye ederim canım çok güzel çekiş gücü var ,

gadifem canım hediye gelmedimi düğünde neyse ben THOMAS GENIUS s1 AQUA FİLTER kullanıyorum çok memnunum toz almaya bile gerek kalmıyor tavsiye ederim canım çok güzel çekiş gücü var ,

annem için cnm bana degil yerimseniben

ben su anda AEG elektrolux kullaniyorum torbasiz olanlarindan simdilik memnunum ilk aldigimda performansi daha iyiydi tabii ama su anda eskisi gibi degil ama bu benim sucum cunku makinayi fazlasiyla hor kullandim diyebilirim :p
sinirlensem sikilsam makinayi elime aliyorum hadi bakalim orasini burasini sundurerek kosturuyorum arkamda makinayi:)))) yazik benden cok cekti... bu makinayi seviyorum gercekten sacini supurge etti benim icin:))) omru bitince yine ayni model alicam...
ama sen supurge alirken bence gucune dikkat et derim 2000 den asagi alma mesela torbali torbasiz senin icin onemliyse ona dikkat et, tavsiyem torbasiz al daha pratik ve ucuz oluyor hemde her marka her modele farkli torba uretiyor sonra bul bulabilirsen farkli torba taksan olmuyor toz kaciriyor...

ben arçeliğin makinasını kullanıyorum annede ablamlarda çok memnunuz 250 tl aldım yanında blender seti hediyeli

cnm esım bugun bana fakırın lkuru vakum süpürgesını almış acayıp memnun kaldım halılarım oyle bır guzel oldukı anlatamam süper ya emış gucu çok önemlı 2400 tavsıye ederım

Her başlığa yazdım buraya da yazayım :)))Dyson alın bir kere alın ama iyisini alın derim pahalı ama en temizim diyen evden bile kum gibi toz çıkarıyor emiş gücü hiç düşmüyor 5 yıl garantisi de var

X